BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

Mükemmellik Ayrıntılarda Gizlidir

Mükemmel Olmak yerine İyi biri olmayı Yeğlerim

Güneş Başak, Yükselen Başak , Ay Başak Olan Kişiler Bu hayatında Mükemmel olmamayı öğreniyor.

Evren onları dönüşüme Çağırıyor (Anlayabilirlerse Eğer)

 ETKİLER 

Başak burcunda 9 Mart dolunay gerçekleşecektir, bu dolunay başak burcunun mükemmeliyetçiliğini yüzümüze vuruyor olacak, her şeyde detaylara takılabiliriz. Titiz ,temizlik, sağlığımız, düzen ve tertip konularını bizlere sunuyor olacaktır.

Sağlımızla ilgili süre gelen sorularınız varsa bu dolunayda şifalanmanız iyi olacaktır, diyet veya spora başlamak içinde doğru zamanlar olacaktır.

Yarım kalan işlerinizi toparlayabilirsiniz. Neptün’ün vermiş olduğu etki ile duygusal ve tembellik getirebilir.  Bilinçaltımızın dışarı vurduğu bir zaman diliminden geçiyor olacağız,bir yanımız ne kadar mantıksal bakmaya yönelik olsa da diğer yanımız duygularımız ile kendimizi ele veriyor olacağız.

Neptün’ün Etkisi hayatımıza ciddi şekilde etki eder, haritanızda bunun ağırlığı var ise, mantık daima ikinci planda kalacaktır. Eğer Başak ve Oğlak ağırlığı varsa bu süreçte her şeye titizlikle bakacağınızı sözlüye biliriz.

Kariyer veya iş hayatınızla ilgili gerçekliği olmayan konular olabilir, Gecikmeler ve tersliklerle karşılaşabiliriz.

 

9-12 Mart arası İlişkilere Dikkat

Merkür’ün Direkt hareketi ilişkilerde sorun yaşatabilir. Yanlış anlaşmalar veya terslikleri beraberinde getirebilir. Merkür’ün durağanlığı yolunda gitmeyen ilişkileri bitirebilirde, dolunayın etkisiyle beraber.

Gizli Düşmanlıklara da açık bir süreçteyiz , Başağın vermiş olduğu etkiyle arkadan iş çeviren kişiler mümkündür. Spritüel anlamda bu süreçte hislerimize ve rüyalara önem verirsek bir çok konunun farkında olacağımızı ve önümüze geldiğini göreceğiz. (Vefat Haberleri Duyabilirsiniz Yakınlarınızın) Ruhsal olarak mekan değiştirdiğini unutmayalım.

Evren Gelen Mesajlara Dikkat Edelim!…

(Astro Enerjinin Senin için Seçtiği Mesajlar)

Bu süreçte Unutmamız Gerekenler

*Kim Ne yaparsa Kendine Yapar

*Sevilmemiş olmak kandırılmaktan daha iyidir.

*Kimsenin Hayatında Figüran olmayalım

*Huzur insanın içinde, Gittiğimiz Yerlerde Değil

İlişkiler Karşılıklı ve saygı içerisinde anlaşma yoluna gidilmiyorsa, yol ayrımları kaçınılmazdır. Bu duruma hayat bitti gözüyle değil. Yeni Kapı Açıldı Diye Bakmalıyız.

Türkiye Gündeminde  ; Eylem ve manipülasyon durumlar olası mümkündür 

Sevgi Enerjiniz Daim Olsun

Not ;

Her harita kendi öz değerini benliğini Özel niteliklerde taşımaktadır. Haritanız üzerinizden Bazen benefik bazen ise malefik çalışabilir.

Unutmayın ki ; Aynı vücut yapımız gibi haritalarda farklı etkilere sahiptir.

Yükselen Burçlara Etkisi astroenerjim youtube kanalımızda paylaşılmıştır.

Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum

Sevgiler…..

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!