SATURN BALIK BURCUNDA DÖNGÜSEL ETKİLER

HER SEY SU YÜZÜNDE

Satürn Balık KARMASI

Satürn döngüsel olarak dersleri öğretileri verirken bizleri değiştirme olgunlaştırma ve gerceklerı görmemiz nıtelıgınde sunuşlar yapar. Hayatımızın ıcınde ve gündemlerimiz olarak..

28-30 Yaş arası değişim döngüsünde olacaklar !…Z kuşağı olgunlaşma evresine giriyor olacaklar.

18 ile 25 yas arası  olanların bunalım depresyon , beklentisiz ve umutsuz olma ihtimalleri ise yüksek olacaktır. Genç arkadaşlarımıza dikkat etmemiz onlara destek vermemiz gerekiyor, çünkü Satürn balık zorluyor olacak. İntihara teşebbüs etkileri gökyüzü vurguluyor olacaktır!..

40-55 yas arası olanlar için döngüsel karmalar yasıyor olacaklar ; Geçmiş de yapılan hataların yada farkında olmadan degısım donuşum yasamamış olanların karmaları gün yüzüne çıkıp kendileriyle yüzleşme esnasında duygularında dipsel etkiler gorunurebılır.

Satürn balık burcunda dünya değişiyor ; Sanatın sanatçının sorumlulukları kendi alanlarını asıyor olacak ve sistem onları yeniden başlama, degısım yönünde etki ediyor olacak. Destekleri degısımlerı baskın olacaktır !..

DÜNYA VE SATURN

Satürn ülkemizin 9 evın de olacak bu durum  Kanunları, din, devlet ve yaşam felsefesini temsil eder. Zorlu bi döngünün içinde saturn tüm gerçekleri ortaya çıkaracak etkide olacaktır !.. Artık lay lay loy baktığımız günler arkada bırakırken olayların ciddiyetini hatırlatacak. Yüzleşeceğimiz tüm konuları önümüze sunacaktır.

 

Din , tarikatlar, camiler, kliseler, coğrafi konumlar , yapılar , geçmiş ve sorumluluklar , sanatçılar , sanatçıların kendi islerinin haricinde alacağı sorumluluklar. Türkiye gündemlerinde yer edecek . (Bir çok sahte din adamları ve tahrikatlar bitecektir)

 

Çocuk hakları ve hayvan hakları ile ilgili durumlar konumlar Satürn dersleri ile verecektir.

**

Balık ayrı zaman da Su ile ilgili konuları ön planda tutacak!.. Sular ile ilgili konular barajlar,iklim,deniz , sularla ilgili sorumluluk alınmayan ne varsa sistem bunu gösteriyor olacaktır   !..

**

DERSLER VE SINAVLAR KONU BASLIKLARI 

Saldırılar ,intiharlar, kaoslar, mafya, tarikat, din, devler, siyasiler, sanatcılar, sular, deniz, baraj , sistemsel hatalar , cinsiyet, sanatçılar, ünlüler , idam cezaları , doğa olayları.

 

BİLANÇOLAR KESİLİYOR

Gerek kişisel hayatlarımızda gerekse ülke olarak bilançolar maddi manevi hesapların kesileceği bir döngü diyebiliriz.

Ekonomi yönünde yeni fikirler ve yenilenme zamanı olacaktır. Satürn neyde sorumluluk alınmadıysa hepsini masaya yatıracaktır.

Mayıs Haziran Temmuz Ekonomi para piyasaların daha çok hareketleneceği süreçler olacaktır!..

**

KARMANIN EFENDİSİ DOĞANIN GÜCÜ

Yıllardır yaşanan doğanın karması çözülecektir ; Evren intikamını farklı sakillerde alacaktır. Sevgisizlikler , kötülükler , maddesel olan  tum konuların çözülmesi için yapılan karmaların farkındalıgını yaşatacak sistem. Kişisel olarak hayatlarımızda yogun olarak gelecek kaygısı , çocukları olan onların sistemin yoğunluğu ve dönüşümün etkisi herkesin hayatını alma verme dengene göre etki edecektir.

Bu süreçte cesaretli olmanla ilgilenecek evren. Sunduğum her şeye layıklısın benim sana verdiklerimi ne kadar korudun kolladın , Allahın bizimle konumsa sekli evrenle verdıgı işaretlerdir. Bunu anlayanlar sistemi çözmüş kişilerdir. Saturn herkese bunu öğretmeye gelecektir.

Sihir ; Evrende gizli ve bası boşluk degıl gerçekten ciddiyetle sorumlulukların farkına varıp yarınlar ıcın dogru yolu bulmanın yolculuğuna çıkacağız ..

**

NOT; HERKESIN KİŞİSEL HARİTALARI VARDIR VE HARİTALARIN ALDIĞI TRANSITLERI DÖNGÜSEL OLARAK FARKLI ETKİLERE SAHİPTİR. MALEFİK VE BENEFİK CALISMAKTADIR.

 ENERJİNİZ DAİM ŞİFANIZ BOL OLSUN 

Gamze HAMULUOGLU 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!