YENİ AYIN BURÇLARA ENERJİSİ

KAPANIŞLARA HAZIRMISINIZ ?

Merhaba  Astroenerjimin Yıldızları♥

Yeni Ay 26 Kasım Salı Günü saat 18;05  4 derecede Yay Burcunda Olacak.

Peki Yay Burcunun Yöneticisi Jupiterin Konuları Nelerdir ?

İyilik Gezegeni Jupiter  Neşeli ,yardım sever, şansı,bolluğu bereketi ,aşkı, hayal gücünü, seyahatleri, zenginliği ,eğitimi , din, felsefe ekonomi konularıyla ilgilidir.

Karmiğinde Öğrenmesi Gereken (Sıkılgan olmamayı öğreniyor )

Ateş Elementi olan Jupiter Yay burcunun yöneticisidir.

Rengi; Mordur *Günü Perşembe * Kıymetli Taşı Lal dır

Haritamızda Bulunan konumu ile bize nasıl etkiler verdiğini gösterir. Zodyak’ta 12 yılda bir ev değiştirir bulunduğu evin konumuna göre şans yada yeni kapılar açmanızı sağlayacak oluşumlar getirir.

(Jupiter senin kalbinin enerjisini veren tek adrestir)

Yeni Ay Yay burcunda gerçekleşirken Yükselen Burçlara Ne gibi Etkiler Sağlıyor olacak.

YENİ AY YÜKSELN BURÇLARA RUHSAL ETKİLERİ

YÜKSELEN KOÇ BURCU

Seyahat ve yolcuklarınızla ilgileniyor olacaksınız. Eğitim ,sosyal ve Hukuksal konularınızla ilgili konularla ilgileniyor olacaksınız.

Yeni Girişimlere açık olacağınız bir süreçte olacaksınız, Eğitimsel konulara odaklanmalı yeni girişimler yapmak size fayda sağlayacaktır. İş teklifi gelirse değerlendirmenizi öneririm.

Olumlaması ; Ben Daima Bolluk Bereket İçerisindeyim

Esması ; El Bari

YÜKSELEN BOĞA BURCU

Parasal maddi kazanç sağladığınız konular gündeminizde yer alacak. Borç veya gelir gider tablonuzu çözümler üretebileceğiniz bir yeni ay sürecinden geçeceksiniz. Ailevi konularınızda iletişimsel sıkıntılarınız olduysa bu duruma olumlu duruma  çevireceksiniz. Sosyal Çevrenizde güzel ve hareketli vakitler geçirebileceksiniz.

Olumlaması ; Kendime Daima Hayırlı olanları seçiyorum

Esması ; Ya Latif

 

YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Aşk hayatınızı evliliğinizi ve ortaklarınızla olan konuları gündeme taşıyacak bir yeni ay sürecinde olacaksınız. Bu konularla ilgi sorunlar sıkıntılar yaşadıysanız eğer sıkıntıları bertaraf edebileceksiniz. Yeni kararlarla beraberinde yeni oluşumlar isteyebilirsiniz. İş hayatınızda bazı olumsuzluklar yaşandıysa bu durumu olumlu yöne çevirebileceğiniz .

Olumlaması ; Ben daima Huzur içerisindeyim şükürler olsun

Esması; Ya Basir

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Sağlığınızı ve günlük rutinlerinizi ilgilendirecek bir yeni ay sürecindesiniz. Hayatınızda rutin ve düzen konusunda daha iyi edebilmek adına yeni planlar kararlar verebilirsiniz. Bu size yeni iyi gelecek hem ruh saglıgınız hemde beden saglınızla ilgili. Bu durumun size daha iyi geldiğini hissedeceksiniz.

Olumlaması ; Ben Tüm zamanlarımda Sağlıklı huzurda ve güvendeyim şükürler olsun.

Esması ; Ya Şifa

YÜKSELEN ASLAN BURCU

Yeni ay ruhsal etkiniz aileniz çocuklarınız veya eşiniz partneriniz ile ilgili konularınız gündeminizde olacaktır. İyileştirmek yada olumlu olarak fayda sağlamak adına güzel enerjiler sizinle olacaktır. Şans oyunu onayabilirsiniz (mesajlara rüyalara dikkat etmenizi öneririm)

Olumlaması ; Ben Daima Hayrıma oluşan enerjileri kabul ediyorum.

Esması ; En Nur

YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Yeni ay sürecinde Eviniz,aile hayatınız ,Büyükleriniz veya yer değişikliği gibi konular gündeminizde yer alacaktır.

Taşınmak istediğiniz yada yer değişikliği yapmak gibi konuları düşünebilir yakınlarınızla bu durumu paylaşabilirsiniz. Geçmişteki bazı konulardan sıkılmış olabilir yeni oluşumlar isteyebilirsiniz. Kazalara Açık bir süreçtesiniz dikkat etmelisiniz.

Sosyalleşebilir emlak ile ilgili konuları araştırabilirsiniz , maddi olarak zorlanmıyacağınız bir süreçtesiniz.

Olumlaması ; Ben şimdi ve Tüm zamanlarımda istediğim herşeyi seçiyorum.

Esması :Ya Kayyum

YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Yeni ay size yeni eğitimleri beraberinde getiriyor olacaktır. Yeni planlarınız ve fırsatlarınız sizinle beraber olacaktır. Gayrimenkul alım satım gibi durumlar gündeminizde olabilir. Maddi olarak güzel gelirler elde edeceğiniz bir süreçte olacaksınız.

Yeni yerler keşfetmek gitmek istediğiniz yerlere gidebilir, bazı arastırmalar yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm planlar olumlu enerjilerle olacaktır.

Olumlaması ; Ben şimdi ve Tüm zamanlarımda Olumlu olan herseyi kendime çekiyorum şükürler olsun

Esması :Ya Vedüd

YÜKSELEN AKREP BURCU

Yeni ay enerjisi size ticari olarak yeni oluşumları beraberinde getirebilir , Yeni bir şey almak veya satmak isteyebilirsiniz.

İş verenseniz çalışanlarınızın istek ve taleplerine kulak vermenizi öneririm, çalışansanız maddi olarak konuşmak istediğiniz konularla ilgili konuşursanız olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Değerlerinizi gözden geçirebilir sorularınızın yanıtınızı alabilirsiniz.

Olumlaması ; Ben Daima Sevgi Enerjisiyle Beraberim.

Esması ; Ya Bais

YÜKSELEN YAY BURCU

Burcunuzda olan yeni ay size yeni sayfalarınıza sebep olacak. Gerçek duygularınızı göz ardı etmemeniz gereken bir süreçte olacaksınız, İş hayatınızda beklemiş olduğunuz finansal durumlar varsa güzel enerjilerle sizinle olacaktır. Beklemiş olduğunuz bir fırsat varsa yeni işyeri gibi açılış yapmanız sizin açınızdan olumlu olacaktır. Evrenden gelen mesajlarıda dikkate almanızı öneririm.

Olumlaması ; Ben daima yeni oluşumlarımı fırsata çeviriyorum.

Esması ; Ya Kerim

YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Yeni ay Bilinçaltınızdaki bazı durumları dışarı çıkarmanıza neden olabilir, Aşk konularınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

İş hayatınızda sizden gizlenmiş bir durum varsa önünüze gelebilir, Bazı konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı yatırımlarla ilgili gündeme gelebilir ailenizle fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Ruhsal olarak acele etmemenizi sağlığınıza bu süreçte dikkat etmenizi öneririm.

Olumlaması ; Ben Şimdi ve Tüm zamanlarımda Olumlu düşünceleri bilincime yerleştirmeyi seçiyorum.

Esması ;Ya Mani

YÜKSELEN KOVA BURCU

Yeni ay enerjisi sosyal hayatınızı yakından ilgilendirecektir.

Yeni kişilerle tanışma olasılığınız yüksek, yakın arkadaşlarınızdan bazı konularda destek alabilirsiniz.İş ve kariyer alanlarınızda daha aktif olabilir, Sevgi enerjinizin yüksek olabileceği bir süreçte olabileceksiniz. Sorumluluk aldığınız bir projeyi bitirmek başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Olumlaması ; Ben daima başarılı ve emin adımlarla ilerliyorum.

Esması ;Ya Alim

YÜKSELEN BALIK BURCU

Yeni ay size iş değişikliği sunabilir bu durum olumlu enerjilerle sizinle olacaktır. Kariyerinizle ilgili bazı fırsatlar veya teklifler önünüze gelebilir. Bu durumu değerlendirmenizi öneriyorum.  Şehir değişikliği veya ülke değişikliği gibi konularınız gündeminizde yer edinebilir. Bu süreçte kendinizi düşünmenizi öneriyorum .

Olumlaması ; Ben şimdi ve tüm zamanlarımda mucizelerleyim.

Esması ; Ya Rauf

 

Yeni Ay Enerjisi Bütünümün Hayrına Olsun.

Not :

Her Harita Kendi kişisel kaderinizi özelliğini ve niteliğini taşımaktadır. Burçların Etkileri Hayatımıza Etkisi  Daima %30 Çıkmaktadır.

 

Sevginiz Daim Enerjiniz Bol olsun.

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!