AĞUSTOS AYININ AYNASI

SEN AYNANA İNANIRSAN  MUCİZELER SENİ BULUR !..

Ağustos ayının mesajı ..

Dün yola çıktığınla yolda bulduğuna değişirsen , Yarın Yolda kaldığında değiştiklerini hatırla!

Bu ay Astro Enerjin sana ne diyor ?.. Haritaya bir göz atalım

3 Ağustos Kova Burcundaki Dolunay olacak, kova burcunun karmasında Satürn de vardır , o nedenle kova etkisi almış olan kişiler bitiş ve başlangıçlar arifesinde olduğunu söyleyebiliriz. Son 7 Yıldır Çok yorulan kovalar artık biraz daha nefes alacaklar. Özellikle kadınsal figürlerden kaynaklı zorlu süreçlerini arkada bırakacaklar. Eylül ayına kadar daha farklı enerjilerle olacağız.

Dolunay bildiğiniz üzere bitişleri anlatan bir karmadır, kova etkisinde bitişleri simgeleyen her konu muhakkak ki bitmeye mahkumdur. Farkındalık yüksektir, kabul etmekte zorluklar yaşanabilir, asi ve dik kafalı olmak bazen kendimize zarar versede bu durum başarıya da götürecek enerjiler de vermiştir.

İsyan bayraklarını çekmek yerine , öz sevgi ve öz güveninizin yükselmesini yeğlerim sizlerin adına. Çünkü başarılarda öz sevgiden gelir.  Sizi yarı yolda bırakanları veya güvendiklerimizin ihanetlerine bir çizgi çizme zamanı. Çünkü artık haksızlık yapanların devrine az kaldı, bazıları ise sadece çırpınışa.

Unutulmaması gereken bir çizgi var ; Kova etkisi almış insanların sabrı çoktur , selametinde büyüktür. Bu dolunay Sabır edenlerin ödülü, öfke kusanların sınavıdır.

**

5 Agustos Merkür Aslan Burcunda

İletişimlerimizde öğretmenlik yerine bütünlük sağlamalıyız, Konuşma veya yazışmalar güçlü enerjilerle olacaktır, Ateş elementinin fazla olması nedeniyle sinir ve agrasiflik enerjiside verebilir bu nedenle su ile bol bol temas edin bu size iyi gelecektir. Sahnede iletişimselliğimiz ön planda olacak, yaratıcılığı ve yeteneklerimizi konuşturmanın zamanı.

Konuşmak istediğin birisi varsa erteleme..

**

7 Agustos Venüs Yengeç Burcunda

Ay ile kavuşumla başlayan Venüsün yengeç burcunda olması , evde vakit geçirmek istediğimizin enerjisi daha çok olacaktır. Deklarasyon ev ,ile ilgilenmek ,yemek yapmak, sevdiğiniz kişide yanındaysa miis gibi romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

Abartılı davranışlardan kaçınmalıyız, fazla kıskançlıklar olabilir, alınganlıklar , hassasiyet duyguları yüksek olasıdır. Bu durumlara dikkat edersek enerjinizi güzel kullanmış olursunuz.

Geçmişte size yanlış yapan kadınsal figürler sizden özür dileyebilir. Ölçüp tartmadan kabul etmeyin !.. Unutmayın ki ; 1cisi cahilliktir  , 2 cisi hatadır 3 cüsü yanlıştır. Teraziniz doğru olsun.

**

15 Ağustos Uranüs Boğa Burcunda (Retro)

Aniliklere açık bir ay olacağını belirtmek isterim Uranüsün karmasında öğretici derslerin yanında anilikler yaşatarak seni ön hazırlık yapmayı öğretir. Bu neden Uranüs boğada retro olduğunda , ekonomik yönden iş ve kariyer açıdan yavaşlama sürecinde olabilir. Retrolar yavaşlatmayı anlatır , yavaşlama sürecinde paniklemek yerine önceden planlarımızı yapmamız gereken bir süreçte olmalıyız. Önceden tedbirini aldığında aksamalar olmayacaktır. Ödemelerini not almayı unutma, aksi taktir de unuttuğun veya aniden bir borç ödeme çıkabilir.

Planlarını önden yapsak iyi olur…..

Etkilenecek olanlar ; Boğa  Burcu, Aslan Burcu , Akrep Burcu , Kova Burcu

(Bu Burçlarda Ay Burcu Veya Yükselen Burcu Olanlarda dahil)

**

19 Agustos Yenay Aslan Burcunda

İlişkiler ön planda olan bir yeni ay yaşayacağımızı söyleyebilirim. Aslan Güneşi yöneten bir karmada olduğundan , Erkekler ile durum ve konular daha çok gündemimizde olacaktır.

Liderin Liderlisi etkisi altında olacak yeniay , Yenilikler yapacağımız bir süreçte olacağız  yeni ev ,iş, ilişki veya yeni kararlarımız yollarlımızı belirleyeceğiz. Kral veya kraliçe olmak isteyebiliriz, hak ediyorsak kalbine inanıyorsan neden olmasın ki ?

Aslan Burcunun haritada ki yoğunluğunu göz ardı etmemek gerekirse stelyumun etkisi, ilişkilerde bencillik söz konusu olabilir. Eleştirilerden ön yargılardan uzak durmamız gerektiğinin altını çizmek isterim. Yeni ay yapacağımız yenilikler olabilir fakat ilişkilerde dikkat edilmezse, yeniliği tek başımıza yapabilir. Bitişlerinde olabileceğini etliler uyarıyor !.

22 Agustos Güneşin Regulus yıldızıyla kavuşumu da yanında nane limonu sunuyor olacak.

Sağlık konusunda dikkat etmemiz gereken süreçlerden geçiyor olacağız, Ateşlenme , fiziksel ağrılar , kemik ağrıları olabilir. Bazıları kişiler için son şans olabilir. Spekülasyonlar, karmaların önüne gelmesini sunuş yapabilir. Şiddet eğilimi olan kişilere dikkat !..

**

Ağustos Ayında Yapılması Gerekenler ;

*Aniliklere dikkat edip tedbirimizi alıyoruz

*Spekülasyonlara Gizli Düşmanlıklara Dikkat ediyoruz

*Sağlıkla ilgili durumlar olursa ihmal etmiyoruz

*Çocuklara dikkat ediyoruz

*İlişkilerde eleştirilerden uzak duruyoruz

*Kimseye Lideristlik davranışlarda bulunmuyoruz

*Alınganlıklar ve Aşırı Kıskançlıklardan kaçınıyoruz

***

Unutma ki ; Gökyüzü bizlerin rehberi , Olumsuzlukları bilirsen daima yolun virajsız olur.

Her Harita kendine ait öz benliğini öz niteliğini beraberinde taşır , gökyüzü ve burçların etkileri bazen benefik bazen manefik çalışabilir.

Enerjiniz Daim

Işığınız ve Şifanız Bol Olsun

Çok Sevgiler….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!