Güneş Koç Burcunda

20 Mart  Güneş Koç Burcunda Olacak

Savaşçı Mars Ruhların Güneşinde Seyir Ediyor Olacak

Öncelikle tüm koç burçların doğum günlerini kutluyorum, nice sağlıkla huzurlu bir yıl olmasını diliyorum.

**

Gelin biraz Koç burçlarını tanıyalım ; Kimdir Koçlar nasıl enerjileri olur ? Onları delirten olay ve durumlar nelerdir?

Belirtmek isterim ki; Koç enerjisini herkes taşıyamaz ve kaldıramaz.

Yöneticisi ; Mars / Eril Enerjiye Sahiptir

Ateş Elementine Sahiptirler /  Taşı; Pırlanta

Karmalarında ; Sakin olmayı öğreniyorlar, İlişkilerinde alttan almayı ,idare etmeyi öğreniyorlar. İlişkilerinde sorun yaşama olasılığı yüksektir.

**

Eril enerjiye sahip olduğundan eril enerjiye sahip olduklarından Erkek işlerini iyi derece yapabilme özelliklerine sahiptir. Hisleri ve Sezgileri Çok kuvvetlidir, ilahi ile aralarında güç vardır. Dedikleri her şey genelde olur. Açık sözlü, dik başlı, özü sözü birdir. Onlar kahraman özelliklere sahiptir. Haksızlıklar karşında asla susamayan karekterist özellikleri vardır. Eril enerjilerinden dolayı çok güzel araç kullanırlar ve hız yapmayı severler.

Çocuklara karşı çok hassastırlar, Duygusal olurlar. Sinirli ve agresif olmaları marsın baskın olmasınından kaynaklığını söyleyebiliriz.

Emir almayı sevmezler, yönetici vasfında olan kişilerdir. Son derece Cesaretlidir tüm cesaret gerektiren işlere girebilirler, aceleci olabilir bu nedenle kazalara genel anlamda açık olurlar. Ayrıca ilişkilerinde kimi zaman kıskanç olabilirler.

İş bitirici olurlar, sahiplenici tavırları her daim vardır. Dedikoduyu sevmezler, kişilerin arkadan konuşulmasından son derece rahatsız olurlar konuşanıda anında bozma potansiyelinde olurlar.

Bir koç burcuyla berabersiniz, her şeyi göze almalısınız, sümsük ve pısırık kişiler ona göre değildir. Güçlü enerjileri severler, zayıf karakterli kişiler asla onları cezp etmez. Görsel olarak son derecek şık olurlar.

Hangi ortama girerlerse girsinler ekstra bir şey yapmalarına gerek yoktur, dikkati çekerler. (Hiperaktif) olurlar.

Onlara karşı tabi biraz dikkatli olmak lazım ; Düşünerek konuşmak ölçüp tartmak lazım. Aksi taktirde patlaması hiç iyi olmayacaktır. Bütün gemileri değil limanları yakar.

Bir koç burcunu elde etmek istiyorsanız ona karşı dürüst, mert ve mücadeleci ruha sahip olmanız gerekiyor. Ve tabi ki şık ve doğal. Kapasiteye çok önem verir, salak kişilere asla tahammülleri yoktur.

 

Bu güzel ve akıllı savaşçı ruhlarıyla bir ay boyunca  güneş enerjimizde olacaktır.

Harita alanınızda Koç hangi konumunuzdaysa tabi bizlerde bu enerjiden  faydalanıyor olacağız.

Bu süreçte Daha baskın olacağımızı söyleyebilirim, daha atılgan savaşçı ve güçlü olacağız.

Mümkün olduğu kadar gerginlikten uzak duralım.

Aman haa kimsenin kafasını gözünü kırmayın sizler bize lazımsınız 🙂 ♥

Sizi Seviyorum

Enerjiniz Daim Olsun

Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!