Ocak Ayında Astro Enerjin Ne Diyor ?

♥ Ocak Ayının Mesajı ;

Aklımda Deli Sorular , Ya seçersin Yada Seçilirsin

6 ocak Mars Boğa Burcuna geçişiyle bilinçaltı ve bilinçdışı ruhsal savaşma yönlerimiz değişiyor olacak

Uranüs ve marsın el ele olması , hayatımızın içindeki çıkmaz konulara çözüm aramamızı sağlayabilir.

Aşkta ani başlangıçlarda gösteriyor olacak, birinden hoşlanma beğenme çekim gücünün fazla olacağını söyleyebilirim. (Kazalara Dikkat Edilmesi Gereklidir)

8 Ocak Merkür Kova Burcuna Geçiş yapıyor olacak ; İletişimlerimizde araştırıcı detaycı olabiliriz, tatmin olmadığımız konular olabilir. Gizli saklı konulara ilgi artabilir, mistik konulara ilgi artışı olabilir.

13 Ocak Saat 8;00 de Yeni Ay Oğlak Burcunda Gerçekleşiyor olacak ; Yeni ay bilinçaltımızdaki durumları oldukça etkiliyor olacaktır. Hava Ve Toprak Elementinin savurduğu etkiler oldukça fazla olabilir. Her daim söylerim her yeni ay yeni ay gibi değildir ; Her dolunay ise dolunay gibi olmayabilir.

Tamamen etkilere göre değişir. Yeni ay dediğimizde aklımıza yapılan yenilikler yeni olan durumlar akla gelse de , Bu sefer Yeni olan konular kararlarımız olabilir.

Merkür Jupiter Satürn kova burcunda seyir ediyor olacak aynı zamanda ; Kendimizi baskı altında hissettiğimiz konularda sıyrılmak istediğimizi içsel olarak hissedeceğiz.

Yeteneklerini keşfetmenin zamanı geldi, yeteneksiz olduğunu düşünebilirsiniz. İlişkileri sorgulayabilir, aşk enerjisi istenildiği gibi olmayabilir. Merkür ve marsın verdiği etkiden kaynaklı ,yanlış anlaşılmalar sözler patavatsızlık derecesinde olabilir. (Kalp ile ilgisi sorunlara dikkat)

Öfkeli kişilerle karsılaşabilirsiniz, bu sizde olabilirsiniz. (Böbreklere dikkat edilmesi gerekiyor)

Kırgınlarınızı belki de kızgınlığınızı dışa vurmalı söylemelisiniz. Bir doğru bir de yanlış vardır bunu ayırt etmek zor olabilir bu süreçte, lütfen doğru ve yanlışı doğru şekillerde ayırt etmelisiniz.

Mantıklı bakıp, neye neden niçin öfkelendiğinizi içsel olarak sorgulamanız en doğrusu olacaktır.

Satürn ve Uranüsün uyumsuz enerjisi yorucu olabilir. İhtiyaç duyduğunuz durumlara karsı daha affedici ve sakin yaklaşmanızı tavsiye ederim. Tehlike arz edecek durumlardan kaçınmalı , macera yerine olması gerekene odaklanmanız daha olumlu olacaktır.

Ayrıca plutonun verdiği etki yanına cabası; maddesel durumlara daha yatkınlık verebilir, duygular kontrol edılemıyebılır. Bu süreçte duygularınızı sorgularken salıverme durumuna geçilebilir.

Bunu yapmayın !…. Sadece olayların olumlu yönünden bakmayı deneyin …

Gündemler ; Krizler ve yardıma ihtiyacı olanların konu ve durumları olabilir, Sağlık çalışanları, hemsire,veteriner , gemicilik, askerler gb durumlar gündemde daha çok olabilir.

**

 

28 Ocak Dolunay Aslan Burcunda ;

Kurban rolüne girmek yerine ; şükür etmelisin..

Hersey benim basıma geliyor gibi düşünceler sadece kurban rolüne girme enerjisi verir, o yüzden enerjini daha serbest bırakıp sevebileceğin şeylere odaklanmanı tavsiye ederim.

Dolunay azı kayıplar verebilir, kaza veya bedenle ilgili kayıplar getirebilir.  Sağlıkla ilgili sorunlar fizikle ilgili tedaviler gün yüzüne çıkabilir. Bu enerjiye dikkat edilmesi gerekiyor.

Hırslı ,kıskanç kişiler , insanların güvenini inancını parayla satın alabileceğini düşünen kişilerle karşılaşmamız mümkün. Oysa ki öyle kişiler sadece bir süre kazandıklarını sanarlar. Oysa ki döngü geldiğinde büyük sıkıntılar yaşarlar. Ortaklasa veya grup çalışmalara odaklanmak daha olumlu enerjiler getirecektir, paylaşmayı öğrenen kişiler daha fazla etki altında olacaktır.

Ocak ayına yaşadıklarına hissettiklerine bakarsan eğer, hırslarının esiri misin ? Esirin altındaki hırsların mı ? Bazı işleri sevdiğin için yaparsın bazı işleri para için.

Ya seçersin yada seçilirsin ? Tutkularını, arzularını, yaptıklarını, yapacaklarını, konuşmalarını ,söylediklerini ve en önemlisi hayatını etrafındaki en yakın 4 kişinin belirlediğini unutmamalısın.

Unutma ki ; Daima enerji daima seninle başlar ve seninle biter.

**

Not; Her doğum haritası kendi öz benliği ve niteliği beraberinde getirir, Bazen benefik bazen malefik çalışır.

Yolunuzu bulmanız dileğimle

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

Sevgiler…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!