BİRİ AŞK MI DEDİ (BUYRUN SİZE VENÜS)

Haritanızdaki Venüs  sizin aşka güzelliğe konfora nasıl baktığınız ile ilgilidir, her gezegenin karması olduğu gibi venüsünüzün de bir karması vardır. Yaptığı açı ve yanındaki gezegenlerde bu duruma yanında büyük önem taşır.

Venüs burcun nedir?

Aşka nasıl bakıyorsun ?

Venüs Koç Burcunda;

Erken Evlilik Getirebilir, telaşlı bir aşk anlayışı vardır  hiparaktif  olduğundan enerjisini spor,dans , sevdiği şeylerde kullanabilir. Cinselliğe önem verir ve tutkuludur.

Bencil oldukları zaman sıkıntılar yaşayabilirler.

**

Venüs Boğa Burcunda ;

Tembellik enerjisi verir, lüks konfor ve zaafları vardır, Kıskançlık konularında sıkıntılar yaşaması olasıdır. Fazla kontrolcü olmamalısınız. Görselliğinize dekorasyon konularında iyidir. Mantığını dinlemekte zorluk çeker. Erkeği çapkın , kadını flörtüz olabilir.

Zaaflarına karşı dengeli olmayı öğrenmelidir.

**

Venüs İkizler Burcunda ;

Konuşmayı seven muhabbeti hiç bitmeyen bir ilişkiye Venüs ikizler özgürlüğüne çok düşkündür sıkıntıya asla gelemeyen karmaya sahip olduğundan, kıskançlığa karışılmaya gelemez. Erken yaşta Evlenme ayrılma olasıları yüksektir.

Patavatsızlara ve kafalarına estiklerini yapmamaya dikkat etmelidirler.

**

Venüs Yengeç Burcunda;

Bu konum huzurlu olmakta biraz zorluk çeker, Kararsızlıklar yaşar ve duyguları daima ön planda olur. Kilo almaya meyillidir bu duruma dikkat etmesi gerekir.

Annelik ve anaçlık konusunda istekli ve arzuludur. Bağımlılık enerjisine sahiptir bu nedenle yapması gereken birilerine bağımlılık çalıştırmak yerine duygularını dengede tutmalıdır.

**

Venüs Aslan Burcunda ;

Dikkati kolaylıkla üzerine çekme potansiyeli verir, Politik davranışlarıyla kendisi daima sevecen görünür. Eğlenceli ,esprili, aşkı eğlence içerisinde yaşar. Beraber olduğu kişiye ego,kibir bazen liderlik yapabilir.

Sevdiği kişiye egosal davranışlar yaparsa ilişkide sorun ve sıkıntılar yaşaması olasıdır. Bu duruma dikkat etmeli.

**

Venüs Başak Burcunda

Aşırı titizliğinde her şeyi detaylı düşündüğünden kolay kolay kimseyi seçemez, seçse bile ilerleyen zamanlarda çabuk açığı bulma özelliğine sahiptir.  Rol yetenekleri oldukça iyidir.

Eleştiriden uzak durmalı, ön yargıları ilişkilerinde sorunlar yaratabilir.

**

Venüs Terazi Burcunda

Kendi konumunda olduğundan en rahat ettiği etki altındadır. Güzellik , estetik, kibarlık, naiflik onu anlatır. Kavga veya tartışma ortamlardan uzak durur ve kaçar. Mesafelidir saygıya çok önem verir, ilişkide sert sözcüklere tahammül edemez. Aşkta son derece romantiktir, Cinsellik önemlidir ve sizin bağlanmanız bu yönlü olur.

Her yönlü ortama ayak uydurmayı öğrendiğinden, alınganlıklara yanlış anlamalara daha metanetli olmalı.

**

Venüs Akrep Burcunda

Venüs’ü akrep burcunda olan birisi şüpheci , kıskanç ve lükse önem veren kişiler olurlar. Araştırmacı gizli her konuyu ortaya çıkarak bir etki altındadır. Mistik ve bilinmeyen konulara merakı vardır. Aşırı sahiplenici tavırlarınızla bazen karşınızdaki kişiyi sıkabilirsiniz.

İlişki karmasında güven duymayı öğrendiğinden, fazla kuşkuşuculuk ilişkilerde sınav olabilir. Bu durumda kendini törpilemeli.

**

Venüs Yay Burcunda

Yabancı ülkelere ve yabancı kişilere ilginiz oldukça fazla olur, Kendi dininden farklı bir dinde birine aşık olabilir evlilik yapabilirler. Çocuksu tavırlarıyla daima dikkati çeker, Fazla sorumluluktan sıkılabilir özgürlükçü tavırlar sergiliyebilirler.

İlişkilerde sorumluluklarını yerine getirmediği taktirde olumsuzluklar yaşama olasılığı yüksektir, Bu duruma dikkat etmeli!.

**

Venüs Oğlak Burcunda

Son derece sadık ve sadakate önem veren bir yapıdadır. Soğuk görünümün altında aslında çocuksu ruhuyla ilişkisinde dediklerini yaptırabilir. Evleneceği kişinin maddi durumunun iyi olmasını ister ve ona göre seçim yapar.

Karmada aşırı kontrolcü olduğundan bu durum ilişkilerinde sıkıntılar yaratabilir.

**

Venüs Kova Burcunda

İlişkilerinde Aşırı özgür olmasından kaynaklanan sorunlar yaşayabilir, Şaşırtıcı ruh halleri ve marjinal görünümleri vardır. İlişkide maceralar yaşayabileceği partner seçebilir. Kafasına koyduğunu yapar, inatlaşmamakta fayda var.

Karmada Uranüs etkisi altında olduğundan , Ani tepkileri ilişkilerinde sorunlar yaşatabilir. Bu duruma dikkat etmesi gerekiyor.

**

Venüs Balık Burcunda

Derinsel ve içsel ruh hali vardı, Yüz güzelliği ve estetikli bir tarz verir ilişkisinde kibar naif ve son derece romantiktir. Yardımsever ve merhamet duygusu aşırılık verebilir. İlişkide aşkını hayatının merkezi yapar ve bundan dolayı sınavlar verebilir.

Karmada neptünün sisli dünyasında olduğundan ilişkide veya duygularında daha gerçekçi olmayı öğreniyor.

NOT;

Her doğum haritası kendi öz benliğini öz niteliğiyle beraberinde taşır , etki aldığı ev ve konum durumu benefik ve malefik olarak değişiklik gösterebilir.

Venüs Enerjinizin en güzel aşkı bulmanızı yaşamanızın şansını versin.

SEVGİLER…

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!