Oğlak Burcunda Dolunay

Oğlak Burcunda Dolunaya Hazırmıyız ?..

Gökyüzü Herkesin sevgisi kadar ayna tutar

Saat 21;40 a oğlak burcundaki  dolunay 21  günlük  sürecinde hayatımızda etkili  olacak. Anın haritasına baktığımızda ; Güneş yengeç burcunda ilerlerken asc kova burcunda (ayın olduğu konum)topulsal konulara daha hassas olurken kendı hayatımızın ıcınde yaptığımız sert davranıslarımız veya statü yarışlarının baskın oldugunu göreceğiz. Peki statü yarışları ne demek ?

İnsanlar arasında liderlik çatışması, ön planda olmayı istemek , kıskançlıklar, sinsilikler, parasal kaynaklı hırsların olması anlamını taşır tabi buna benzeyen bir çok hırsların da içsel olarak yaşanacağı.

Oğlak sembolü karması nedeniyle parasal kaynaklara deger verir kendini güvende hisseder, onun için iş para kariyer bulunduğu durum veya cevresının de ona faydalı olmasını ister. Bu nedenle bu konularda sınavlar yasar durur.

Hangi konularda daha fazla etkileneceğiz Arkadaşlıklar, içinde olduğumuz sosyal gruplar, dostlar, umutlar istekler, iş hayatından kazandığımız gelirler, destek gördüğümüz alanlar bu dolunayda etki alanlarımızın içinde yere edecek.

İlişkiler ; Evliliklerde fazlaca baskın olunabilir, benim dediğim hiç olmadı gibilerden bir tablo ile karsı karsıya gelebiliriz,parasal kaynaklar sorgulanabilir, duygusallık beklemeyin derim. Aşk ve sevgililer kıskançlıklar,bağlılığın altındaki bağımlılık bazı bitişlere sebebiyet verebilir. Merkür ikizler burcunda retro düzeldi fakat konusurken oğlak etkisinden sert bir mizaç verebilir. (Alışkanlıklarınızı gözden geçirin)

Sağlık ; Bilekler, Bacaklar, Kan dolaşımı ve el ve ayak bilekleri, Sol kulak. (Hassas olacak) Dikkat etmekte fayda var.

 

Toprak ve Su elementinin baskın olduğu etkilerin içindeyiz; Toprak ve su ile ilgili gündemler haberler daha fazla olacaktır.

..

Sözü Ve Mesajı; İşine Geldiğin Gibi Seversen İşine Gelmediğin kadar sınavlar yaşarsın

..

Enerjiniz Daim Şifanız Olsun

Çok sevgiler