SATÜRN ETKİSİYLE YENGEÇ YENİ AYI

Astro Enerjin Ne Diyor !….

Yollar sadece bitişleri değil, yeni levhalarıda anlatır ..

20 Temmuz Pazartesi Aksam Saat 20;30 da Yengeç Burcunda Yeni ayına Hoşgeldiniz;

Satürn den aldığı etkiler bizi ayrıca selamlıyor olacak; Yengeç Burcunun karmasında mantıklı bakmayı öğrendiğinden kaynaklı.Haritanın da ayrıca verdiği etkilerde mantıklı bakmaya dabıl dikkatimizi versek bizler için çok iyi olacak. Belli başlı sınavlardan geçiyor olacağız. İstediğimiz neydi yaşadığımız ne ?

Hayallerim hayal oldu demek istemiyorsak hayatımızda bizleri dibe indiren konuları gözden geçirebilir. Her sevgi sevgi değildir , bazı sevgiler sınavdır ve her dost dost değildir bazıları öğretidir.

Yengeç burcu Neptün etkisi altında oldugundan kaynaklıdır ki , olmadık şeyleri olmuş veya olacak gibi düşündürebilir, senaryo veya sisli bir perde gibi vesvese verdirtebilir. Bu nedenden dolayı eğer gerçekten senarist değilsek , hayatımızda olan konu ve durumları gerçekler ile ölçüp tartmak da fayda var.

Peki ? …..

Sevginin bir ölçüsü var mı ? Kapasiteye ve ruhsal bakışa hissedişe göre değişir. Sevgiyi anlatmaya yetseydi kelimeler senin için neler verirdim neler … Fakat ; Bazen vermekte yetmiyor , Çünkü çok verince karşı taraf kim ve ne olursa olsun senin gibi olamıyabilir…

Bu yeni ayı astro psikoloji olarak değinirsek.

Sevginin Terazisi  Yok , Aşkın da Aklı Yok !..

En büyük yalnızlık ne bilirmisiniz ?  Ruhunu tanıyamamış, ne istediğini bilmemek, eksik olan durumu görememektir…! Karma böyle işler, mühim olan bunu görebilmek ve hissedebilmek olacaktır.

Aile karması gündemde olabilir, polemiklerden uzak durulması gerekiyor !..

Kendini çok sevmek narşizm olmak değildir, Narşizm bencil olmaktır.

Allahın verdiği ruhu üzmektir. Eğer o ruhu üzersen bedenine yansır ve bedeninde fiziksel olarak bir süre sonra rahatsızlanmaya başlar.

Sağlığa dikkat edilmesi gerekiyor bu süreçte..(Özellikle ruhsal sağlığa)

Bağışıklık sistemi,böbrek rahatsızlıkları,  baş ağrısı, ateşlenme ve rahim kadınsal rahatsızlıklara dikkat edilmesi gerekiyor.

Suyla bol temas kurun suyun şifa enerjisinden faydalanmanız destekleyici olacaktır.

Deniz kenarında değilseniz, Akvaryum veya fonus ritüeli verdim instagram sayfamızda, evinizde bulundurmanız size denge sağlayacaktır.

**

TÜRKİYE ETKİLERİ

Ekonomi olarak yeni düzenlemeler olabilir, Daha çok inşaat, asker,polis gibi konuları dikkate alınacaktır, kazalara dikkat edilmesi gerekiyor, Liderler arasındaki anlaşmalar gündemde yer alabilir.

Deprem olabilir ; Dikkatli olmakta fayda vardır.

Not ; Her yıldızın kendine ait özel nitelik ve niceliklere sahiptir. Haritanız üzerinden bazen benefik veya malefik çalışabilir.

O nedenle karma astrolog olarak çok fazla burç yorumu yapmayız, Çünkü genel olarak burçlar  %30 çıkmaktadır.  Burçlar astrolojinin eğlenceli tarafı, astroloji çok daha derindir,  insan psikolojisini ve ruhsal bütünlüğünü kazanmanın soruları gökyüzünden geçer .

NEDEN Mİ ? GÖKYÜZÜNDE NEYSEN YER YÜZÜNDE O OLDUĞUN İÇİN 🙂

Çok Sevgiler..

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun ..