SATÜRN KOVA BURCUNDA

ÇOK ÇALIŞMAYA HAZIRMISINIZ ? (22 Mart 2020) Geçişi olcaktır.

Öncelikle kova burcunun özellikleri ve niteliklerini tanıyarak girelim konuya.

Astrolojiyi Yönetir.

Yöneticisi Gezegeni ; Satürn ,Uranüstür

(Anilikleri Sunan Gezegenlerdir)

Karması; Genel Anlamda Eskileri Bırakabilmenin zorluğunu yaşar , Aile  hayatlarında genelde sınavları olur. (Kendisini Baskı Altında hissetmemesi gereklidir)

Renk ; Mavidir

Doğal Taşı; Yeşim

Kova Burçları için Özgür derler , aslında onlar sadece alanlarına saygı gösterilmesini isterler. Alanlarına saygı duyulduğunda son derece saygılı bir enerjiye sahip olurlar. Saygıya Ve Sevgiye çok önem verirler,

Teknolojiyi son derece iyi bilirler fakat işlerine geldiği gibi kullanmayı arzu ederler. Güçlü insanları severler , matematiği daima iyi yaparlar, Onlar her ne kadar yalnız olursa olsun en büyük enkazların altından üstün bir güç ile kalkarlar. Travmaların altından en kolay kalkabilen enerjiye sahiplerdir.

Baskın karakterleriyle herkesi yönlendirebilecek güce sahiplerdir. Yenilenme onlardan sorulur diyebiliriz, Anka kuşu gibidirler küllerinden yeniden doğarlar ve bunu çabuk yaparlar. Çok severler sildiklerinde kısas yapma huyları olabilir. (Yanlışı Kolay affetmezler)

Sabit fikirlidirler, hayallerin derinliklerini yaşarlar ve bunları enerjiye de çevirebilirler. İnatçıdırlar istedikleri her şeyi başarabilirler. Yalnız yaşamayı severler baskıya asla gelemezler. Genel anlamda 2 evlilik yapabilirler, haritada diğer etkileri ters ise bu kaçınılmazdır. Baskın karaktere sahiptir , Özgür ve sıra dışı düşünceleri vardır. Üretkendir en cesaretli ruhlar kova burcundan çıkmıştır.

Eleştirilmeye tahammülü yoktur, iyi ve hassas kişilerdir. Sevdiğine eli açıktır, Sevmediğine mağlasef soğuk davranma özelliği taşır hatta iğneleyici konuşmaları da meşhurdur. (Açık sözlü ve Nettir) 

Vucutları enerji anlamında çok güçlüdür kolay kolay rahatsızlanmazlar , Sindirim sistemine dikkat etmesi gerekir. 

Metobalizmaları çabuk bozulur. (Bağsur) gibi hastalıkları muhtemeldir Bağırsaklarına dikkat etmesi gereklidir.

Bu özelliklerde olan Uranüs; Büyük güce sahip olan gezegenimiz Satürn de olacaktır.

Satürn hepimizin bildiği üzere baş öğretmendir, sınavlarımızı ve büyük olayları Satürn ile görürüz anlarız ve aldığımız tecrübe ve derslerle olgunlaşır hayatımıza başka yönlerde yön vermeye çalışırız.

Neyde eksiksek onu tamamlanmak için sana acıda ızdırapta verebilir o konuda olgunlaşabilmen için.

Onun verdiği sınavlar ilahi planın sana sunduklarıyla birleştirebilmemiz bu durumda çok önemlidir, Çünkü bu döngüde iyi olmamız etrafa , hayatımıza iyi davranabilmemiz çok önemlidir.Çok fazla direnmemeli , asla isyan etmemeli yüzleşip kabule geçmeli. Çünkü Satürn o süreçte nasıl davrandığının ilerde meyvelerini de veriyor olacaktır.

Mutlaka orda görmen ve alman gereken dersi almanı bekler,Alamazsan o konuyu uzatırda uzatır, Taa ki sen görüp anlayana kadar. Aynı sıkıntıları 10 yıl yaşayan insanların bir türlü o durumu kabul edememesi bu denlidir.

Satürn kova burcunda kova burcunun tüm özelliklerini bize sunuyor olacak, Kendimizi hiç bir şey için baskı altında hissetmek istemeyeceğiz, Özgür ruhumuzu dışarı vurup yenilikleri arzu edeceğiz. Bakış açımız kova burcunun özellikleri gibi olacak, Haritanızda hangi ev ve konularına denk geliyor ise o durumlarla ilgili yenilikler , sınavlar , göremediklerimizi göreceğiz.

İsyankarlık agrasiflik  verebilir, tamamen haritanızda almış olduğunuz açılarda bu denli önemli olacaktır. Satürn Kova Çok çalıştırır , emek ver der çaba ister, beyin de yaktırabilir.  Yeni fikirler üret, yenilik yarat, işin için ne yaptın? Aşkın için Çocukların için ne yaptın diye soracaktır? 

Çok çalışmamazı çabalamamızı isteyecektir, Yenilik yapmamızı kendi bireyselliğimiz üzerindeki sorumlulukları vurgulayacaktır. 

Bundan korkmayalım çünkü eksikliğini gösterecek tek güçlü öğretmen satürn dür.

**

Ülkemizin daha çok gündem yaratacağı ve zorlanacağı konular ;

Eylemler, poykortlar, sendikalar, kadınlar, dernekler, vakıflar, sosyal haklar ,gazete, radyo, tv , internet, bilim, teknoloji, elektrik ile ilgili konular sanat ile ilgili zorlanmaları getirebilir.

Ülke olarak eksik olan tamamlanmayan haklar önümüze çıkacaktır.

**

Transitler geçerken yükselen burçlarımıza göre  önünüze sunulacak konular nelerdir ?

Astroenerjim youtube videosunda hangi alanda transitiniz olacaktır. (Anlattım)

Not;

Her birimizin hikayeleri doğumu ve sancıları , saçı ,tarzı, konuşması, yaşadığı evleri, ilgi alanları, eğitimleri zevkleri, renkleri , elementleri, yıldızları farklıdır. Bu nedenle uzaktan genel olarak yükselen burcunuza göre aldığınız transitler söyleyebiliriz.

 

Her birimiz ayrı niteliklere özelliklere sahip birer ruhuz. Bazen Burcunu ne kadar dinlersen bana uymuyor diyebilirsiniz.

Çünkü kişisel haritalarınızın daima farklı etkilere sahip olacağınıda bilmenizi isterim.

Malefik ve Benefik çalışabilir.

URANÜS NEDİR KİMDİR YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

https://www.astroenerjim.com/astro-gundem/uranus-hayatimizda-etkisi/

Enerjiniz Daim Olsun

Satürn Sizlere En hayırlı olanı sunsun.

 

Sevgilerimle…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!