ŞUBAT AYINDA ASTRO ENERJİN ?

ŞUBAT AYI ;

ÖZGÜRLÜK RUHUNDAKİ DIŞ SESTİR !……

Önce Bir Ay boyunca enerjiler neler değişiyor ona göz atalım ;

01 Şubat Venüs Kova Burcunda ;

08 Şubat Güneş Merkür kavuşumu;

11 Şubat Kova Burcunda Yeni Ay olacak ;

14 Şubat Güneş Venüs Kavusumu Kova Burcunda

21 Şubat Merkür Kova Burcunda ® cıkıyor

25 Şubat Venüs Balık Burcunda

27 Şubat Dolunay (Başak Burcunda)

Astro Enerjin Şubat Ayı Nediyor ?

Aşkın özgürlükçü hallerine merhaba diyerek şubat ayına giriyoruz; Macera ve fazla duygusal olmayan enerjiler barındıyor olacağız. Çok derin ve içsel aşk enerjilerimiz olmayacağı mümkün. Mantıksal haraketler içerisinde olacağız. (Özgürlükçü yaklaşımlarımız daha çok olacaktır)

Kova karmasal olarak eril enerjilerden hayal kırıklıkları yaşar, fazla vericiliğinden kaynaklı hayatının merkezi yapması ona hep zarar verir. Bu denli Venüs kova her ne kadar mantıksal yaklaşımlar sergilese de , duygularını bastırır. Özgürlüğü aşka tercih ederek isyan bayraklarını da çıkarabilir.

Güneş Merkür kavsumu devreye giriyor olacak ; İletişimlerimizde benliğimizi istek ve arzularımızın ön planda olacağını belli eden enerji verir. Güneşin seyri kova burcundayken iletişimsel konuları istediği şekilde yönlendirme daha dik ve kararlı bir şekilde göstermemiz söz konusu. Merkür retroda oldugundan iletişimsel sorunlarınla daha sakin yaklaşım göstermeye özen gösterelim.

Gidenler Her Merkür retrosun’ da gelir sonra aynı tarz kavgayla geri gider, o nedenle çok kanmayın derim…. O tuzağa düşmeyin (Üzülürsünüz)

11 Şubat Yeni Ay Kova Burcunda ;

Yeni ay enerjisiyle yeni atılımlar yapın demiyeceğim çünkü Merkür retroda spektifi devam ediyor olacak, Ancak daha sakin olun diyebilir. Hava elementinin fazlalığı isyanı ve tahammülsüzlük enerjisinide verebilir. Halsizlik , bitkinlik, isteksizlik enerjiside bazılarınıza verecektir.

ÖNERİ ; RİTÜELİ

Ateş ve su elementinin eksik olduğu enerjilerde çok denge bekleyemeyiz öyle ya ; Hersey bi denge.

Mum yakıp kırmızı enerjısıyle enerjınızı yükseltmeye calısın ve bol bol su için.

Beyaz veya kırmızı renkte mum yakabilirsiniz, Ve dileğinizi niyetinizi söyleyin.

Yeni Ay da isteklerinizi yazıp deniz ile yollayabilirsiniz. (Beyaz kağıt kırmızı kalem olsun)

Lütfen isteklerinizi yazdığınızda en sonuna hayrıma olanı çağırıyorum demeyi ihmal etmeyin.

**

14 Şubat Sevgililer Günü ( Güneş Venüs El Ele )

Olumlu ve güzel enerjiler verir güneş ve Venüs kavuşumu , aşk ve ilişkilerde güzel iletişimler kurma yönünde destekleyecektir. Yalnız sorgulayıcı tavırlar sergilemek söz konusu olabilir. Sorgularken elestiriden ve patavatsızlıktan uzak duralım.

Evlilik ve ilişkiler ay chironun vermiş olduğu etki , duyguları içsel yaşamamızın etkisi altında olacaktır. Karsı tarafa anlatmak istediğimiz bir konu veya durum varsa sakinliğimizi koruyarak duygularımızı anlatabiliriz…. Kırıcı ve yıkıcı sözlerden uzak duralım

**

18 Şubat Güneş Balık Burcunun Seyrine geçiyor olacak bunu ayrı bir yazımda yazacağım …

Güneş tüm haritanın etkisini değiştirme enerjisine sahiptir..

**

21 Şubatta Merkür Kova Burcunda Retrodan çıkıyor normale dönüyor olacak..

İletişimlerimiz daha güzel ve olumlu olacak , yavas giden işlerimiz düzene girecek. Hayatınla ilgili kendini baskı altında hissettiğin konulardan çıkmanın zamanı geldide geçiyor bile…

25 Şubatta Venüs Balık Burcunda olacak

Aşkın gezegeni Venüs kendi burcunda daima rahat eder, aşkı daha dipsel yasama, romantik, arzular, hayaller ile yasama enerjiside verir. Yardımseverlik ve iyilik enerjisi fazlasıyla olmuş olacak.

Platonik aşklara dikkat !…. Olmayacak kişilere bakarsan kalbin kırabilir

27 Şubatta Dolunay (Başak Burcunda )

Gizli ve açık düşmanlıklara dikkat edilmesi gereken bir enerjide olacağız. Bilinçaltı ve travmaların gün yüzüne çıkmasıyla beraber , bitişlerde beraberinde getirebilir.

Gizli v bilinmeyen konumda olacak olan dolunay enerjisi ; Hayatınızdaki size yara veren durumları başkalarıyla kıyamsalama enerjisi verebilir. Bu içsel sorgularını yaparken yasaman gerektiğini bir kez daha hatırlat benliğine. Yolun daha aydınlık olacaktır.

Unutma ; Kim ne yaparsa kendi kendine döner yine kendi kendine……

SAĞLIK ;

Kemik ,eklem romantizması, miğde ,sindirim sistemi ,bağırsak rahatsızlıklarına dikkat edilmesi gerekiyor.

TÜRKİYE ; Ekonomi, Üretim, Bilim,  Hava şartları, Gençler, Çocuklar, Eğitim, Öğretim , Sistemsel konular daha çok ön planda olacak.

Not ;

Her harita kendi öz benliğini kendi içinde özel enerjiler taşır; Kolektif yorumlar daima genel hatlar içerisindedir. Kendi haritanı bildiğin zaman yolunu öğrenirsin , yanlışlarını veya doğrularını öğrenirsin.

Burçlar ise daima %30 çıkmaktadır. Harita bir bütündür kişiye özel haritalar bazen malefik bazen benefik çalışabilir.

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

Çok Sevgiler……

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!