KOVA BURCUNDA YENİ AY ENERJİLERİ

11 ŞUBAT ASTRO ENERJİN NE DİYOR?

SEN RENKLERİNİ SEÇMEZSEN RENKLER SENİ NEDEN SEVSİN Kİ ?

Yeni ay ve dolunay enerjileri daima 21 gün etkileri sürer. #astropsikoloji

Güneş ve marsın vermiş olduğu olumsuz etkiden kaynaklı; Affedici olmak yerine tahammülsüz olma iç güdüleriyle davranabiliriz. Egolu insanlar özür dilemesini bilemez çünkü özür dilerse egolarının kırıldığını düşünürler. Dönüşüm ve değişim ego kırılmasıyla başlar , ego kırıldığı zaman kırıldığını hissedersin. Suçlu aramak egoyu rahatlatır, af dilemek özgürlük yaratır.

Af dilemeyi bilmeyen insanlar Renkleri daima siyah olur…!

Merkür ve Mars Öfkeni kontrol etmen gerektiğini söylüyor, bu öfke sorunu olan kişiler miğde problemi yasayabilir. Miğde ağrısı, gastrit , ülser, reflü gibi rahatsızlar olasıdır. Konuşmalar her türlü savaş alanı yaratabilir.

Kendi düşüncelerini zorlayarak başkalarının fikrine saygı duymana insanlara duyulan öfke patlamaları, bu öfkeden dolayı kayıplar bitişler yaşanabilir. Bazı basarılar için kendinizin farkına bilip enerjinizin yükselmesi için çaba sarf etmek gereklidir.

Kurnaz insanlar sadece kendilerini kurnaz sananlardır; Kurnazlık oysa göreceli kavramdır.Çapraz soru bilmiyorsan kurnaz olduğunu düşünemezsin!.. Akıllıysan herkesin ve her şeyin farkında yaşarsın. AY Kova karmasında her ne kadar kendini ön planda göstermeyi öğrensede, içsel olarak kıskanmayı bırakmalı. Başkalarının yaptığı bir çok şey rahatsız ediyorsa, burada öz güven kaybı olduğundan kaynaklı olduğunu kendine kabul ettirmeli.

Uyum içinde olmanız gereken bir yeni ay gerçekleşiyor olacak; Uyumsuzluklar olduğu sürece renklerin belirsizliğini hissedebilirsin.

Jupiter her ne kadar bolluk getirse de, sorunları büyütme enerjisi’de taşır. Kendini başkalarına adamak yerine sadece hayatımı nasıl inşa edebilirim, nasıl iyi olabilirim, kendim için neler yapabilirim neler mümkün diye sorduğun zaman karşına hayatınla ilgili yeni kapılar ve olması gerekenler çıkıyor olacak. Plutonun vermiş olduğu etki ise çocukluktan gelen karmanın travmalardan kaynaklı , kendini dışlanmış ,yalnız ve hiç bi yere ait hissedememe gibi durumları meydana getirebilir. Bu varsa bile bu süreçte psikolojik olarak tetikleyecektir.

Biz buraya cesaretli ruhlar geldik, her birimizin sınavları farklı ve yolculuğumuzda daima kodlu tercihlerimizi yasıyoruz. (Farkında olmadan)  Sen bireysel olarak düşündüğünde renkleri değiştirebilirsin, ezberlenmiş kalıplar sadece çemberin içinde kaldığını gösterir.

BİRİLERİNE DEĞİL SADECE HAYATA VE EVRENE BAĞLAN..UNUTMA ALLAH İNSANA BAĞLI OLANIN SINAVINI FARKLI ŞEKİLLERDE VERİR, ONU UNUTMA DİYE!……

NOT;

Her Harita kendi öz benliğini öz nitelikleriyle kendize öz çalışır, bazen malefik bazen benefiktir. Burçlar sadece %30 çıkmaktadır. Burçlara göre değil karmanıza göre haritanızı çalıştırırsanız yolunuz virajlı olsa bile o virajları nasıl geçmeniz gerektiğini bilirsiniz.

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!