KASIM AYININ HAKİMİYETİ (BURÇ YORUMLARI)

SON RETRONUN HAKİMİYETİ

Merhaba Astroenerjimin Yıldızları ;

KASIM Ayın’da  Merkür Retrosunun hakimeti üzerimizde olacak.

Kimimiz aşkta , kimimiz sağlıkta , kimimiz ise geçmişle son kapanışları yapıyor olacağız.

İletişimlerde ve pluto saturn merkürün verdiği enerjileride bizleri  zorlayabilir. Bu durum’da enerjimizi yükseltmemiz bizler açısından olumlu olacaktır. Unutmayın ki; Merdivenleri çıkarken yoruluyor olsakta onlar sadece bizler için basamak geçişleridir.

Kim üzebilir seni senden başkası

Kim yıkabilir seni Rabdan öncesi

Kim sarılır sana mevladan sonrası

Ve yolunda ..

Gökyüzü yoluna ışıksa eğer

O ışığı sadece kalbin aydınlatır ve karartır

KASIM AYI YÜKSELEN BURÇLARIN RUHSAL ETKİLERİ

YÜKSELEN KOÇ BURCU

Ödemeler, krediler, borç ve alacaklar, sigorta ve vergiler gibi konularda dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Parasal olarak borç yada kredi almamanızı öneririm. Ruhsal olarak kendinizde önemli çözümlemeler fark edebilirsiniz. Okült konulara ilginiz artabilir, ruhsal konularda danışmanlık alabilir veya dua meditasyon gibi durumlara yönelmeniz size olumlu enerjiler verecektir . Ölüm ve ölümle ilgili çok şeyi düşünebilir, kendinizi dönüştürmek üzere bazı kararlar alabilirsiniz.

Bu ay esması ; Ya Fettâh celle celâlühû

Her türlü müşkülleri açan ve kolaylaştıran, darlıktan kurtaran, zorluk ve müşkülleri çözen, maddi-manevi bütün kapıları açan.

YÜKSELEN BOĞA BURCU

Sizin için önemli bir dönem olacaktır. Özellikle ikili her türlü ilişkilerinizle ilgili bazı şeyleri yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İş ve kariyer olarak Ortaklık kurmak için iyi bir dönemde değilsiniz, değerlendirebilirsiniz ancak aksiyon için retro bitimini beklemeniz doğru olacaktır. Yeni biriyle taşırsanız eğer ilişkiye başlamak için de doğru bir zamanda değilsiniz. Olumsuz şüphelerle dolu bir ilişki olacaktır ve bu sizin güvene aykırı bir durum olduğu için adım atmadan önce defalarca düşünmenizde fayda var. Eski ilişkilerinizden haber alabileceğiniz bir dönem olabilir ya da sizin aklınıza düşebilirler, bitmiş-gitmiş ilişki yeniden yaşamamanızı öneririm.

Bu ay esması: Ya Metîn celle celâlühû

Metin olan Allah çok güçlüdür. Hiçbir şey onu saşmaz. Mutlak güç ve kuvvet sahibi O’dur. Allah azze ve celle çok sağlamdır, hiç bir şekilde dağılmayan  bitip tükenmeyen mutlak güç ve kudret sahibi de O’dur.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bu ay günlük rutininizde karışıklık yaşamanız olasıdır. Konsantrasyonunuz zayıflayacaktır ve bu sebeple bu süreçte özellikle işinize dikkat etmeniz gerekir. Birlikte çalıştığınız insanlardan yana bazı problemler yaşamak zorunda kalabilirsiniz. İş değiştirmek için uygun bir zamanda değilsiniz. Eski görüştüğünüz yerlerden tekrar teklifler gelebilir, değerlendirilebilir ancak kesin karar retro sonrasına bırakılmadır. Bazı Kişilerle Güven problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Sağlık olarak da bir tehdit altında olabilirsiniz. Özellikle genital bölgelerin hassas olduğunu vurgulayabiliriz. Süreklilik arz  eden sağlık problemlerine dikkat edin, onarma zamanıdır.

Bu ay esması; Ya Mukaddim celle celâlühû

Dilediğini öne alan, istediğini ileri geçiren demektir.Ya Mukaddim ismini zikreden kişi kuvvet ve iktidar sahibi olur. Daima yükselmek için okunur. Halk içinde heybetli olur.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Sosyal planlarınızda sık sık değişimler gözleyebilirsiniz. Aşk hayatınız bu ay ters gidebilir. Şüpheli yaklaşımlar duygu yoğunluğu ve derin düşüncelere dalabilirsiniz.

Sosyal ortamda eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Anılarınız canlanabilir fakat yeniden bir şeyler yaşamak pek mantıklı bir karar olmayabilir. Yeni bir aşka başlamak retrolarda olumlu enerjiler vermez. Eskiden başladığınız ve yarım kalan istediğiniz bir durum varsa tekrar dönebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili doğru kararlar veremeyebilirsiniz, önemli bir konu ise retro bitiminde tekrar değerlendirin. Şansınıza pek güvenmeyin, yaver gitmeyebilir. Bazı durumlarla yüzleşebilirsiniz.

Bu ayki Esması ; Ya Rahim celle celâlühû

Şevkate ve merhamete ihtiyacı olmayan hiç bir varlık yoktur.Bu yüzden akıllı veya akılsız,bilinçli yada bilinçsiz hemen her varlıkda rahmet ve merhamet eseri görülmektedir.

YÜKSELEN ASLAN BURCU

Bu ay ki retro siz oldukça etkileyeceğini söyleyebilirim. Evde elektronik eşyalarınız bozulabilir bu durum karsında gerilebilirsiniz.  Pek çok tamir gerektiren eşyanızın olduğunu fark edebilirsiniz. Endişe etmeyin, daha sonra bulabilirsiniz. Tadilat ya da yeni eşya almak için uygun bir dönemde olmayacaksınız. Size bazı aksilikler yaşatabilirler, yeniden değişmesi gereken şeyler ortaya çıkabilir. Evde kaybettiğiniz eşyaları bulabilir ya da bazı eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.Ailevi geçmiş enerjiler karsınıza çıkabilir konular açılabilir. Artık çözüme ulaştıracağınız konularla meşgul olabilirsiniz. Yeni iş ve girişimler için uygun zaman dilimi değil. Retro bitimini beklemenizi öneririm.

Bu ay esması; Ya Azim celle celâlühû

YÜKSELEN BAŞAK BURCU

İşlerinizin yavaşlayacağı bir süreçtesiniz, Bu süreçte eğitim, danışmanlık gibi araştırmalar genişletilebilir, daha derin konulara okült ve ruhsal konulara eğilim gösterilebilir.Yolculuklarda aksamalar yaşayabileceğiniz bir süreç olabilir. Sosyal Ortamda Eski yakın arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Ailenizin yada yakınlarınızın sizi anlamayacağı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz, Kendinize üzüntü yapmayın bu süreç geçici bir süreç. Ruhsal enerjinizi yükseltirseniz bu süreçte daha verimli olacaksınızdır.

Bu ay esması ; Ya Hakim celle celâlühû

Bütün işleri hikmetli olan Allah Hakîm’dir. Faydasız, boş ve tesadüfî bir işi bulunmaz.Olmazda hiç şüphesiz. Her emir ve filinin her yönüyle sonsuz  ve maslahatları vardır.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Bu ay ki retroda finansal durumlarınız biraz yavaşlayabilir. Bu sebeple harcamalarınızı kontrol edip Gecikmeler, unutmalar yaşanabilirsiniz. Bu dönemden önce aldığınız önlemler sizi kurtarabilir. Gelirleriniz ve giderleriniz arasında dengeyi oluşturmanız gerekiyor. Yeteneklerinizden elde ettiğiniz gelirlerde gidişat biraz yavaşlayabilir. Manevi olarak kendinizi daha güçlü hissetmek acısından dua ve meditasyon yapabilirsiniz. Süreç kalcı olmayacak, biraz kendinize zaman tanıyın ve diplerden çekilmek için kendinizi zorlayın. Farkında olursanız retro sürecini sabırla atlatabilirsiniz. Teknik arızalara karşı önlemlerinizi almadıysanız almanızı öneriyorum. Aksi taktirde bu süreçte canınızı sıkabilecek arızalar olabilir. Süreç geçici , sadece dikkatli olmakta fayda var.

Bu ay esması ; Ya Latif celle celâlühû

En ince ayrıntılı gizli işlerden, tüm inceliklerine kadar bilen ve onlara çok kolaylıkla ulaşan Latif’tir. Kullarına hiç sevilmeyen yön ve yollardan onlara yararlar ulaştıran yüce yaratandır.

 

YÜKSELEN AKREP BURCU

İstediklerinizi elde edebileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Işığınız artacaktır, karşınızdaki insanları büyük etkileyebilirsiniz.Her ne kadar etkileyici olsanız da Merkür retro dönemi tarihlerini dikkate alın,

Farkında olmanızı öneririm.

İkili ilişkilerde de parlak bir dönemde olacaksınız. Özellikle bekar Yükselen Akrep’ler için çok şanslı bir dönemdir, yeni ilişkiler çekebilirsiniz. İş hayatınızda da beklentileriniz istediğiniz gibi olmayabilir. İş değişikliği düşünebilirsiniz. Yeni ve size iyi gelen projeler üretebilirsiniz. Hayata bakış acınızı değiştirebilir, farklı yönlerde bakabilme şansı olabilir.

Bu ayın Esması ;Ya Varis celle celâlühû

Mülkün gerçek sahibi, mevcut olan her şeyin mutlak sahibi ve hakiki maliki demektir. Tüm varlıkların gerçek tek sahibi.

 

YÜKSELEN YAY BURCU

Ruhsal ve Bilinçaltınızı sorguladığınız  bir dönemden geçiyorsunuz. Size Her yer mesaj içeriyor olabilir, dikkatle görmeye çalışın. Meditasyon, nefes, dua, yoga gibi ruhsal çalışmalarla bu mesajların anlamlarını çözebilirsiniz. Özellikle günlük rutininizde kafanız  dağınık olabilir.  Bu süreçte önemli işlere imza atmamanızı öneririm. Şüpheleriniz sizi yorabilir.İş ortamında anlaşılmayan konular olabilir, mümkün olduğunca net olmaya gayret edin. İş değiştirmek için uygun bir zamanda değilsiniz. Güvenmekte zorlandığınız bir süreç geçirebilirsiniz. Eski görüştüğünüz yerlerden tekrar teklifler gelebilir, değerlendirilebilir ancak kesin karar retro sonrasına bırakılmadır. Sağlık olarak da bir tehdit altında olabilirsiniz. Özellikle genital bölgelerin hassas olduğunu vurgulayabiliriz. Tekrar eden sağlık problemlerine dikkat edin, onarma zamanıdır. Kontrol edemediğiniz, işin içinden nasıl çıkacağınızı bilmediğiniz konuların önünüze düşme potansiyeli var. Bu süreçte hatalarınızın farkında olup yeni kararlar almanız size önümüzdeki süreçlerde olumlu enerjiler getirecektir.

Bu ayın Esması; Ya Basit celle celâlühû

YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Ailevi ve cocuklarla ılgılı uğraşmanız gereken durumlar olabilir. Sosyal hayatınızda kesin planlar yapamayabilirsiniz, sürekli değişim ya da iptallerle karşılaşma potansiyeliniz var. Şansınıza çok güvenmemeniz gereken günlerden geçeceksiniz, birçok şeyin sizin kontrolünüzde olduğundan emin olun.

Eski arkadaşlarınızla karşılaşabileceğiniz de bir dönem olabilir. Eski aşklar akla düşebilir, eskilerden yeni ve başka bir ilişki doğar mı konusu çokda olumlu cevaplar olmayacaktır.  Var olan aşk hayatınızda da tatsızlıklar olabilir, bir takım şüpheler duyabilirsiniz ancak Merkür retrosu bitiminden önce hırsla ya da kızgınlıkla kararlar almaktan uzak durun. Yeni bir aşka başlamak için uygun bir dönem değildir.Eski günlerinize özlem duyabilir eskiden içsel yaşadığınız askın enerjisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat unutmayın ki; Oturulmamış bir masaya tekrar oturulmaz.

Bu ayın Esması ; Ya Mukaddim celle celâlühû

Allah Teâlâ bütün mahlûkatı yaratmıştır. Fakat, ancak seçtiklerini ileri almıştır. İnsanların bazısını dince, dünyaca bazısı üzerine derece derece yükseltmiştir.

YÜKSELEN KOVA BURCU

Sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz önemli. Durduk yere gelen ve sebebi belli olmayan baş ağrılarınız ortaya çıkıyorsa kontrolle gitmeniz de fayda olabilir. Finans konularınız rahatlayacak ve istediğiniz şeyleri alabileceksiniz. Geçmişte unutarak yapmadığınız bazı ödemeler ortaya çıkabilir. İletişimde yanılmaya dikkat etmeniz gereken bir ay olası mümkündür. Ruhsal çalışmalar veya bilinçaltınızdaki olumsuz enerjilerden kurtulmak şifalanmak isteğiniz artabilir.

Bu ayki esması ; Ya Alim celle celâlühû

Allah, her şey’i tam manasıyla bilendir. Büyük- küçük, gizli veya açık, kalpten geçen veya sözde, dilde olan, dışa vurulan veya vurulmayan her şeyi en ince ayrıntısına kadar hakkıyla bilendir.

YÜKSELEN BALIK BURCU

Bu ay duygularınızı yoğun bir şekilde yaslayabilirsiniz, Ruhsal olarak geçmiş yaralarınızı gözden geçirebilir kendinizle kalmak isteyebilirsiniz.

Fakat bunun bir faydası olmadığını söylemek isterim, Ruhsal yönden dua meditasyon yürüyüş ve dışa açılmanız gerektiğiniz söylemeliyim. Çevrenizdeki olumsuz insanların farkına varabilirsiniz yada bu durumlarla yüzleşebilirsiniz. Ödemeler alacak verecek durumlarıyla ilgilenebilirsiniz. Retro nedeniyle aksilikler olabilir , yeni adımlar atmamanızı öneririm.

Bu ayki esması ; Ya Batın celle celâlühû

Gizli olan, yarattıklarının nazarından gizli olan görünmeyen her şeyin iç yüzünden haberdar olan demektir.

Dua ile..

Esmaları en az 100 kere sabah ve akşam olmak üzere çekebilirsiniz.

Her Doğum haritası kendine özel ve kendi planı dahilindedir. Burc yorumları daima yükselen burca göre okunur ve %30 çıkmaktadır. Açılar ve malefik çalışması farklılık gösterebilir.

Sevginiz Daim Enerjiniz Bol Olsun

Sevgiler.