23 EYLÜL /29 EYLÜL BURCLARIN RUHSAL ETKİLERİ

Astro Enerjin Bu haftaki ruhsal etkilerinde

Neler söylüyor ?

Yeni ayında etkisini üzerimizde hissedeceğimiz bir hafta olacaktır. 28 Eylül Terazi burcunda Türkiye saati ile  21:30 / 05 derece gerçekleşecektir

Bu yeni ayda Güneş ve Ay, Uranüs’den karşıt açı yapıyor olacak. Güzellik, sanat, adalet üretkenlik yenilik ve aşk beraberinde getiriyor olacaktır

Yeni olan her atılım radikal kararları beraberinde  getirdiğini unutmayalım ve adımlarımızın hayırlısına niyet ederek atalım.

****

Her  Redikal karar Dört mevsim yaşar

Elbet ;Eninde sonunda

Baharı yakalar..

****

Yükselen burçlarımıza etkisi olacaktır.

Yükselen Koç

İlişkilerinizi etki altına alacak bir hafta geçireceksiniz.İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz projeler ve tekliflerle ilgili istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Bilinçaltınızı ruhsal enerjinizi aktif hale getirebilir ve spiritüel konularda çalışmalar yapabilirsiniz bu sizin için olumlu enerjileri bir araya toplamınıza yardımcı olacaktır. Sevgiyi hissedebilmek sizin acınızdan zor olabilir. Kredi, ek kazanç veya borç para bulma konularında şansınız olumlu olacaktır.

**

Yükselen Boğa

Bu hafta şifalanmayı hissedeceğiniz bir hafta sizin için olasıdır. Yolculuklarınız ile ilgili kısıtlamalar yaşamanız olasıdır. Gündelik işlerinizi yaparken iş hayatınızda yeni düzenlemeler yeni kararlar alabilirsiniz. Bazı finansal kaynaklarınızla ilgili yeni fikirler edinebilir bu duruma planlarınız arasına geçirebilirsiniz. Bekarlar olan kişiler aşk konularıyla ilgilenebilirler, çocuğu olanlar ise çocuklarıyla daha çok ilgilenebilir onların sorumluluklarıyla beraber olabilecekler.

**

Yükselen İkizler

Bu hafta çalıştığınız ortamda olumsuz enerjilerle beraber olabilir aniden işten ayrılma kararı verebilirsiniz.

Sevgi aşk ilişkilerinizde uzun ömürlü ve sağlam bir ilişki kurmak isteyebilirsiniz bu durumu gerçekleştirmek için zamana ihtiyacınız olacaktır. Yeni fırsatlar için araştırmalar yapabilir kendinize yeni bir yol haritası çizebilirsiniz.

**

Yükselen Yengeç

Bu hafta sizin için hassas ve duygusal bir hafta olacaktır, Evliliğinizi ve evsel durumlarla ilgilenebilirsiniz. Orta yolu bulmakta başarılı olacaksınız, uzaktan gizli bir el dokunur gibi hissedeceksiniz günlük rutinlerinizi yolunuza koyacaksınız. Gayrimenkul almak yeni bir eve taşınmak için karar verebilirsiniz. Bu durum sizin enerjinizi yükseltecektir.

**

Yükselen Aslan

Bu hafta yeni kararlar alabilirsiniz hayatınızla ilgili yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz.Yeni fikirlerle beraberinde Sahne işlerinizde olumlu enerjilerle olacaksınız.

**

Yükselen Başak

Sevdiğiniz ve gönül koyduğunuz konularınıza amaçladığınız hedefe ulaşabilir ve devamlılığını sağlayabilirsiniz. Aileniz içinde bereketin artacağı bir hafta.  Kendi para  gelirinizi arttırmak için yeni girişimler araştırmak ve yeni müşteriler bulmak için çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmadığını düşünerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Sevildiğinizi hissetmek isteyebileceğiniz bir süreçten geçiyor olabilirsiniz.

**

Yükselen Terazi

Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracağınız bir hafta olacaktır. Yabancı kaynak kullanımı  kredi, borç konusunda aniden para girişi ve çıkışı olası durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Gelir gider tablonuzu yeniden düzenleyebilirsiniz. Uzun zamandır sizi yoran durumlardan arınacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yeni kararlar yeni iş atılımları yapabilirsiniz.Dış görünüşünüzle ilgili ufak değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

**

Yükselen Akrep

Yakın çevreniz sayesinde yapacağınız bağlantılarla ve ortak çalışmalar beraberinde yurt dışı, eğitim ve hukuk konularında başarı gelebilir. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Uzun zamandır iş ortamınızdan çalışmaktan sıkılıp yerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.Bilinçaltınızı aktifleştirip mekanınızı düzenlemek isteyebilirsiniz.

**

Yükselen Yay

Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı insanlara anlatmak için fırsat elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi uzun ömürlü kılmak ve sağlam temellere oturtmak için çaba göstereceksiniz ancak istediğinizi elde etmek kolay olmayacak, uzun zamandır aklınızda olan duygusal bir şeyler hissettiğiniz kişi için planlar oluşturabilirsiniz. Parasal konularda kendinize yeni planlar oluşturabilir kontrollü harcamalar yapmak isteyebilirsiniz.Ailenizde yanlış anlaşılmada dikkat etmelisiniz.Bu hafta planlarınızı aktif hale getirip olumlu sonuçlarla beraberinde olabilirsiniz.

**

Yükselen Oğlak

Doğru yaklaşımda bulunarak, iç sesini dinleyenler, hayallerindeki maddi imkanlara ve konuma sahip olma fırsatını yakalayabilirler.

iş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler, müşteriler, toplantı sözleşme ve anlaşma imzalamak isteyecek ancak bunları gerçekleştirirken zorlandığınızı düşüneceksiniz kardeşlerinize karsı sevginizi hissettirebilir merhametinizi gösterebilirsiniz.

**

Yükselen Kova

İş hayatında da, kalıcı değerler oluşturarak istedikleri noktaya ulaşmaları mümkün, Duygusal zaman diliminde geçirirken başkalarına yardım etmek isteyebilirsiniz bu size ruhsal olarak iyi gelecektir. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.Gayrimenkul ile işiniz varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

**

Yükselen Balık

Şartlar istediğiniz gibi olmayabilir. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle verimli yanınızı ortaya çıkabilirsiniz. Evliyseniz evliliğiniz ile ilgili ilgilenebilirsiniz.İç sesinize dikkat etmelisiniz

İş ve ortaklık konularında bereketleneceğiniz bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız.

**

Hayırlara Vesile olmasını Diliyorum

Her harita kendine özgü kadersel planını beraberinde getirir, Burç yorumları yükselen burçlara göre hesaplanır.

Ve daima %30 çıkmaktadır. Her kişinin doğum haritası etkisi farklı açılarda farklı etkilere sahiptir.

 

Yolunuz ışıkla olsun enerjiniz daim olsun.

Sevgiler

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!