GÜNEŞ SATÜRN VE DOLUNAY ENERJİLERİ

24 Ocak Güneş Satürn Kova Burcunda  Kavuşuyor

28 Ocak Aslan Burcunda Dolunay Etkileri Egoları Kırıyor.

KENDİNE OLAN İNANCIN NE KADAR? ….

Güneş Ve Satürn Kova burcunda olacak olması enerjileri aşırı derece inançlarını sorgulatıyor olacak.

Bugüne kadar inandığın ne varsa sorgulayabilirsin, aşkını, işini, evliliğini yasadıklarını ve her şeyden önce yaptıkların veya yapamadıklarını.

Sağlıkla ilgili sorunlar günümüze eşlik ederken, içsel olarak da bazı konulara dirayet göstereceğimizi vurguluyor olacak enerjiler. Sistemsel hataların gündemde yer edeceği gibi bazı statülerinde kırılabileceği gerçeğini gözler önüne serecek evren.

Korkuların blokaj oluşturacak şekilde kesinlik kazanacağı görünür. Pluto ve Venüs’ün eşlik etmesiyle beraber , ağır baslı ciddi ve kararlı tavırlarımız ön planda olacak.

Hayatında Bir çok şey bitmiş gitmiş olabilir, bu bitişe alışmamış olabilirsin, Bazılarınız hatta bunun sersemliği içinde de olabilir. Fakat dönüşüm ve değişim zamanlarında en derin şekillerde hissedilebilir.

Bu durumda kendine olan inancını sorgulaman en doğrusu olacaktır. Cesaret edemediğin ne varsa neden cesaret edemediğinin içselliğini yaşayabilir bunun derinliğine inebilirsin.

Hava elementinin ağırlığı olan bir etkide , çok fazla denge bekleyemeyiz elbette. Depresiflik , Kendinin nereye ait olduğunu düşünebilir bu durumda her şey aşırı monoton gelebilir.

Kariyer ve iş alanlarında aşırı hırslar , önde olma planları karma oluştururken diğer yandan hayatında ani olayların gündeme gelmesi bu süreçte biraz yorabilir.

Haritanın vermiş olduğu etkilerde; Şubat ortalarına kadar Sezgiler, hisler, rüyalar, bilinçaltındaki durumlar ruhsal farkındalıkların olabilir. Yüzleşmen gereken bir konudan kaçıyorsan bu süre zarfında kaçmamalı sadece inanmalı ve zihninin seni ele geçirmesine müsaade vermemelisin.

Senden Gizlenen saklanan konular önüne gelebilir, belki bir rüya ile belki bir mesajla..Korku enerjiniz fiziksel rahatsızlıklara sebebiyet verebilir (Dikkat) Bu durumdan arınmaya çalısın..

Algılar açık olsun ; Farkında olun kafi..

30 Ocak Merkür Retrosu ;

Sözlü veya iletişimsel konularda yanlış anlaşılmalara dikkat !..

Merkür kova burcunda özgürlükçü yanımızı ön plana çıkarsada , retronun verdiği etkiden kanaklı kendini baskı altında hiç bi şey yapamıyormuş hissinde olabilirsin. /Siper saldırılara dikkat/ Sosyal medya ile ilgili konular gündemde yer edebilir. Alacak , borç finansal konularda zorlanmalar olabilir .

Bu süre zarfında kimseye söz vermemenizi tavsiye ederim,aksi taktirde sözler yerine gelmeyebilir.

Cinselliğe Dikkat !…. Cinsel hayatınız nasıl bilmiyorum ama , günü birlik olan ilişkilerin veya bir ilişkiniz varsa orda büyük bir tatminsizlik ,mutsuzluk ve soğukluk yaşanabilir. Harita etkiniz nasıl bilmiyorum ama aldığı açı ve konuma göre bu durum değişkenlik gösterebilir. Sadece yanıltıcı durumlardan kaçının !…Eşiniz varsa onunla ilgili parasal veya mallarla alakalı sıkıntılar gündemlerinizde olasıdır.

Sağlık;

İlaçlara Dikkat ; Böbreklere zarar verebilir ve fiziksel olarak başka rahatsızlıklar meydana gelebilir.

Kemik Rahatsızlıklarına , burkulma incimle, düşme, kayma, kazalara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bağırsak veya miğde sorunları olasıdır.

İlaçlara karşı hassasiyet bu durumda fazla ilaç almamaya ruhsal olarak şifalanmak için dua , meditasyon veya rehberlik almanızı tavsiye ederim.

Kadın Düşmanlıklara Dikkat ; Ateş Elementindeki kadınların hırsları kendi kazdıkları kuyuya düşebileceğini söylüyor harita enerjiler. Çevrenizde veya akrabanızda işle ilgili özellikle arkanızdan iş çevirmeler olsada. Çok fazla olumlu olamayacaklardır. Yinede siz farkında olun !..

Aslan Burcunda ki olacak dolunay etkilerinde egoların kırılacak, KARMA  olusturanlar hayatın’da farklı kararlar ile devam etmek isteyecektir !…

UNUTMA ;

Hayat merdivelerini ne kadar yorucu göstersede

Senin o merdivenlerden sadece anladığın kadardır.

 

Not;

Her kişinin haritası kişisel öz benliğini ve öz niteliğini beraberinde taşır. Burçlar daima %30 Çıkmaktadır.

Haritada etki alanlar düştüğü konuma göre olumlu veya olumsuz yaşaması açılarına ve aldığı derecelere göre değişmektedir.

 

Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun ..

Sevgiler….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!