Renklerin Günlük Hayatımıza Verdiği Enerjisi

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Hayatımızda her şeyin bir enerjisi olduğu gibi, Renklerinde Üzerimizde Enerjisi her daim ruhsal enerjimizi dışarıya anlatma şeklimizi anlatır.

Enerjimiz düşük olduğunda ve kararsızlık yaşadığımızda günlerin renklerini kullanabilirsiniz.

Günlere Göre Enerjimizi hangi renkler destekler;[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1580045773738{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column][vc_separator color=”sky”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2586″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]PAZARTESİ (Ay Günü) –

 

Mor

 

Evimizi hanemizi içsel olarak anaçlığımızı yöneten gündür.

Enerjiyi yükseltir, refah ve zenginlikle bağdaşır ayni zamanda
bilinç durumunu arttırır. Ay geceyi anlatır bu nedenle pazartesi modlar düşük olur. Pazartesi günleri mor renk bir şey üzerinizde bulundurursanız Enerjiniz artacaktır.

Yeni iş Gününe Merhaba.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1580045773738{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][vc_column][vc_separator color=”sky”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2587″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]SALI (Mars Günü) 

 

Kırmızı

 

Salı gününü mars yönetir, Dışa dönük tarafımızı belli ettiğimiz gündür. Salı günü kırmızı bir şey üzerimizde bulundurdurğumuzda

Kendimizi daha rahat ifade ederiz. Enerjiyi yükseltir

Duyguları harekete geçirir, güç, enerji ve adaptasyona yardımcı olur.

 

Dengeleri kurmamız gereken gündür.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”sky” css=”.vc_custom_1580045783615{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2588″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]ÇARŞAMBA  (Merkür Günü)

 

Sarı

 

Çarşamba günü iletişimlerimizi anlatan gündür, İletişimlerimizin daha enerjik ve verimli olması açısından Sarı renk kullanıllanıldığında enerjisi olumlu olacaktır.  Konuşmalar, toplantılar, iş görüşmeleri vb gibi konuların bugün yapılmasının yanında sarı renk size ayrıcalık katacaktır.

 

İletişimlerimizi etkileyen gündür.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”sky” css=”.vc_custom_1580045793166{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2581″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]PERŞEMBE (Jupiter Günü)

 

Mavi

 

Perşembe günü şansın günüdür,olumlu haberlerin finansal beklentilerin olumlu olduğu gündür. Mavi huzur ve dinginliğin rengidir. Rahatlatıcı enerjiyi yaymak adına mavi rengi Perşembe günü uğur getirir. Tüm bilgeliği ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaktır.

 

Şansınızı yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz gündür.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”sky” css=”.vc_custom_1580045803151{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2583″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]CUMA (Venüs Günü)

 

Yeşil

 

Aşkın, Sevginin ve ilahinin verdiği olumlu enerjilerin günüdür.

Huzur ve Maddiyat’i temsil eden bu renk Cuma gününe etkisini gösterir.

Maddi kaynakların geldiği gündür. Güzelleşmek ve yeni bir şeyler yaptırmak içinde ayrıca uygundur. Cuma günü yeşil bir şeyler üzerinizde bulundurmanız sevgi enerjinizi artıracaktır.

 

Aşkı ve Sevgiyi Kendinize çekebileceğiniz gün.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”sky” css=”.vc_custom_1580045812358{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2584″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]CUMARTESİ (Satürn Günü)

 

Lacivert  (Çivit Mavisi)

 

Satürn günü agrasif ve sinirli olunması muhtemelendir, bu nedenle lacivert rengi iletişimlerin daha enerjili olabileceğini destekler. Cumartesi günü gerginseniz lacivert rengi enerjinizi daha olumlu olması açısından kullanılır.

Yeni Dostluklar kurabileceğiniz gün.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”sky” css=”.vc_custom_1580045821462{padding-top: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2585″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]PAZAR (Güneş Günü)

Turuncu

Güneş günü dinlenmek istenilenilen keyif yapılmak istenilen gündür. İştah artar yeme, içme,gezme isteğinin olduğu enerjileri taşır. Pazar günü turuncu giyilmesi dinlenmenizi kolaylaştıracaktır. Neşe, Mutluluk, Yaratıcılık, Heyecan, Canlılık ve Cesareti Temsil eden renktir.

Dinlenmenin keyfinde bir gün.

Renginiz Gökkuşağı kadar aydınlık Enerjiniz Daim Olsun[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!