Hastalıkların Bilinçaltı Nedenleri

Acı Çekmek Suçluluk duygusu Geçmişi sevgiyle bırakıyorum. Onlar da ben de artık özgürüz. Huzur içindeyim.
Addison Hastalığı (Böbreküstü bezi rahatsızlıkları) Bozguna uğrama, artık kendine bakmama, kendisiyle ilgilenmeme, endişe, korku Kendimi seviyor, beğeniyor ve onaylıyorum. Kendime bakmam iyi ve güven verici bir şey.
Adenoidler (Lenf bezlerinin büyümesi) Aile içinde sürtüşme ve tartışmalar. Bu yüzden çocuğun istenmediğini hissetmesi, sanması Bu çocuk istendi, iyi karşılandı ve derin bir biçimde sevildi.
Adetle ilgili rahatsızlıklar Kadınlığını reddetme. Suçluluk, korku. Üreme organlarının günahkar yada kirli olduklarına inanma Bir kadın olarak tüm gücümü kabul ediyorum, tüm bedensel süreçlerimi normal ve doğal olarak kabul ediyorum. Kendimi seviyor ve onaylıyorum.
Adet Görememe Bir kadın olmayı istememem. Kendinden hoşlanmama Kendimden hoşnutum, kadınlık bana sevinç veriyor. Ben her zaman mükemmel biçimde akan hayatın güzel bir ifadesiyim.
Adet Öncesi Sendromu Karışıklığın hakim olmasına izin verme. Gücünü dış etkilere teslim etme. Kadınlık süreçlerini reddetme. Şimdi zihnimin ve hayatımın sorumluluğunu üstleniyorum. Ben güçlü, dinamik bir kadınım. Bedenimin her parçası kusursuz çalışıyor. Kendimi seviyorum.
Ağrılı adet görme Kendine kızma. Kendi bedeninden ya da kadınlığından nefret etme Bedenimi seviyorum. Kendimi seviyorum. Tüm uzuvlarımı seviyorum. Her şey yolunda.
Adrenal sorunlar Yenilgi duygusu. Kendine aldırış etmemek. Endişe Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Kendime bakma isteğini duyuyorum.
Ağız iltihapları Kokusu, Rahatsızlıkları Yeni fikirleri ve besini içine almayı temsil eder. Öfke ve intikam düşünceleri, sabit görüşlülük, dar kafalılık, yeni fikirleri kabul edememe. Kendimi sevgiyle besliyorum. Sevgi dolu dünyamda yalnızca sevinç verici deneyimler yaratıyorum, herşey yolunda. Geçmişi sevgiyle bırakıyorum. Yalnızca sevgiyi ifade etmeyi seçiyorum. Yeni fikirlere ve kavramlara açığım ve onları sindirmeye ve özümsemeye hazırım.
Ağlamak Gözyaşları hayatın ırmaklarıdır. Üzüntü ve korkudaki kadar sevinçte de gözyaşı dökülür Tüm duygularımla huzur içindeyim. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.
Ağlayamamak. Kuru gözlülük Öfkeli gözler, sevgiyi görmeyi reddetme. Bağışlamaktansa ölmeyi yeğleme. Kinci olma. Seve seve bağışlıyorum. Görme gücümü canlandırıyor ve şefkatle, anlayışla görüyorum.
Ağrılar, sızılar Sevgiye hasret çekmek. Dokunulmayı özlemek Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Sevecen ve sevilen bir insanım.
AIDS Kendini reddetmek ve yetersizlik duygusu. Kendini savunmasız ve umutsuz hissetme. Kimsenin kendini umursamadığını düşünme. Yeterince iyi olmadığı konusunda güçlü kanı. Kendinden vazgeçme. Cinsel suçluluk duygusu. Ben evrensel kompozisyonun bir parçasıyım. Ben önemliyim ve Hayat’ın kendisi tarafından seviliyorum. Güçlü ve muktedirim. Kendimi tümüyle seviyor ve onaylıyorum. Hayatın kutsal ve görkemli bir ifadesiyim. Cinselliğimden haz duyuyorum.
Akciğer sorunları Hayatı kabul etmemek. Depresyon. Üzüntü. Dolu dolu bir yaşama kendini layık görmeme Hayatım mükemmel bir denge içinde. Hayatı dolu dolu yaşamaya hakkım ve kapasitem var.
Akıntı Eşe duyulan kızgınlık. Cinsel suçluluk duygusu. Kendini cezalandırma Başkaları, kendime duyduğum sevgi ve saygının aynalığını yapıyor. Cinselliğimin coşkusunu yaşıyorum.
Akne, Ergenlik sivilceleri Kendini kabullenememe. Kendinden hoşlanmama Ben hayatın tanrısal bir ifadesiyim. Kendimi olduğum gibi seviyor ve kabulleniyorum.
Alerji Kime alerji duyuyorsunuz? Kendi gücünü reddetmek. Dünya güvenli ve dostça. Güvencedeyim. Hayatla barış içindeyim.
Alkolizm Ne yararı var? Yararsızlık, suçluluk, yetersizlik duygusu. Kendini reddetmek Şu anda yaşıyorum. Her an yeni bir an. Öz değerimi görmeyi seçiyorum. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.
Alzheimer Yaşamı terketme arzusu. Hayatı olduğu gibi kabul edememek. Herşey doğru zaman ve mekan sıralaması içinde gelişiyor. Her şey olması gerektiği gibi oluyor.
Amfizem Yaşam korkusu. Kendini yaşamaya layık bulmama. Dolu dolu ve özgür yaşamak en doğal hakkım. Hayatı ve kendimi seviyorum.

 

Amnezi, hafıza kaybı Korku, hayattan kaçış. Kendi ayakları üzerinde duramama. Zeka, cesaret ve özdeğere daima sahibim. Hayatta olmayı seviyorum.
Anemi, kansızlık “Evet, ama” yaklaşımı. Haz yoksunluğu. Haz yoksunluğu. Yaşam korkusu. Yeterli olmama duygusu Hayatın her alanında zevk alacağım çok şey var. Hayatı seviyorum.
Anjin, boğaz ağrısı, bademcik iltihabı Kendi adına çekinmeden konuşamayacağı ve ihtiyaçlarını talep edemeyeceği konusunda güçlü bir inanç İhtiyaçlarımın karşılanması benim doğuştan sahip olduğum bir haktır. İsteklerimi sevgiyle ve rahatça talep ediyorum.
Anksiyete, kaygı Hayatın akışına ve gidişatına güven duymama Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Hayatın akışına güveniyorum. Güvencedeyim.
Anoreksi, aşırı iştahsızlık Hayatı reddetmek. Aşırı korku, kendinden nefret ve reddedilme Olduğum gibiyim. Olduğum gibi olmaktan mutluyum. Yaşamayı seçiyorum. Hazzı ve kendimi kabul etmeyi seçiyorum.
Anüs Atma noktası, boşaltma noktası İhtiyaç duymadığım şeyleri kolaylıkla ve rahatlıkla atıyorum.
Anüs Apse Bırakmak istediğiniz şeyi bırakamamaktan duyduğunuz kızgınlık Bıraktığımda güvendeyim. Sadece ihtiyacım olmayan şeyleri atıyorum.
Anüs Acı Suçluluk duyma. Cezalandırılma arzusu. Yetersizlik. Geçmiş geçmişte kaldı. Şimdi kendimi sevmeyi ve onaylamayı seçiyorum.
Anüs Fistula Gereksiz şeyleri kısmen tutarak atmak. Geçmişin olumsuzluklarına takılı kalmak. Sevgiyle geçmişi tümüyle özgür bırakıyorum. Özgürüm. Sevgiyim.
Anüs Kaşınma Geçmiş hakkında suçluluk duymak. Pişmanlık Kendimi sevgiyle affediyorum. Özgürü

 

Araba tutması Korku, tutsaklık. Tuzağa düşmüş hissetmek. Zaman ve mekan içinde kolaylıkla ilerliyorum. Sevgi çepeçevre beni kuşatıyor.
Astım Boğucu sevgi. Kendi bireyliğini, bağımsızlığını hissedememe. Kendini bastırılmış, boğulmuş hissetme. Bastırılmış ağlama. Hayatımın sorumluluğunu üstlenme güvenini duyuyorum. Özgür olmayı seçiyorum.
Astım nöbeti Korku. Hayata güvenmemek. Çocuklukta takılıp kalmak. Büyümekten korkmuyorum. Hayatıma ve kendime güven duyuyorum.
Bebek astımı Yaşam korkusu. Doğmaktan duyulan pişmanlık. Bu çocuk güven dolu bir ortamda ve seviliyor. Beklenilen ve değer verilen bir çocuksun.
Aşırı Hareketlilik Korku. Kendini baskı altında ve çılgın hissetme. Güvenlik içindeyim. Tüm baskı ortadan kalkıyor. Yeterince iyiyim.
Aşırı Havalandırma Boğulma krizleri, solunum rahatsızlıkları Korku. Değişikliğe direnme. Yaşam sürecine güvenmeme. Evrenin her yerinde güvenlik içindeyim. Kendimi seviyor ve yaşam sürecine güveniyorum.
Aşırı kilo, şişmanlık Hayattan korkma. İncinme, aşağılanma, eleştiri veya cinsellikten korunma ihtiyacı duyma. Duygulardan kaçma. Güvensizlik ,kendini reddetme. Doyum arama. Duygularımla barış halindeyim. Olduğum yerde güvenlik içindeyim. Kendi güvenliğimi kendim yaratıyorum. Kendimi seviyor ve onaylıyorum.
Ayaklar Kendimizi, hayatı anlama kapasitemiz Değişen dünyaya ayak uyduruyorum.
Ayak parmakları Geleceğin küçük ayrıntıları Tüm ayrıntılar kendi kendine yerlerini bulur.
Ayak bileği Eğilmezlik, esneklikten yoksunluk ve suçluluk duygusu. Ayak bilekleri zevk alabilme yeteneğini temsil ederler. Hayattan zevk almayı hak ediyorum. Hayatın sunduğu tüm keyif ve hazzı kabul ediyorum. Hayatta ileri doğru adımları kolaylıkla atıyorum.
Ayak mantarı Kabul edilmemekten kaynaklanan düş kırıklığı ve sinirlilik. Bunları rahatlıkla geride bırakıp ilerleyememe. Kendimi seviyor, beğeniyor ve onaylıyorum. İlerlemek için kendime söz veriyorum. İlerlemek iyi, güvenli, tehlikesiz bir şeydir.
Ayak tırnağının batması İleri doğru yönelmeye, ilerlemeye hakkı olup olmadığı konusunda endişe ve suçluluk duyma. Hayatta gideceğim yönü seçmek ve o yönde ilerlemek benim Tanrısal hakkımdır. Güvenlik içindeyim. Özgürüm.
Madura ayağı Dışlanmaktan duyulan çaresizlik duygusu. İleri adım atamama. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. İlerlemek için kendime izin veriyorum.
Bacak sorunları, üst Çocukluk travmalarının etkisinden kurtulamamak. Benim için bildiklerinin en iyisini yapıyorlardı. Onları affediyorum. Ailemi seviyorum.
Bacak sorunları, alt Gelecek korkusu. Kıpırdamak istememek. Geleceğimde her şeyin iyi olduğunu bilerek güven ve neşeyle ilerliyorum.
Bademcik iltihabı Korku.Bastırılmış duygular.Tıkanmış yaratıcılık. Benim hayrıma olan şey artık
rahatça akıyor. Tanrısal fikirler benim vasıtamla ifade buluyorlar. Huzur içindeyim.
Bağımlılıklar, tiryakilikler Kendinden kaçmak. Korku. Kendini sevmeyi bilmemek Artık ne kadar harikulade bir varlık olduğumun farkına vardım. Kendimi sevmeyi ve haz almayı seçiyorum.
Bağırsak sorunları Dışkının atılmasını sağlıyor. Eski ve ihtiyaç duyulmayan şeyi atmaktan korkmak. Kolaylıkla eskiyi bırakıyor, coşkuyla yeniyi kabul ediyorum.
Basür, makat Son teslim tarihi, yetiştirememe korkusu. Geçmişe duyulan öfke. Bırakmaktan, koyvermekten korkma. Kendini yük altında hissetme. Sevgiye benzemeyen, ona ters düşen her şeyi bırakıyorum. Yapmak istediğim her şey için yeterli zaman var.
Baş ağrısı Değersizlik duygusu. Korku. Kendini eleştirme. Kendimi seviyor ve onaylıyorum. Kendimi ve yaptıklarımı, sevgi gözleriyle görüyorum. Emin ellerdeyim.
Baş dönmesi Kaçış. Dağınık düşünce. Görmeyi reddetmek. Hayatla uyum ve barış içindeyim. Canlı ve mutlu olmakla güven içindeyim.
Bayılmak Korku. Başa çıkamayıp bırakma, geçici olarak bilincini yitirme. Hayatımdaki her şeyle başa çıkabilecek güce ve bilgiye sahibim.
Beden Kokusu Korku. Kendinden hoşlanmamak. İnsanlardan korkmak. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Güven duyuyorum.
Bedenin sağ tarafı Dışarı vermeyi, bırakmayı, erkek enerjiyi, erkekleri, babayı temsil eder. Erkek enerjimi hiç çabasız, kolayca dengeliyorum.
Bedenin sol tarafı Alıp kabul ediciliği, içeri almayı, dişi enerjiyi, kadınları, anayı temsil eder. Dişi enerjim kusursuz bir dengeye sahip.
Bel soğukluğu, zührevi hastalıklar Kötü bir insan olduğu için cezalandırılma ihtiyacı duyma. Bedenimi seviyorum. Cinselliğimi seviyorum. Kendimi seviyorum.
Bereler, kesikler, yaralar Kendine öfkelenme ve suçluluk duygusu. Kendimi bağışlıyor ve kendimi sevmeyi seçiyorum.
Bellek yitimi, unutkanlık Korku. Hayattan kaçış. Kendine sahip çıkamama. Zeka ve cesarete sahibim ve değerliyim. Yaşamak güvenli, tehlikesiz bir şey.
Beyaz akıntı, Kadın hastalıkları, dölyolu iltihabı Kadınların erkekler karşısında güçsüz olduklarına inanma. Bir sevgiliye, eşe karşı öfke duyma. Tüm deneyimlerimi ben yaratırım. Ben gücün ta kendisiyim. Kadın olduğum için seviniyorum. Özgürüm.
Beyaz saç Gerilim. Baskı altında olduğuna, fazla zorlandığına inanma. Hayatımın her alanında huzur içinde ve rahatım. Güçlü ve muktedirim.
Beyin felci, uru Aileyi bir sevgi eylemi içinde birleştirme ihtiyacı. Bilinçaltına yüklenmiş yanlış inançlar. İnatçılık. Eski düşünce kalıplarını değiştirmeyi reddetme. Birlik içinde, sevgi dolu ve huzurlu bir aile yaşamına katkıda bulunuyorum. Her şey yolunda. Zihnimin bilgisayarını yeniden programlamak çok kolay. Hayat değişimler sürecidir.
Beyin omurilik menenjiti Hastalıklı düşünme biçimi ve hayata karşı şiddetli öfke duyma Tüm suçlamaları bırakıyor ve hayatın barış ve sevincini kabul ediyorum.
Bitkinlik Can sıkıntısı. Yaptığı işi sevmemek. Hayattan coşku duyuyorum. Enerji ve coşkuyla doluyum.
Boğaz sorunları Kendi adına konuşamamak. Yutulmuş kızgınlık. Tıkanmış yaratıcılık. Değişme korkusu. Kendimi özgürce, kolaylıkla, sevgiyle ifade ediyorum. Yaratıcılığımı kullanıyorum. Değişmeye hazırım.
Boğulma krizleri, Solunum rahatsızlıkları Korku. Yaşam sürecine güvenmeme. Çocukluk dönemine saplanıp kalmış olma. Büyümek iyi ve güvenli tehlikesiz bir şeydir. Dünya güvenli bir yer. Ben emin ellerdeyim.
Boyun ağrıları Soruna bir başka açıdan bakmayı reddetmek. İnatçılık. Esnek olmamak. Kolaylıkla ve esneklikle bir konuyu her açıdan görebiliyorum. Birşeyi yapmanın ve görmenin bir çok yolu var.
Boyun tutulması Kararından dönmez, boyun eğmez bir inatçılık. Başka bakış açılarını da görmek yararlı ve güvenli, tehlikesiz bir şey.
Böbrek sorunları Yargılama, düşkırıklığı, başarısızlık. Utanç. Çocuk gibi tepki gösterme Daima doğru adım atıyorum. Her deneyim yararlı. Hayatımda daima Tanrısal doğru eylem gerçekleşiyor. Her deneyimden yalnızca hayırlı ve yararlı şeyler elde ediyorum. Büyümek güvenli ve tehlikesiz bir şey.
Böbrek taşları Halledilmemiş, çözülmemiş öfke yumruları. Tüm geçmiş sorunları kolaylıkla çözüyor ve ortadan kaldırıyorum.
Bronşit Bağırılıp çağrılan aile ortamı, Huzursuz bir aile ortamı. Tartışmalar ve bağrışma. Bazen sessiz bir sürtüşme. İçimde ve çevremde barış ve uyum ilan ediyorum. Her şey yolunda.
Bunama Çocuğun güven dolu sanılan dünyasına geri dönmek. Bakım ve ilgi talep etmek. Etrafındakileri bir çeşit kontrol etme yolu. Kaçış. Korunma. Güven. Barış. Evrensel akıl hayatın her boyutunda çalışıyor. Tanrısal koruma, güvenlik, huzur, evrensel zeka hayatın her düzeyinde iş görür.
Bunyon, ayak başparmağı ekleminde oluşan çıkıntı Hayat deneyimlerini neşesiz bir biçimde karşılama Hayatın harika deneyimlerini karşılamak için neşeyle ileri atılıyorum.
Burkulma Öfke ve direnme. Hayatında belirli bir yöne gitmek istememe. Yaşam sürecinin beni, benim için en hayırlı olana götüreceğine inanıyorum. Huzur içindeyim.
Bursit eklemler ve kas kirişleri arasındaki keselerin iltihaplanması Bastırılmış öfke. Birine vurmak isteme. Sevgi kendisine benzemeyen her şeyi gevşetir zayıflatır, yumuşatır ve salıverir.
Burun akması İçsel ağlama. Çocuksu gözyaşı. Kurban. Hayatımın yaratıcı gücünün bende olduğunu kabul ediyorum. Hayattan zevk almayı seçiyorum.
Burun kanaması Kabul görme isteği. Önem verilmeme duygusu. Sevgi istiyorum. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Gerçek değerimi biliyorum.
Candida, pamukçuk, mantar enfeksiyonu Kendini çok dağılmış hissetme. Bir hayli düş kırıklığı ve öfke. İlişkilerde çok şey talep etme ve karşısındakine güvenmeme. Büyük acılar. Olabileceğimin en iyisi olmak için kendime söz veriyorum ve hayatta en iyisine layığım. Kendimi ve diğerlerini seviyor, takdir ediyorum.
Cilt rahatsızlıkları, kurdeşen, sedef, isilik Kayygı, korku. Eski, derine gömülmüş bir tehlike. Dokunulma yoksunluğu. Bireyselliğimizin tehdit edildiğini hissetmemiz. Başkalarının üzerimizde gücesahip olduklarını hissetmemiz. Eski, gömülmüş karışıklık. Barış ve sevgi düşünceleriyle kendimi koruyorum. Geçmişi unuttum ve affettim, özgürüm.
Ciltteki beyaz başlı küçük yağ birikintileri, sivilceler Çirkinliği gizleme. Kendimi güzel ve sevilmeye değer olarak kabul ediyorum.
Ciltteki siyah başlı küçük yağ birikintileri Küçük öfke patlamaları Düşüncelerimi yatıştırıyorum. sakinim, sükunet içindeyim.
Cinsel hastalıklar Cinsel organların günah ve pislik yuvası olduğu inancı. Suçluluk. Cinsellikte insanları kullanmak, sömürmek, tecavüz etmek. Cinselliğimi sevgiyle ifade ediyorum. Bana iyi duygular hissettiren cinselliği yaşamayı seçiyorum. Kendi bedenimden zevk almam iyi ve güvenli (tehlikesiz) bir şey. Bir kadın olduğum için seviniyorum.
Cushing Hastalığı, böbreküstü bezi rahatsızlıkları Zihinsel dengesizlik. Ezici, baskı yapıcı fikirleri fazlasıyla üretme. Kendini yenik düşmüş, güçsüz hissetme. Sevgiyle bedenimi ve zihnimi dengeliyorum. Şimdi bana iyi duygular veren düşünceleri seçiyorum.
Cüzzam Hayatla baş edememe. Temiz ve iyi olmadığına dair uzun süreli inanç. Sınırlılığımı aşıyorum. Sevgi tüm hayatımı iyileştiriyor.
Crohn Hastalığı, kıvrım bağırsak iltihabı Korku. Endişe. Kendini yeterince iyi bulmama. Kendimi seviyor ve onaylıyorum. Yapabileceğimin en iyisini yapıyorum. Ben harikayım. Huzur içindeyim.
Çene Sorunları Kızgınlık. İntikam arzusu. Zihnimdeki bu durumu yaratan düşünce kalıplarını değiştirmeye hazırım. Kendimi seviyor ve onaylıyorum. Emin ellerdeyim.
Çıban, kan çıbanı Bize yapıldığını düşündüğümüz haksızlıklara duyulan zehirli öfke. Geçmişi bırakıyorum, hayatımın her alanını iyileştirmek için kendime zaman tanıyorum.
Çocuk hastalıkları Takvime, toplumsal kurallara ve sahte yasalara inanmak. Etrafındaki yetişkinlerin çocukça davranışları. Bu çocuk kutsal sevgi ve korumasıyla kuşatılmış. Zihinsel bağışıklık talep ediyoruz.
Çocuk felci Paralize eden kıskançlık. Birisini durdurma isteği. Her şey, herkese yetecek kadar çok. Sevecen düşüncelerle özgürlüğümü yaratıyorum.
Çürükler, ezikler Yaşamda küçük engeller. Kendini cezalandırma. Kendimi seviyorum ve saygı duyuyorum. Kendime sevecen davranıyorum.
Dalak Sabit fikirler, saplantılar. Bir şeyler hakkında sürekli tedirginliklere ve endişelere sahip olma. Kendimi seviyor ve onaylıyorum. Yaşam süreci benim için var. Emin ellerdeyim. Her şey yolunda.
Delilik, cinnet Aileden kaçış. Hayattan şiddetli bir kaçış. Bu kişi gerçek kimliğini biliyor ve Evrensel Aklın yaratıcı bir ifadesi.
Denge Kaybı Dağınık düşünceler. Hayatım olduğu gibi mükemmel ve güvenli. Her şey iyi ve güzel.
Deniz tutması, taşıt tutması Korku. Ölüm korkusu. Kontrolü yitirme Her yerde barış ve huzur içindeyim. Hayata güveniyorum.
 

Depresyon, çökkünlük

Sahip olma hakkına sahip olmadığını hissetmekten kaynaklanan kızgınlık. Umutsuzluk. Artık diğer insanların korkularının ve sınırlamalarının ötesine geçiyorum. Kendi hayatımı yaratıyorum.
Deri sertleşmesi (yaşlılarda) Kendini hayattan koruma. Orada olma ve kendine iyi bakabilme konusunda kendine güvenmeme. Tamamen gevşiyor, rahatlıyorum, çünkü artık emin ellerde olduğumu biliyorum. Hayata ve kendime güveniyorum.
Devasız hastalık, ümitsiz vaka Bu aşamada artık dış vasıtalarla tedavi edilemez. İyileştirmek için içe yönelmeliyiz. Bu hastalık hiçlikten geldi ve yine hiçliğe geri dönecektir. Mucizeler her gün olur. Bu hastalığı yaratan düşünce kalıbını yok etmek için içime yöneliyor ve artık Tanrısal bir şifayı kabul ediyorum. Öyleyse olsun!
Dirsek Yön değişimlerini ve yeni deneyimleri kabullenmeyi temsil eder. Yeni deneyimlere, yeni değişimlere ve yeni doğrultulara kolaylıkla uyum sağlıyorum.
Disk kayması Hayatta hiç bir desteğin olmadığı duygusu. Kararsızlık. Hayat, tüm düşüncelerimi destekliyor. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.
Diş sorunları Uzun süreli kararsızlık. Karar vermek için düşünceleri analiz edememe. Doğruluk ilkesinden şaşmadan kararlarımı veriyorum. Doğru kararlar verdiğimin güvencesi içindeyim.
Dişeti kanamaları Hayatta aldığımız kararlardan haz duymama. Aldığım kararların doğruluğuna güveniyorum. Huzurluyum.
Dişeti sorunları Kararları kesinleştirememek, hayat karşısında güçsüzlük. Kararlı bir insanım. Kendimi sevgiyle destekliyorum ve kararlarımı uyguluyorum.
Diş rahatsızlıkları, kök kanalı Uzun süren kararsızlık. Fikirleri analiz edip kararlar verme konusunda yetersizlik. Kararlarımı doğru prensiplere dayanarak veririm ve hayatımda yalnızca doğru eylemin gerçekleştiğini bilerek güvenle beklerim.
Diyabet, Şeker hastalığı Geçmişteki seçimlerinden pişmanlık duymak. Hayatı kontrol altına alma ihtiyacı. Derin üzüntü. Hayattan tat almama. Bu an güzelliklerle dolu. Günün tatlı yönlerini görmeyi, yaşamayı seçiyorum.
Diz sorunları İnatçı ego ve gurur. Taviz verememe. Uzlaşamama. Esnek olmama. Affediyorum. Anlıyorum. Şefkat duyuyorum. Kolayca uzlaşıyorum.
Dizanteri Korku ve yoğun öfke. Zihnimde sükunet yaratıyorum ve bedenim bunu yansıtıyor.
Dizanteri amipli Onların size saldırmak üzere dışarıda beklediklerine inanma. Ben kendi dünyamın gücü ve hakimiyim. Huzur içindeyim.
Dizanteri basilli Zulüm, baskı ve umutsuzluk. Ben hayat, enerji ve yaşama sevinciyle dopdoluyum.
Doğuştan gelen sakatlıklar Karmik. Böyle gelmeyi siz seçtiniz. Ailemizi de biz seçeriz. Her deneyim, gelişim sürecimiz için mükemmel. Olduğum gibi olmaktan mutluyum ve huzurluyum.
Doymaz iştah Umutsuz dehşet. Kendinden nefretin korkunç bir doldurma ve boşaltması. Ben Hayat’ın kendisi tarafından seviliyor, besleniyor ve destekleniyorum. Yaşamak güvenli bir şey.
Dudak uçuğu Hayatı küçümseme alışkanlığı. Kendini ve başkalarını aşırı eleştirme. Her şey ne kadar kötü, değil mi deme alışkanlığı. Yaşamla birim. Kendimi ve başkalarını seviyorum. Yaşamaktan mutluluk duyuyorum.
Düşük Gelecek korkusu. Şimdi değil, daha sonra. Yanlış zamanlama. Hayat bana daima uygun çözümleri getiriyor.
Fıtık Zedelenmiş ilişkiler. Gerginlik. Yanlış yaratıcı ifade. Kopmuş, uyumu bozulmuş ilişkiler. Gerilme, zora gelme, sorumluluklar, yanlış yaratıcı ifade. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Kendim olmakta özgürüm.
Kadın sorunları (genel) Kendini, dişiliğini, dişilik prensibini reddetme. Kadın olduğum için mutluyum. Bedenimi seviyorum. Kadınlığımdan sevinç ve haz duyuyorum.
Kalp Krizi Haz duygusunu para, kariyer, pozisyon vb için feda etmek. Önce sevgi geliyor. Hayattan haz almayı seçiyorum.
Kemik Sorunları, kırılma Otoriteye karşı tepki Dünyamda kendimin efendisi benim. Düşüncelerim yalnızca bana ait.
Kemik Sorunları, deformasyon: Zihinsel baskı ve gerginlik. Kasların ve düşüncenin esnekliğini kaybetmesi. Hayatın nefesini dolu dolu içime çekiyorum. Hayatın akışına güveniyorum.
Kulaklar İşitme kapasitesini temsil ediyor. Sevgiyle dinliyorum.
Migren Köşede sıkışıp kalma duygusu. Cinsel korkular. Kusursuz olma isteğiyle kendi üzerinde aşırı baskı yaratma. Epey bastırılmış öfke. Hayatın akışına direnme. Kendimi hayatın akışına bırakıyorum ve hayatın tüm ihtiyaçlarımı kolayca ve rahatça sağlamasına izin veriyorum. Hayat benim için var. Hayat benim hayatım.
Nasırlar Katılaşmış kavram ve düşünceler. Somut korkular. Yeni düşünce ve yolları görmek ve denemek güvenli. İyiye açığım. Yeni fikirleri ve yeni yolları görmek deneyimlemek güvenli (tehlikesiz) bir şeydir. Hayırlı olana açığım ve onu kabul ediyorum.
Nezle Aynı anda çok fazla şeyin olup bitmesi. Zihinsel karmaşa, düzensizlik. Küçük incinmeler. ‘’her kış üç kez nezle olurum’’ türü inanç kalıpları. Zihnimin gevşeyip rahatlamasına izin veriyorum. İçimde ve çevremde berraklık ve uyum var. Her şey yolunda.

.

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!