KASIM AYINDA KAYBEDECEĞİN SAVAŞA GİRME !….

KASIM AYI DİYOR Kİ !….

KAYBEDECEĞİN SAVAŞA GİRMEYİN !…

Boğa Burcunda olan dolunay enerjisiyle aya başlangıç yaptık. PEKİ .. Bu Ay Astro Enerjin Ne Diyor ?

Bazen bir kelimenle bir çok şeyi kazanırsın , bazen bir kelimenle her şeyi bitirirsin. Kasım ayında merkürün düzelmesi iletişimler’de daha bir rahatlayacağımızı gösterecektir.

14 Kasım Marsın Koç burcunda ileri hareket etmesi,  agrasifliğimizi bir nebze olarak hafifletecektir.

Bu sureçte mars enerjini  yapacağın işlere harcayabilirsiniz bu daha güvenli bir alan olacaktır hepimiz için. İlişkiler, iletişimler, kariyer, sosyal , aile. Hangi alanlarda zorlandıysan o durumlar da biraz daha rahatlama sorunların üstesinden rahatça gelebilme enerjisi olacaktır.

15 Kasım Akrep Burcunda Yeni Ay olacak; Bu yeni ay aşk enerjilerin ön planda olacağı ,özlem ,cinsellik, tutkular, romantiklik tabi yanında kıskançlıklar da olması çok yüksek olasıdır.

Kime gitmek istiyorsun ve gidemiyorsun ?

Kiminle tanışmak istiyorsunuz?

Kime karşı ilgi hoşlantı veya beğeni duyuyorsunuz ?

Eski ilişkinizle sorunlar neler ?

Neleri istiyorsun ve olmuyor ?

İlişkilerinde bunları çözümleme sürecine sokabilirsin, karşılıklı olan duygular daima el ele vermeyi hak eder. Gerçekten sevgi saygı ve bağlılık varsa..

Bilinçaltınızı ilgilendiren her konu ve durum gün yüzüne çıkması herkes için iyi olur. Güneşin ve ayın kavuşumu yeni ay enerjisinin ruhsal yönden de duygularımızı dipsel yaşamamıza sebep olacaktır.

Akrepikasyon enerjilerle giderken Venüsün’ de 21 Kasım da akrep burcuna geçiyor olması , Bağımlılık enerjilerini beraberinde getirecektir. Şüpheler, senin dediğin benim dediğim , gittin de gelmedin de , gibi huzursuz enerjilere yer verebilir. Bu süreçte lütfen kimseye baskı uygulamayın !…

Kaybetmek istemediğin konu , Sevgin mi ? Sevgilin mi ? Tutkuların mı ? Bağımlı kaldığın kişimi ?

Her alışkanlık aslında sıradanlık enerjisi taşır, her gün aynı çorbayı içmek gibi. Her sabah aynı şeyi yapman bağımlılık enerjisini ruhuna nakış gibi işler. Bağımlılık yapan her şeyini gözden geçir bu süreçte. (İlişkinde Nerdesin) Sessiz kalın bir süre gerekirse, Biz olabildiniz mi?

Yoksa hala sen ve ben diyemi sözcükler kuruyorsunuz ?

Venüs akrep burcunda çok rahat etmez , sürekli zihnini çalıştırır biliçaltındaki korkular olumsuzluklar , kaybetme korkular, yaraları ve iletişimsel sorunları beraberinde getirebilir.

15 Kasımda yeniay olumlu enerjileri sunmuş olsada venüsün akrep burcuna geçişi bu olumlu enerjiyi olumsuzluğa geçirmemek veya giçirmek tamamen sizin ruhsal yaralarınızla alakalı olacaktır.

Burda yukarda yazdığım soruları kendinize sorabilirsiniz . Ve bu durumda tam olarak nerde olduğunuzu, ilişkilerinizde kendinizi uzaktan izlemeyi deneyin . Herkes başkalarının hatalarını kusurlarını rahatlıkla görebilir fakat kendi enerjisine uzaktan bakamaz. Yüzleşmek korkar veya farkında olmayabilir. İşte bu yüzden yukarda yazdıklarım sizin kendinizi gözden geçirmeniz gereken enerjilerdir…. Ve sen sen ol (KAYBEDECEĞİN SAVAŞA GİRME)

**

Çünkü bazen biri gelir (Seni Sen Yapar)

Bazen Biri Gider (Seni Senden Eder)

Bazen biri olmaz ( Büyütür Olgunlaştırır)

Bazen ise bütünündür ( hayatının ödülü olur)

Sen İlişkilerinde Sen Nerdesin ?

Bu Kasım Ayında Bak Bakalım Sen İlişkilerinde Hayatında NEREDESİN ?..

**

NOT; Her Doğum Haritası Planı Kendi öz benliğini öz değerini kendi içinde taşır, Benefik ve Malefik Çalışabilir. Bu yüzden Aylık yazıların %100 aynısını olmayabilir. Tamamen alınan etkilere göre değişmektedir.  (Burçlar daima %30 çıkmaktadır) Çünkü kimse güneş burcunun enerjisini günlük olarak yaşamaz, o gün ki almış olduğu etkiler ve enerjiler daima farklılık gösterir. Gökyüzü ve Gezegenler Daima bir bütündür ve gökyüzünde bizler sadece yıldız tozuyuz.

Alınan etkiler kendi haritalarımızca değişkenlik gösterir.

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

Sevgiler …….

Astroenerjim

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!