28 MAYIS MERKÜR YENGEÇ BURCUNA GEÇİYOR

Geçmiş Seni Çoktan Bırakmış

Sen Geçmişin İzlerindesin

 Anılarla dolu bir zihin, geçmişi bırakamama, anılarını sürekli taze tutmak gibi kontrolsüz ruhsal enerjiye sahip olabilirsiniz. Merkür iletişimlerimizi tamamen etkileyen konumdur. Bu nedenle yengeç modu bu hayatında daima, duygularının esiri olmamayı öğrenir. Bu nedenle sınavlara tabi tutulur.

Duygusal olarak topluma hizmet etmek içinizden gelen bir durum olsada. Bazı durumlarda zarar da göreceğinizi hatırlatmak isterim. Dengeleri oturtmak tamamen sizin kontrollü bir bilincinizle olacaktır.

İç dünyanızla alakadar, öznel şeylerle oldukça ilgili ve düşünme tarzınız hislerinize, kişisel tecrübelerinize ve ön yargılarınıza dayanıyor olabilir ancak mantık biraz geri planda kalabilir. İçinde duyguları barındırmayan entelektüel veya kültürel başarılar, şeyler sizin için bir çok anlam taşıyabilir.

Spritüel bir yıl olduğunu daha önce söylemiştim, merkürün yengeç burcuna geçişiyle berabare mistik,okült ve gizemli konulara merakınız artabilir.

Neyi Neden Yaşadığınızı Sorgulayabilirsiniz.

Yengeç Burcu hangi konumda olursa olsun, duygusallık ve hassasiyet verebilir, sevdiklerine bağımlı bir kurban olabilir. Sanki etrafındaki kişilere bir şey veremeyince kendini eksik hisseder. O nedenle sürekli vermek onun ruhuna yer edinmiş duygudur.

Psikolojinin yanı sıra, eğitim, sanat, şiir, müzik veya mitolojiye de tutku verdiğinden, hiç ilgilenmeyenler için ilginiz ve merakınız artabilir.

HARİTA GENELİNE BAKTIĞIMIZDA

İletişimlerimizde daha duygu yoğunluğunu vurgulayan bir süreçten geçiyor olacağız, draconic olarak Neptün ağırlığını vurguladığından gizli saklı işlere meyil verebilir, bağımlılıklardan uzak durulması gerektiğini bizlere söyler.

Natal haritaya baktığımızda ;

Retroları’da hesaba katarsak, bazı konular için özellikle ilişkilerimizle ilgili bir çok gerçeği göremediğimizi tamamen duygusal davranacağımızı iletişimlerimizin de aynı şekilde olacağı etkisi altında olacaktır. Eleştrilerden uzak durulmalı.

KARMA ;

Karmasal olarak baktığımızda ;

Kurban rolünde oynayan yengeçlerin artık o rolden çıkması gerektiğini, hayatını ele alıp güçlü olmayı benimsemeyi öğrendiğini söylediğini bilmenizi isterim. Karmalar eksik olduğumuz konuların üzerine daha fazla gider, aynı şeyleri yaşamamızın sebebide budur. Neden aynı şeyleri aynı şeyleri yaşıyorum diyorsan eğer ? Karmana karmalar kattığından olabilir. Bırakman gereken konu ve durumları bırakamıyor ve bağımlılık çalıştırabilirsiniz. İşte Merkür Yengeç özellikle Neptün etkisi taşıyan herkese bunu vurgulayacak. Bu durumdan Yengeç*Balık*Akrep Etki altında olabilir. Hem karmasal hemde draconic olarak.

 **

EKONOMİ ;

Parasal olarak bazı konular her kadar gündemimizde yer alsada Merkür yengeçte maddiyatı ikinci plana atabilir. Benim öncelikle duygusalarımı çözmem gerekiyor diye bakabilir, Su grupları para enerjisine çok fazla girmediğinden kazanç onlara daha çabuk gelir. Para enerjisini çok fazla düşünen kişilerden para ve kazanç zor şekillerde ve şartlarda geleceğini söylemeliyim.

TÜRKİYE ;

Anlaşmalar ile ilgili gündemler olabilir, açık veya kapalı düşmanlıklar, yapılan sözleşmeler ile ilgili görüşmeler parasal kaynaklı yaptırımlar olasıdır. Kimsenin acitasyonlarına inanmalı, duygusal olarak bakmamalıyız. Kandırılmaya açık bir süreçte olasıdır.

SAĞLIK ;

Bel, Böbrek ,Mesane ve  Cilt sorunları, Karın ile ilgili sorunlar olabilir. Venüs retrodayken çok zorunlu olmadıkça ameliyat yaptırmamaya dikkat edin.

**

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

Sevgiler..