AY SATÜRN KAVUŞUMU NE DİYOR ?

Merhaba Dostlar ;

2 Kasım 2019 da Ay Saturn kavusumda olacak

Astropsikolojinin Ruhsal Etkilerini Kaleme alalım.

Ω

Kendini kimsesiz ve yalnız hissediyorsan eğer işte bu kavuşumun sizi geçmişe götürdüğün belirtisidir.

Geçmişte yapılan haksızlıklar birden aklına gelebilir ve kendini içsel sorgulayabilirsiniz.  Ay duygularımızı ve diplerimizi vurgularken Satürn ise ciddi öğretiler gösterir.

Satürn Ay kavuşumu

Neyi görmediysen onu gözüne sokarcasına karmanı önüne tepsi gibi sunar. Sunduğu kalmamış gibi o durumdan alman gereken mesajı alana kadar aynı şeyi yaşaman da yanına çabası kalır.

Satürn normal açılarda öğrenmemiz gerektiğini gösterirken dip noktan olan ay ile kavuşumda olunca sorgular artırır.

Hayat ; Boş ver diyecek kadar boşverilseydi eğer  ; Ne bugün geçmişi sorgulanırdı nede yarına iyi olmak için çabalarımız olurdu ..

Bu kavusum neler getirebilir ;

Sizden gizli bir durum varsa bu durumu öğrenirsiniz, daha kalıcı adımlar atmanız gerektiğini hissettirir.

Ay saturn kavusumu elestirmeyi , yargılamayı hataları konuşmayı sever.

Büyüklerden alınan karmalar ,baskılar gün yüzüne çıkar ve bu durumda hayatınıza daha farklı bakmanızı sağlayabilir.

Çocukluk anılarınız çocukluğunuzda yasadığınız tramvatik durumları ve olayları aklınıza getirebilir. Sessizlik için bu durumları sorgulayabilir kendi içinize dönme olasılığı fazla olur.

Eğer görmek istersek neleri gösterir ?

*Bitirilmemiş işleriniz varsa yada hayatınızda isteyip de yarım bıraktığınız bir eğitim,kurs gb çocukluğunuzdan kalan bir uhdeniz varsa onu tamamlayabilirsiniz.

*Hayatınızla ilgili yeni kararlar almak isterken bir yanın cesaret edemiyorsa Ay saturn kavuşumunda hayatınızda yeni kararlar alabilir bu durum için yol haritası belirleyebilirsiniz.

*İşlerinize gözden geçirirken kendiniz için ne yapmanız gerektiğinizi yada nasıl şifalanmanız  konusunda araştırma yapabilirsiniz.

* İçine dönmek sadece sizi yalnızlık hissi verir , İçe dönmek yerine bilinçaltındaki sorun ve sorun oluşturan durumları bırakmaya karar verebilirsiniz.

Eğer Görmek istersen enerjini farklı boyutlara taşıyabilir geçmişinde yaşadığın olumsuz koşullara sünger çekebilirsiniz.

Kişisel Haritada bu durum her ne kadar yaptığı açılara göre değişsede Satürnün ve ayın bize neler öğrettiğini görmemizi sağlar.

 

Evrenden Gelen Mesajlarınız sevgiyle dolsun

Enerjiniz  Daim Olsun

Sevgiler…

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!