EKİM AYI EKLENTİLERE HAZIR OL !….

Eylül ayının adı sana bağlı demiştik ; Bir adını hala koyamadın mı ?

O Halde Eklentilere hazır ol…

Hadi Gelin Bir Ekim ayına göz atalım , Bizleri neler bekliyor olacak ?

Astro Enerjin seni nasıl etkiyecek nasıl bir ruhsal enerjide olacağız ?

1 Ekim Aksam Saatlerinde 23;50 de Koç Burcunda Dolunay Olacak. Dolunay ve Yeni ay enerjileri daima 28 Gün etki alanında olur bu nedenle bu ay koç dolunayı bir çok kişinin hayatın’da ciddi kaoslar bitişler ve anilikler getirebilecek enerjilere sahip olacaktır. Bir çok şeye tahammülünüzün kalmadığı bir süreç olabilir. Ateş elementinin yoğunluğu sinirli agrasif hatta patlamaya hazır bomba gibi içsel olarak hissedebilirsiniz.

Bu durumda biraz daha ani kararlar almamaya ve sakin kalıp bu süreci doğru yönetmeye çalışmayı deneyimleyim. Burada dönüşüm ve değişim yaşayamayan kişilerin rolü büyük oynayacak. Mars bu savaşmaya her an hazır kılıcı havada bekleyen bir enerjiden söz ediyoruz. Bu nedenle dolunayın enerjisiyle beraber , Çok sıkılır veya bunalırsan (yavaşlamaya) ve bir süre sessizce bekleyip ne yapmak istediklerine odaklanmanı tavsiye ederim. Öfkelenmek yersiz olacak , yapmak istediklerinin listesini hazırla !.

2 Ekim Venüs Başak Burcuna Geçiş yapıyor olacak ; Bu durumda kılı kırk yaran , detaylara fazlaca takılan bir ruh hali içinde olabiliriz. Venüs’ün başak burcunda olması değil 12 evden de geçiyor olması gizli saklı işler yapan insanların vah haline der geçerim.

Gizli saklı ilişkiler yaşayanların durumları ortaya çıkabilir. (İlişkilerde olumsuz enerjileri getirebilir ) Genel harita etkisi bunu gösterebilir, fakat buraya yazılmasının amacı. Bu durumu bilip senin RUH bilincini yönlendirebiliyor olman içindir. Ters etkiler bazen aşırı etkiler bazen az etkiler, bunu bildiğinde yolunda nasıl davranman gerektiğini bilirsin. Ve rotanı ona göre çizersin.

Venüs başak burcunda şüphecilik, kontrolcülük, her şeyden haberdar olmak isteyen bir etki verebilir. Bu nedenden dolayı o enerjileri serbest bırakmanızı tavsiye ederim.

14 Ekim Merkür Akrep Burcunda S hareketi ile durağanlaşacaktır. Evlilik ve ilişkilerde iletişimlerde dikkat edilmesi gereken bir zaman içerisinde olacağız. Can yakmadan acıtmadan konuşmaya özen gösterildiği zaman iletişimleri zamana yayarak hareket edilmesi gereken bir süre zarfında olmamız gerektiğini etkiler gösteriyor.

Beklenmedik konular kapını çalabilir. Unutma ki ; Her beklemediğin durumda aslında yeni bir sunuş yeni bir öğreti vardır.

16 Ekim Terazi Burcunda Yeni ay Gerçekleşiyor olacak; Kafanda deli sorular varsa , içsel olarak çözümleme ve dengeleri oturtma yolunda gidebilirsin. Bu yeni ay yeniden yapılandırman tamir etmen gereken konularını destekleyecektir.

23 Ekim Güneş Akrep Burcuna Geçiş Yapıyor Olacak ; Dostluğu Şifa Düşmanlığı yara veren akrep enerjisinin güneş tarafı bir ay boyunca üzerimizde seyir ediyor olacak. Dengeli olmaya çalışan teraziden çıkıp akrep enerjisine geçiyor olmamız pek kolay olmayacak gibi görünüyor. Neyse ki iyi tarafı biraz daha çalışıyor olacağız emek veriyor olacağız.

Akrep enerjisi geniş kapsamlı bir etki alanındadır, bu nedenden dolayı biraz daha konuyu açarak yazmak istedim. Her Güneşi ayı veya yükselen burcu akrep olan aynı enerjide değildir, aldığı etkilere göre değişkenlik gösterir. Fakat Akrep burcunun genel karmasına baktığımızda , Yönetici gezegenin pluto olması kendi enerjisini de zorlaştırır. Daha önceki yazılarımda plutoyu anlatmıştım, yer altı dünyasının kralı lideri ve ölümle ilgilidir. Ölüm ve ölüm ötesi konuların mistik dünyasının durağıdır. En rahat ettiği konum kendi konumudur. Pluto Akrep Burcu olanlar aslında ne kadar sıkıntılı gibi görünse de onlara ayrı bir koruma kalkanı sağlar hem değişiminde hem de dönüşümünde.

Akrep Burcunun karmasında şüphe ve kuşkuculuk gizli olan ne varsa ortaya çıkarma enerjisine sahiptir. Gizli işleri sever sırlar dünyasının gizemli kadını veya adamı olabilir. Akrep etkisinde olan herkes haritasının aldığı etkilere göre bulunduğu açı ve konum neyi destekliyor veya ters açıda olduğu çok önemlidir.

Cinsellikle de alakaladır, tutkular, romantizm, seks , sapkınlıklar ,bağımlılıklar, gizli konular bitişler ve yeniden başlangıçlar.

(Plutonun olduğu her yerde yapılandırma olduğunu bilmenizi isterim )

Yöneticisi ve karmasından kaynaklı zor bir enerjisi vardır, bu nedenle bir ay boyunca güneşin seyri akrep burcunda olması kimimizi olumlu yönde etkilese de kimimize öğretiler dersler ve yeniden yapılandırma yolunda götürecektir.

25 Ekimde Merkür Akrep Burcunda (Güneşin Kalbinde)

Satürn ile ay kavusumuda yanında kinder yumurta; Bu zorlayıcı enerjileri getirebilir. Kin ve intikam duyguların kabarabileceği bir enerji olduğundan kaynaklı bu sureçte size öfke veren durumlardan elinizden geldiği kadar uzak durmaya çalışın.

Spor, yürüyüş, meditasyon, dua , gibi durumlarla şifalanmaya çalışın. Kendiniz başaramıyorsanız kendinize bir iyilik yapıp rehberlik almanızı tavsiye ederim.

28 Ekim Venüs Terazi Burcuna Geçiyor olacak; Nihayet rahat ettiği bir konumda olunca bizlerde ekimin sonunda olumlu enerjilerle olabileceğiz. Güzelliğinize, kıyafetinize, kokunuza, her şeyinize özen göstereceğiniz bir süreç olacaktır. Stil ve Saç değiştirmek isteyebilirsiniz.

31 Ekimde Boğa Burcunda Dolunay Olacaktır.

Geldik ekimin son gününe ; Boğa burcunda dolunay dibi görenler için ilişkilerinde fırsatlar verebilir, sevdiğinize seviyorum demeyi ihmal etmeyin. Parasal kaynaklı destekleyici bir enerjiye geçmiş olacaksınız.

Görmek ile bakmak arasında fark vardır , ya bakarsın görmezsin ya görürsün bakmazsın. (Farkında olursan her şeyi görürsün)

FARKINDA OLACAĞINIZ BİR AY OLMASINI DİLİYORUM.

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

Sevgiler…