MARTIN AYI (ASTRO LİFE)

TOPRAĞI YOĞUN OLANIN HAVASIZ YAŞAMASI MEÇHUL 

Şubat ayının baskınlığı mart ayında hafif kapıları aralıyor olacak , 5 Mart Venüs Boğa Burcuna geçiyor  ve maddi konularımız daha ağırlıklı ve gündemimizde yer alacak. Parasal kaynaklı daha bir rahatlayacağımız süreçlerde olacağımızın belirtisidir.

SENİN HİKAYENİN RENGİ ?

Hayatın bu karmaşası içinde duygularını nereye koyman gerektiği hakkında zorlanabiliriz, fakat unutma ki her zorluk aşmamız için var olacak.

Aynı Denizde gördüğün ufuk çizgisi gibi düşünebiliriz. Ufuk çizgisine ulaşmak istedikçe bir başka ufuk çizgisi önümüze çıkacaktır. Hayat ve yaşam yolculuğumuz bunu gerektiriyor , tek fark o çizginin renkleridir. O renkler ise Sadece Senin Nasıl Gördüğün ile alakalıdır.

Bitişler /Başlangıçlar 

9 Mart Başak Burcunda Dolunay olacaktır

Bu dolunayda toprak grubu başak burcunda gerçekleşecektir. Dolunay hayatımızda bitirmemiz gerekenlerin sembolüdür. Bırakmak istediğin şeylere odaklanmakta zorluklar çekebiliriz. Biz mi onu bırakalım omu bizi bıraksın?..Detaylara takılıp kalabiliriz, detaylar ise bizi tam anlamıyla netliğe götürmeyebilir. Bu durum özellikle aşk ilişkilerinde veya ikili ilişkilerde olması mümkündür.Bir taraf çok detaycıyken diğer taraf o kadar ayrıntılara takılmayabilir ve bu durum gerginlikler yaratabilir. Toprak ağırlıklı ve su ağırlıklı harita da gerginliklerin olması baskınlık gösterir. Özellikle hava elementiniz eksik ise huzur yerine huzursuzlukları beraberinde getirir.

**

16 Mart İletişimler  Merkür Balık Burcuna Geçişiyle beraberinde; İletişimlerimiz Dağınıklık odaklanamama konusunda duygusallık da dipsel noktada olacak. Merkür balık burcundayken aşırı hassaslık ve alınganlıklar görülür. Her şeyden bir anlam çıkarma potansiyelimiz yüksektir.   

19 Mart Mars Jupiter Kavuşumu 

İki açınında oğlak burcunda olması gerginlikleri, savaşmayı, agresifliği gündemimizde olması yüksektir.Her zafer gibi görünenin arkasında yenilikler vardır. Bu süreçte enerjilerimizi olumsuz yönde etkilememeliyiz ve  ilahinin doğru işlediğine inanmalıyız. Bu duruma inanırsak daha rahat ilerliyor olacağız.

Sınavlar sadece görmediklerimiz de  gizlidir.

**

Satürn Kova Burcuna geçiyor olacak !..22 Mart

Hava elementinin eksik olduğu bir hayatta yaşam olması mümkün değildir. Her şeyin havaya ihtiyacı vardır. Toprağın /Ateşin/ Su bile havasız yosunlaşır.Satürn zorlu öğretmen sınavları hava elementi eksik olanlara sunacağını söyleyebiliriz.  Fazla bilimsel bakamamak ,İletişimlerde eksiklik ve kendini ifade etmekte zorluk çekmeler görünür, stratejik yolları çok iyi şekillerde belirleyemez. Sürekli yönlendirmeye ihtiyacı vardır ve yönlendirilmediği zaman mantıksız , yanlış kararlar ile beraberinde çıkmaz yollara sapabilir.  Olumsuzluğu başkalarında görmek yerine kendisinde görmeli, eksik yanlarını tamamlayabilmeli. Aksi halde çıkmaz sokaklar sınav olması kaçınılmazdır. **

Mars/Pluto/Jupiterinde Oğlak burcunda olması toprak yoğunluğunun enerjisidir. Oğlak burcu liderlik vasfında olmayı ister, bencillik egosu dik kafalı eyvallahı olmayan karakteristikler verir. Bu durum hayatımızda liderlerin öncülük yapmak istediği ,statülerin show yapacaklarının ispatıdır.

Her Show show değildir !… Bazen sınav bazen ödüldür (ayırt edebilmektir mühim olan)

22 Mart Saturn Pluto Kavuşumu  Bilinçaltında Ne var ? 

Gerçeklerle yüzleşmek güç değildir, güç olan göremediklerinin altındaki ruhlardır. Bu kavuşum bizi zorluyor olacaktır fakat kendimize gerçekten inanırsak olgunlaşmanın devresi diyebiliriz. Ektiğin meyvelerin tohumları kalitelimiydi , emeklemiydi , hakkınmıydı ? Bu kavuşum bize bunları gösterecektir ve bizleri diğer yıl için başka şeylere hazırladığını unutmamalıyız. Eğer görürsek ne ala olgunlaşacak meyvenin lezzetlerini alacağız. Görmek istemeyenler için olgunlaşmayan bir meyve biliriz ki lezzetli olmayacaktır.  Seçimlerimizin bedelleri bazen önümüzü kapatır gibi görünse de, zararın neresinden dönersek o Kadar kardır..! Diyerek

Enerjimizi olumlu yönde gitmesi için niyet etmeli ve acıdan artık beslenmemeyi öğrenmeliyiz.

”Çünkü 2020 geçmişin izlerini saklıyor olacak” Sadece Değerli olduğumuzu hissetmeye ihtiyacımız var bunu benimse 

”Her şeyin daha farklı olduğunu göreceğiz”

Sadece korkmadan yeni sayfalar açmayı denemeliyiz. Yıllardır Dejavu yaşamaktan yorulmadın mı ?

Unutmayalım ki; Baharlar ve Mucizeler sadece iyi ve saflığını yitirmemiş kalplere gelecektir.

VE TABİ Kİ

Mesajlar Yalnızca Görmeyi bilenler için var olacaktır…

Not: Her Doğum haritası kendi öz benliğini öz nitelikleriyle beraberinde taşır, Kişisel Etkiler bazen malefik benefik çalışabilir.

 Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim

Sevgiler..    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!