GÜNEŞ KOVA BURCUNUN SEYRİNDE

19 OCAK  GÜNEŞ KOVA BURCUNA GEÇİŞ YAPIYOR OLACAK 20 ŞUBATA KADAR GÜNEŞİMİZDE SEYİR HALİNDE OLACAK ..

Herkes Seni Yalnız Bıraksa Bile ALLAH Hep Seninle Olacaktır. (Yeter ki İnan)

**

Tüm kova burçların kendimde dahil olmak üzere doğum günlerini kutlarım. Sağlıkla huzurla bolluk ve bereketle ve aşkla güzel bir yıl geçirmelerini dilerim.♥

Kova burcu olmasaydı astroloji olmazdı , bilim ve teknoloji olmazdı. Gökyüzünü anlatan tek ve yegane burç kova burcudur.

Yöneticisi Uranüs olan kova burçların karmaları; İlişkileri olur.   Yunan mitolojisinin gelen ilk tanrılarındandır ve gökyüzü tanrısı olarak bilinir, kiklopların, titanların ve yüz ellilerin babasıdır. Kova Burçları olan kişiler , ilişkilerinde aşırıcı verici olmalarında ki bilinçaltı kaybetmekten korkması ve sevilmek arzusuyla yaptıkları hataları ve bu hatalarından deneyimleri olur. Baba figürünü  fazlaca gözünde büyütmesi ve inanmak istediklerine inanması olması sabitliğinden gelir. Oysa gözünde büyüttüğü bir çok şey  kadar büyük değildir. Kova burçları karmasından kaynaklı gerçekleri araştırmayı görmeyi ve bunu kabul etmeyi öğrenir.

Güneşimizin bir ay boyunca kova burcunda olacak olması bizleri düşünce kalıplarımızda sabitliğe gerçekçi olmaya itebilir. Bir şeylerin gerçekliğini inanmak için daha çok araştırmak ve sabit düşüncelerimizin aslında geniş kapsamlı bakmamıza etkili olacaktır.

Ruhsal olarak ; Kurban psikolojinde olmak, her şeyi yapıyorum yalnızım gibi morlarda olunabilir. İçsel olarak ait olduğun yeri ve durumu sorgulamak. ‘’Ne yapmalıyım’’ Diye kendinize sorabilirsiniz. Tecrübe edilmemiş bir çok durum ve olayın ruhsal olarak bilmediğin yere gitmek gibidir. İnsan bilmediklerinin kölesidir. Bilmediğin zaman hatalar daha çok yapılır, araştırdığında daha emin adımlarla hareket edersin.

İlişkilerde Didikleyici tavırlardan uzak durulması gereklidir, Alanlara yer verilmediği zaman sorunlar büyüyebilir. (Sakin kalmaya özen gösterin )

Ateş ve Hava Elementinin karşıtlığı bize ne kadar uyumu gösterse’de ateşin kibrini hava elementi dönüştürecektir. Burada kibrin ve egonun kırılmasına aslında kırgınlık deriz.

Kibir ve ego kırıldığında içine dönüş olan herkes aslında ilahiye daha fazla sarılmayı öğrenir.

Biz dünyaevi durumlara daha fazla odaklı yasadığımızdan kaynaklı , dönüşmeyi acı sanarız. Aslında hep bi şeyi unuturuz acı veren her şeyin altında İlahinin mesajları vardır.

Muhim olan görebilmekte ‘’Herkes herseye bakar sen görmeyi dene’’

Burda eksik yönlerini sorgulamanı tavsiye ederim ;

*Kalbin neye ve kime kırgın ? Ordaki durum egonun kırılmasımı ?

*Neden kendini yalnız hissediyorsun ? Evrenin sahibi kul değil ki

* Neden Eşine Ailene veya Kardeşin veya Evladına takılı kalıyorsun ?

*Onlardan beklentin ne ?

*Sen de olanları görmeye dene, Olmayanları ise senin içsel yaraların.

Bu yaralarını şifalandırmak istersen eğer gerçeğini görebilirsin.

Hava Ateş Ve Toprağın verdiği etkiler karmaşık duyguları anlatsa da, burada o karmaşıklığını bi nebze olsa sana sorular sorarak atmana yardımcı olacaktır.

Güneş kovanın seyrinde olsa da , senin nerde olduğunu bilmeyi deneyimle!..

**

Not; Her doğum haritası kendine öz benliği ile niteliklerine sahiptir. Bazen benefik ve malefik çalışabilir. Burçlar ise haritanın aldığı etkilere göre %30 çıkmaktadır.

 

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

Sevgiler…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!