TEMMUZ AYINDA ASTRO ENERJİN

 

 …. TEMMUZ AYINDA 

YETİŞMEK İSTEDİĞİN KALBİNMİ YOKSA BAŞKALARIMI?

Temmuz ayında Astro Enerjin Neler diyor ?

10 Temmuz yeni ay yengeç burcunda etkisiyle temmuz ayını hissetmemizi sağlıyor olacak. Hayatında yapmak istediğin konulara odaklanman senin için olumlu yönde ilerlemenİ sağlayacaktır.

Gündemlerin karmasal enerjilerle beraber olması yüksek, Daha çok kadın ve çocukları ve gençleri ilgilendirecek durumlar söz konusu olurken ; Yetişmek istediklerine iyi bakman gereklidir, Aksi taktirde gördüğün ve yasadığın farklı enerjilerle olacaktır.

11 Temmuzda Merkürün de Yengeç Burcuna geçişiyle beraber ; İletişimlerimizde daha hassas olunması ve geçmişi gündeme getirmemiz gibi durumlar söz konusudur. Geçmiş anıları düşünmek bir çok şeyin film şeridi gibi gözümüzün önünden geçmesi  etkiler altında olacağız. Deprasyon ve içsel yaralarını kaplayan duyguların gün yüzüne çıkabilir (bunun üstesinden gelirsen ne mutlu)

22 Temmuz Venüs Başak Burcuna Geçiyor olacak ! Herseyi didikleyen ilişkiler durağına hoş geldiniz.

Önce kalbini  Yokla!….

Venüs başak ahlaki değerlerine perspektif bakmayı öğrendiğinden , ilişkilerde eleştirisel yaklaşımlarından kaynaklı sorunlar yaşar bu nedenle venüsün  başak burcunda olması evliliğinizde veya ilişkinizde fazlaca detaylara takılıp herseyden bir anlam veya mana çıkarmasının etkisi olacaktır. Bu durum ise bazı tartışmalara sebebiyet verebilir.

24 Temmuz Kova Burcunda Dolunay Olacak !..

Yeni Kararlara Hazır mısın ?

Kovanın karmasına baktığımızda , Bir çok yeteneğini sonradan keşfetmiş etkiler de olduğunu biliriz, Dolunay ise bazı şeylerin farkında olacağımızı gösterir, özellikle 30 yaş üstü kişiler için. (Son 7 yılı gözden geçir) 

30 yaş altı ise değişim sürecindeler, kova burçlarından bahsetmiyorum bu dolunay için genel ve kolektif etkilerinden bahsediyorum. Dolunay kova burcunda olabilir fakat bu hepimizi etkiliyor olacak.

28 Temmuz Merkür Aslan Burcunda

Herkese Düşünceni kabul ettiremezsin !..

İletişimlerde Aslan burcu gibi bencil , kendi dediğimizin doğru gibi etkilerle olabiliriz. Bu bencillik basınıza iş açabilir, gizlice işler çevirmeler olabilir aslan etkisi biraz gizli saklı işleri sever söylemek istemediğiniz veya anlatmak istemediğiniz konularda  ketum davranışlarda bulunulabilir.

Ama unutmayın ki ; Kandıran kendini kandırır  !…

  

29 Temmuz Mars Başak Burcunda

Herkes Seni Sevmek Zorunda Değil !…

Zihin kontrolsüz bir şekilde çalışabilir ,tüm duygularını kontrol altına tutamazsın bunu yaptığın zaman kendini baskı altında tuttuğunu unutmamalısın !…

Herkes tarafından sevilmek zorundaymış gibi , herkese mükemmel tavırlar içinde davranmak bilinçaltında sevilmeyi çok istemekten geçer.  Mars Başak karmada bunu yapar ve yaşar, bu nedenler mars başak burcuna geçtiğinde aynı tavır ve davranışları sergilememeyi kontrol etmemeyi herkesi memnun etmemeyi öğrenmemiz gerektiğini hatırlayalım …

**

 

Kazanmak istediğin Kalbinse Son 7 yılını gözden geçir 

 Başkalarıysa başkalarına göre yaşamaya devam et !…..

**

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun !….