PLUTO RETRO

25 Nisan İle 6 Ekim Pluto Retro Hareketinde olacak

Plutonun bizi dönüştürdüğü karma bir gezegen olduğunuzu bilmenizi isterim, Satürn kadar yakıp yıkıp kavurmasada , dönüştürürken seni kurduğun düzeni yıktırmada ustadır.

İnşa ettiğin ne varsa dönüşmen gereken transitlerin geldiğinde bu durumdan asla kaçamazsın. Yeni kararlar almanı sağlar, bulunduğun yerden taşınmanı sağlar, evlendirebilir, boşandırabilir, sınavın’da hangi karmalar varsa o konuda seni inşa etmesi gücüne sahiptir.

Genel olarak ilişkiler konusunda çalışır pluto, evliliğin doğru gitmiyorsa bitirtir. İşin doğru değilse o işten ayrır, eksikliğini görmen için illa ki sana sorunlar yaratır ve bu sorunları görmeni sağlar.

Ben Pluto Ve Satürnü O yüzden Çok Severim. Gözümüzü açan bize kendimizi silkettiren karmalarımızı gün yüzüne çıkarır.

25 Nisan da Pluto Yavaş haraket edecek harita üzerinde S olarak başlar R haraketi ile belli eder yani Retro. (Retro olan konular daima yavaş işler) Bu da bizim hayatımıza hep sıkıntı ve sorun oluşturur.  Pluto zor  bir karma olduğundan dolayı bizleride bu tarihler arasında zorlayacak.

Psikolojik rahatsızlar, depresif haller, ağlama krizleri, agresiflik ve terslik olur, ekonomi olarak kendimizi güvende hissetmeyebilir ,kaygılar olabilir.

Bunlar olabilecek konulardır, O nedenle rahat olmak bu durumun geçici olduğunu düşünmek imgelemek bu süreçte bol bol dua veya meditasyonları uygun olacacaktır.

İlişkiler çok normal gitmez bu süreçte , mutlaka tartışacak bir konu durum meydana gelir. Gerçi göremediğini gösterir oda ayrı bir ironi tabi

Bitmesi gereken ne varsa 2020 de dönüştürecek bizleri 2021 e hazırlıyor olacak, olması gerekenler oluyor hayatımızda ne bir eksik ne bir fazla. Evrenin mükemmel işleyişine hayranım.

Gökyüzü uçsuz bucaksız gibi görünebilir bazen fakat bir şeyi asla unutmayın; Gökyüzünde ne varsa Yer yüzünde de doğru orantıda gider.

Pluto deyip geçmeyin Bana kaç düzen değiştirtti. Seni gerçeğe kavuşturana kadar seninle uğraşır, Bir şey yaparsın bu olmadı tekrar yap, başka bir şey yaparsın buda olmadı yık tekrar yap.

54 Parca denge Oyunu Gibidir birini yanlış koyduğunda hepsini  yıkar Pluto. Bu süreçte bu nedenle depresyona girmek yerine gözlerimizi kulaklarımızı evrene iyi açalım, görmemiz gereken ne varsa görelim. Varsın 54 parçayı tekrar yapalım … Dengesiz hayat yaşamaktansa Gerçeğe kavuşmanın huzuru ve olgunluğu kadar muazzam olmayacaktır.

Bu süreçte bilincimizin bizi yönetmesine izin vermeyelim bilincimizi biz yönetelim.

Esma Ve Dualar katagorisinde Günlük esmalarınız vardır.

Selam Ve Dua İle….

Sevgiler Saygılar Hürmetler.

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!