ROVANŞLI HAZİRAN AYINA HOŞ GELDİNİZ

ROVANŞLI HAZİRAN AYINA HOŞ GELDİNİZ

RETROLARLA GÜÇLÜ OLABİLMENİN RUHU SENİNLE

Astro Enerjin Sana Ne Diyor ?..

3 Aydır Yazdığımız Mesajlarımıza Gözden Geçirelim

Mart * Mesajlar Sadece Görebilenler için Var olacaktır Dedik

Nisan*Kabullenmeye Hazır mısınız Dedik

Mayıs*Her Redikal Karar Dört Mevsim Yaşar Eninde Sonunda Baharı Yaşar Dedik

Günler ve Aylar geçerken yorgun olan ruhlar…

Peki Şöyle Bir Üç ayımızı Gözden Geçirirsek , Neleri Gördük Nasıl Kararlar Aldık? 

İlişkilerde yüzleşmeler,Geçmişi Sorgulamalar, Kabul Edemediğimiz Konuları Kabul Ettik.

Belki Kendimize Sözler Verdik , Göremediğimiz konuları ve durumları gördük.

Ne çok şeyle karşılaştık sınandık değil mi ?

2020 ye girerken ay tutulması 6 ay etkiyecek demiştik ve 6 ay oldu geldi çattı.

Şimdi Neler Olacak ? …

Bu kadar ayı gözden geçirdiysen , yapacaklarına odaklanamadıysan ve hala görmen gerekenler konular ve durumlar üzerinde ısrarla hareket ediyorsan,Değişime Direniyorsan (Geçmiş Olsun)

Bazı Duygular Göremediklerinle Gizlidir. Anlayabilirsek eğer.

ANLAMAN İÇİN !.. 

İşte Sana  Yay Burcunda Olacak  Halkalı ay tutulması (5 Haziran)

Tüm Sade ve Yalın Hali ile damgasını vuracak gerçekleriyle ayna tutacağını bilmenizi isterim. Korku enerjinizi aşmanızın zamanı gelmiş olabilir.

Tutulmalar daima büyük kararları getirir. Yay burcunun karmasına baktığımızda her ne kadar jupiter iyiliği temsil etse de unutmayalım ki .. Her iyiliğin içinde bir kötülük vardır. Ying Yang enerjisi gibi düşünmeliyiz. İyilik Kavramı geniştir, neye göre iyi kime göre iyi ? Her şeye ve herkese göre iyi olanın sana olan davranışı farklı da olabilir.

Herkese Evet Diyorsan Mükemmel bir iki yüzlüsün Demektir!.. Kimse mükemmel derecede iyi  asla olamaz.

Hepimizin mutlaka hassas ve zaafı olanı sert çıkışlar yapmamızı gerektirecek konular olabilir. Bu hayatı yaşıyorsak elbette olacaktır.

Asıl olan Şu ki ?

PEKİ NEYE ÖFKELİSİN KENDİNE Mİ BAŞKASINA MI ?

Yay havaidir uçarı kaçarıdır, İlk önce görmesi gerekeni çok sonradan görebilme özelliğine sahiptir. Acelesinden çabuk olmasını istediğinden nüansları kaçırır. İlişkilerinde o kadar çok vericidir ki vericiliğinden enerjisini emen vampirleri çabuk yakalayamaz. Jüpiter hangi konum ve alanınızda yer ediyor bilmiyorum fakat şu bir gerçek.

Artık Gerçekleri Görmeye Niyet Edeceğiniz bir süreç, Duygularınızdan asla kaçamayacaksınız. Özellikle Yorgun gönüller , Ne yaptım ,kiminleyim, nerdeyim , buraya mı aitim. Emeklerim ,yolculuklarım , eğitimlerim , gittiğim veya gördüğüm yerler ben olmaya yetti mi ?

Dedirtecek gökyüzü.

Her Yıkılış Farklı Etkilerde Reaksiyon verir, Kimisi dışarı atar hiçbir şey olmamış gibi yapar. (Yay modu gibi)

Kimisi Görür Görmez, Bakarmış gibi yapar. Kimisi de kabul etmek istediği için oradadır. Kimisi ise bedeni ile ruhu farklı yerde işler. PEKİ …

Neden? Beden ,ruh ve kalp aynı anda hareket etmez?…

Çünkü inanması gereken konu ve durumlardan kaçar, inandığı zaman acı çekecekmiş gibi gelir. Var olan hiç bir şeyi olmamış gibi yapamayız. Sadece belli bir süre mış gibi yapacağınızı belirtmek isterim.

Evet .. Şimdi O mışları bu tutulma sana ne diyecek ?

YAY BURCUNDA HALKALI AY TUTULMASI

YAY BURCUNUN YÖNETİCİSİ JUPİTER KİMDİR ?

Jüpiter tanrıların kralı sıfatıyla antik kosmosun yöneticisiydi.

O BİR KRAL (PEKİ BU KRAL NEYE BAKAR NE YAPAR?)

-Ben iyilik veririm jupiterim, içsel olarak iyilik karmanı sormaya geldim.. Bakalım Ne durumda ?

-Kime Adaletli Davrandın ?

-iyilik istiyorsun ne kadar iyi ve cömert olabildin ?

-Hangi konuda neye ihtiyacın varsa büyüttüm seni bolluğunu bereketini veya eğitim iş hayatında sana destek verdim.

Şimdi Ay Benim Yöneticimde tutulduğunda, Sana Verdiklerimi Sorgulayacağım. Sadece aldın mı ? Yoksa paylaştın mı ? Mars ile ters düşeceğiz ,eğer yanlışların olduysa seni savunamam sana yardımcı olamam bilmeni isterim. Ben jupiterim iyi olmanı sağlayabilirim fakat başka etkilerde olumsuzluklar aldıysan burada seni yalnız bırakmak zorundayım. Ruhsal bilince ulaşman için senden elimi çekmem gerekiyor. Diyecek….

**

Jüpiter aşırılık bilince sahiptir. Bu aşırı olan durumlar, olduğu konum ne olursa olsun büyütme kapasitesi verir.

Ya aşırı sever yada hiç sevmez, sabırsızdır. Ani kararlar verme olasılığı yüksektir. Bulunduğu evi ve konumda hangi konumdaysa o durumları etkileyecektir.

Baskın kişilik, geleneksel olarak hukuk, geniş çaplı  iş dünyasında aktivite veya yüksek öğrenimle ilişkili olarak görülür.

Liderleri ilgilendirecek bir tutulma olacağınıda söylebilirim. O bir kral lider güçlü ve statü sahibidir. Devir devran değiştikçe jupiter rahatlıkta verir , darlıkta.

Garibanların babası derler bizim tabirce, yardımsever, zorda olana yardım eder adaletlidir. Adaletsizlikler olduğundan verdiklerini geri alır. Mitoloji tarihinde ‘de böyle olmuştur.

Dolunay bitişleri anlatan etkiye sahiptir, dolunayda bir şeyler bitiyorsa gerçekten bitmesi gerektiği için biter. Hayrına olduğunu düşünmek olumlu sonuçlar verecektir.

Hiç iyi olmadım deme

Her gün yediğin lokmanın şükürünü zikretmediyse kalbin, Sokakda kalmadıysa bedenin, susuz kalmadıysa boğazın. İyi olmadım deme

Sadece Sor Kendine ; Bir başkasının enerjisiyle diğeriyle olduysan adaletliyim deme.. Bir başkasının emeğiyle başkasına teslim olduysa ruhun gerçeğim deme.

Büyük balıklar daima küçük balıkları yer, Ya küçük balığın parçalanmasını izlersin yada onu yaşatmak için çabalarsın.

TÜRKİYE ;

Büyük Liderleri ilgilendirecek konular durumlar, eğitim, seyahat, Para,ekonomi , hileli durumlar, gizli kalmış konular, arkadan çevrilen dolaplar, Karmaların ortaya çıkacağı bir süreç yaşayacağız.

Çocuklar, Hayvanlar, Evcil hayvanlar, bilinçaltımız, izole olma, izdiviya çekilme, sosyal gruplar, kayıplar,kazançlar, Spekülasyonlar.

Hisseler, ortaklıklar, sözleşmeler, Ticari konular, Haksızlık olan durumlar ile gündemler olacaktır.

Ordu Deniz Kuvvetleri, Polis ve Sivil Hizmetler askere olanlar gibi ödeme için çalışan emekçi sınıfları ve gönüllü karşılık gelir. Bu istihdam, işsizlik ve ücret koşulları, sendikalar, emek örgütleri, Askeri tüm dallarında ve ulusal savunma konular gündemimizde olabilir. Dikkatli olmakta fayda var!….

 **

SAĞLIK ;

Bilekler Bacaklar, Kan dolaşımı ve ayak bilekleri, Sol kulak, Bağırsak Sorunları. Göbek, bağırsak, böbrekler, mide,Karın gibi fiziksel rahatsızlar, rüyalar ve bilinçaltı ruhsal rahatsızlar olabilir.

 YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE ALDIĞI ETKİLER

Yükselen Koç Burcu :  Yüksek öğrenim, yabancılarla ilişkiler, uluslararası işler, uzun seyahatler, hukuksal konular, hayat felsefesi, Eğitimler, seyahatler, yurt dışı, medya, yayıncılık, interneti kullanma, hayata bakış açınız, bilmediğinizi keşfetme, öğrenme, deneyimleme ve ruhsal alanda gelişim veya para durumu, alacaklarınız, borçlar, ödemeler, miras, eşinizin para kaynakları, ortaklı gelirleriniz ile ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Yükselen Boğa Burcu: Kredi, borç, vergi, sigorta, burs, nafaka, miras konuları, ortaklıklardan gelen para, kayıplar, ameliyatlar, eşin kazanımları, alacaklarınız, borçlar, ödemeler, miras, eşinizin para kaynakları, ortaklı gelirleriniz ile ilgili konularınız gündemde olacaktır.

Yükselen İkizler Burcu:  Evlilik, eş, ortak, danışmanlık aldığımız kişiler, anlaşmalar, davalar, açık düşmanlıklar, çocukların eğitimleri, İlişkiler, evlilik ve iş ortaklıkları veya çalışma ortamı, şartları, çalışma arkadaşları, beden, spor, diyet ve sağlıkla ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Yükselen Yengeç Burcu:  Günlük işler, yanımızda çalışanlar, iş ortamı, kiracılar, küçük hastalıklar, evcil hayvanlarımız, Çalışma ortamı, şartları, çalışma arkadaşları, beden, spor, diyet ve sağlıkla ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Yükselen Aslan Burcu; Sevgi, aşk, romantik birliktelikleriniz, hobileriniz, yaratıcılığınızı ortaya koyma ve çocuklarla ilgili konular , babanız veya babanızın geliri, hoşlandığınız veya beğendiğiniz kişiyle olan diyaloglarınız, planlarınız,hayalleriniz ile ilgili konular gündeminizde olacaktır.

 Yükselen Başak Burcu :  Ev, emlak gibi taşınmazlar, aile, atalarımız, köklerimiz, baba, kardeşin parası, eşin işi, statüsü, mülkler, babanın genel sağlık durumu, arınma çalışmaları, aile, güvende olma hissi, yaşadığınız /şehir/ülke veya yakın çevre, kardeşler, akrabalar, kısa seyahatler, iletişim kurduğunuz insanlar ve iletişim şekliniz, çocukların başkalarından gizledikleri şeyler, hastane, hapishane gibi kapalı yerlerle ilgili durumları, öğrenme ve eğitim ile ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Yükselen Terazi Burcu : Eğitim, iletişim, yazmak, kardeşler, komşular, kuzenler, yeğenler, kısa yollar, Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, kısa seyahatler, iletişim kurduğunuz insanlar ve iletişim şekliniz, öğrenme ve eğitim ,iş, gelir ve harcamalar, para ve finans konularınız gündeminizde olacaktır.

Yükselen Akrep Burcu ; İş, gelir ve harcamalar, para kaynaklarınız veya beden, görüntü, dışarıdan nasıl algılandığınız, kendinizi ortaya koyma biçiminiz, tek başına var olma ve ilişkileriniz, dışarıdan nasıl göründüğünüz tarzınız ve yapmak istedikleriniz ile ilgili konlarınız gündeminizde olacaktır.

Yükselen Yay Burcu :  Kişisel konularınız karakteriniz kendisini dışarıya ifade ve dış dünyayı algılama tarzı, Beden, görüntü, dışarıdan nasıl algılandığınız, kendinizi ortaya koyma biçiminiz, tek başına var olma ve ilişkileriniz veya sevdiklerinize destek ve yardım, sağlık, bilinçaltı ve spiritüel konularla ilgilenme, izole hissetme, teslimiyet, içinizle bağlantı kurma ve sanatsal çalışmalar ile ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Yükselen Oğlak Burcu :  Bilinçaltı, gizli düşmanlıklar, zorluklar, kayıplar, hastane, hapishane gibi kapalı yerleri ilgilendiren durumlar, İdealleriniz, hedefleriniz, teknoloji kullanımı, arkadaşlarınız, sosyal çevre ve bağlantılarınızla ilgili konular veya sevdiklerinize destek ve yardımda bulunma, sağlık, bilinçaltı ve spiritüel konular yaptığınız fedakarlıklar gündeminizde olacaktır.

Yükselen Kova Burcu :  Arkadaşlar, sosyal çevre, işten gelen kazancımız, içinde  bulunduğumuz organizasyonlar, gruplar, Kariyer, iş, toplumsal statünüz, çalışma hayatı, eş ve anne/baba ebeveynler ile ilgili durumlar gündeminizde olacaktır.

Yükselen Balık Burcu:  İş, kariyer, statümüz, hedefler, anne, annenin genel sağlık durumu, Eğitimler, seyahatler, yurtdışı, medya, yayıncılık, interneti kullanma, hayata bakış açınız, bilmediğinizi keşfetme, çocukların iş ortamı, sağlığı, eşinin ailesi, ortaklar, öğrenme, deneyimlime ve ruhsal alanda gelişim ile ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM..

 NOT;

Burçlar daima %30 etkileri ele alır.

Her Doğum haritası kendi öz benliğini ve niteliklerini içinde taşır bu nedenle etkiler bazen benefik ve bazen manefik çalışabilir.

 Enerjiniz Daim Olsun

Şifanız Bol Olsun

Sevgiler…

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!