URANÜS HAYATIMIZDA ETKİSİ ?

SİYAHTA OLUR BEYAZDA 

Uranüs gezegeni her burçta yedi sene kalır ve 84 yılda turunu tamamlar.

Uranüs sosyal ve genel baskılanmış değişimleri sağlar, ayrıca sosyal adaleti, insani ve çevreyle ilgili konuları düzenler. Uranüs Kova burcunun yöneticisidir.

Uranüs astrolojiyi yönetir.

Astrologların çoğunun yıldız haritalarında Uranüs etkisi fazladır. Teknoloji ve bilim ile yakından ilgilidir. Duygusal değildir matematik ve soyut olarak bakar.

Yenilikçi, önceden bilinmeyen , üretken  sürpriz dolu, deneyci ve geleceğe dönük konuların gezegenidir.

Uranüs gezegeni soğuktur, şok edici konular yaşatma olasılığı daima yüksektir.

Yıldız haritasında Uranüs’ün etkili olduğu bir haritada anilikler oldukça sık yaşanır.

Sağ gösterip sol vuranlar Uranüs etkisinde olan insanlardan çıkması yüksektir, bir şeyleri araştırırken duygusallığı ile birleştirir. Uranüs etkisinde olan arkadaşlıklar zıtlık oluşturabilir, çünkü kendi alanlarında öncü ve liderdir. Uranüs isyan etmek, bağımsız olmak ve hatta şok yaratmak için güçlü dürtüler verir. Heyecanlı ve özgürleştiren Uranüs, geçerliliği kalmamış ya da geleneksel olan her şeyi altüst edecektir.

Yeni buluşları o bulur, bir sözün bile patlamasına yayılmasına sebep olabilir.

Uranüs Sabit gezegen olduğundan, Bir çok düşünceye ve felsefeye sabit bakabilir.

Rengi Mordur , Enerjisi Erildir. Enerjisi eril olduğundan erkek gibi düşünme özelliğine kimi zaman yakın olabilir. Uranüs etkisi baskın olan kişilerin ses tonları ince olmaz, genel olarak ses tonları tok dur.

Haritasının diğer etkileri de güzel açılar var ise sanatla ilgili başarı sağlar.

Entelektüel ve farklı tarzlarıyla ortamlarda dikkati çekeler. Çevrelerine ve ailesine çok fayda sağlarlar, Sevdiklerini çok severler fakat sevmedikleri birileri olursa uğraşmamanızı öneririm. Tehlikeli işlerden kaçınmazlar, cesaretle ve planlı hareket ederler. Uranüs etkisi haritanızda hangi evinizin yöneticisi veya etki alanlarındaysa o evle ilgili konularda araştırmacı, yenilikçi  ve planlı olursunuz ayrıca o konularla ilgili genelde anilikler yaşarsınız, Aşk veya aile konumunu gösteriyorsa o durumlarla süreklilik aniden olan olaylar durumlar yaşamanız olasıdır.

Ters açılar varsa Uranüs etkilerinizi karma durumuna bakılmalıdır. Eğer ki olumsuz  Enerjisi olumlu şekilde çalıştırılmazsa  olumsuz yönde de etki edebilir.

Uranüs ün hangi burçta yada hangi evde olmasının yanı sıra derecesi ve kavuşum olup olmadığıyla malefik veya benefik çalışabilir.

Enerjiniz daim ,Yenilikleriniz bol olsun

Sevgiler.

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!