EVRENDEN GELEN MESAJLARI SORGULA !..

 

EVRENDEN GELEN MESAJLARI NEDİR ?

Evrenden gelen mesajlar nelerdir ve nasıl olur ?

Evrensel mesajların bilinçaltımızla sizinle iletişim

kurmaya yönlendirdiği yollardır.

Bizler evrenin bir parçasıyız ve hepimizin farklı enerji kaynağı ve gücü vardır.

Olumlu veya olumsuz yaşadığımız her şey aslında bizleri bir yere götürmek için oluşmakta ve bu durumu bizlerin anlaması için vardır.

Blokajlarımızın ve enerji akımımızın doğru çalışması gerekiyor.

Rüyalardan aldığın mesajlarda evrenin bir parçasıdır, Gündelik hayatında yaşadığın durumların içlerinde bile bazı mesajlar içeriyor olabilir.

Sadece farkında olabilmek ve soru sormaktan geçer. Bir olaya bir duruma odaklandığınızda düşünce gücüyle mesajlar size gelecektir.

Örneğin; Bir şey istiyorsunuz ve istediğiniz durum olmuyorsa öncelikle NEDEN Sorusunu kendimize ve evrene soralım.

Muhakak ki seni bir yere götürdüğü için olmuyordur.

Evrene sorduğunuz her şeyin cevabını er geç alırsınız.

Bu mesajlar nasıl olur?

Bir şeyi düşünüyorsunuz ve kafanızda dönüp duruyor ; Ve siz ne yapacağınızı tam olarak bilmiyorsunuz.

Doğanın gücünden bu durumda faydalanabilirsiniz. Yolda yürüyorsunuz ve önünüzden bir kedi geçti diyelim yada yanınıza geldi , bunun anlamı psişik enerjinizle ilgili olabilir kedi ne renk ve size neyi anımsatıyor gibi örnekleri çoğaltabiliriz.

Gündelik hayatımızda bile evrenden mesajlar gelir fakat algılar açık olmaz ise bunu anlayamayız sıradan bir şey gibi gelir bu durum.

Halbuki sizin o sırada yaşadığınız sıkıntıyla bile bir mesaj içeriyor olabilir.

Evrenden gelen mesajlarda duaların etkisi oldukça güçlüdür , Dualarınızla beraber yaptığınızda cevaplarınız daha çabuk gelecektir.

Gökyüzünün etkileri her daim değişebilir fakat mesajlar hep gelir. Önemli olan bu durumlara açık  olmalıyız.

Örneğin ; Birini çok seviyorsunuz onun sizi sevdiğinden emin değilsiniz ve evrene soruyorsunuz , onun yüzünü gözlerinizin önüne getirip imgeleyin ve sorun.

Beni gerçekten seviyor mu? Benim için hayırlı mı ?  Kalpten gelerek bunu sorun ve cevabı gelecektir. Evrenden gelen mesajlarda sevgi enerjisi ve iyi niyet çok önelidir, yardım almak istediğiniz konuya odaklanıp sesli bir şekilde o durumu sorun günde gerekirse 3-4 kere sorun, kalpten yaptığında cevap gelecektir mesajlara dikkat et.

Örneğin ; Ben bu soruyu her sorduğumda sürü halinde kuşlar geçerdi önümden. Kuş habercidir bereketi anlatır ,yardımı anlatır, temizliği saflığı ama bir yandan da özgürlüğü anlatır. Bu örnekleri iş, evlilik, sosyal, dostluk gibi çoğaltabiliriz.

Bu durumdan şunu çıkabiliriz ki; Beni seviyor fakat  o özgür o benimle değil. O hep uzaktan bir eli benimle olacak.  Kuş özgür olduğu için istediği yere gittiği için yan yana olmanın  zaman alabileceğini de belirtir.  Sorduğun her soruya cevap alırsın Çünkü sözcükler evrene gider gezer ve bizlere doğru mesajı size getirir.

Unutma ki ; Bizler evrenin bir parçasıyız bütün olmak ise sadece bizim elimizde)

(Not: Tabi öncelikle mantıklı bir şekilde isteklerimiz sorgularımız olmalı.

Görmeyi bil yeter ki …

Enerjiniz daim  Mesajlarınız Bol Olsun

Sevgilerimle….

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!