NİSAN AYI ; KABULLENMEYE HAZIRMISIN ?

Mart ayında mesajlar sadece görebilenler için var olacak demiştim; sloganımız bu sözdü.

Mart ayında neler olduğunu gördük yaşadık ve bu süreçte sadece mesajlar evrenden sınav olarak geldi.

Şimdi ise Nisan ayına hazırlanırken sloganımız olarak diyorum ki;

Kabul etmeye hazırmısınız ? (Ben hazırım)

**

3 Nisan ‘da Venüs İkizler Burcuna Geçiyor olacak.

Hisleri duyguları yazarak ifade edeceğimizi belirtir. İletişimsel olarak sosyal olmak ister, Kıskançlık verebilir. Sorumluluklardan kaçmak isteyeceğimiz bir süreçte olabilir. Fakat haritanın diğer açılar bunu bastıracaktır. Sıkılabilir hatta isyan modun’da olma olasılığını gösterebilir. Venüs ikizler özgür olmak ister, istediğini istediği an yapmak ister. Fakat bu durumu sosyal medya veya internet üzerine yapabilir. Aklınız ve Mantığınız arasındaki dengeyi kurmanız gerektiği bir süreç olacaktır.

**

8 Nisan Dolunay Terazi Burcunda

Dolunay arkada bırakmamız gereken olay ve durumları bizlerin önüne çıkaran bir etkiye sahiptir.

Terazi burcunun etkisinde olması ise dengeleri adaleti haksızları göremediklerimizi görmeye neden olur.Bu süreçte bir çok şeyi görebileceğimizi vurgulayacak gökyüzü.

İlişkiler de kararlar ve anilikler görülebilir.Bu durumda dolunay bitişleri anlatan bir konum oldugundan , istikrarlı bir karar olacaktır.

Kendinizi Baskı altında hissetmeyin sadece bu durumu kabul etmeliyiz.

 

19 Nisan Güneş Boğa Burcunda

Güneş boğa burcunda yeme içme konusunda aşıraya kaçabiliriz. Konfora ilgi artırır bu konum. Fakat evde olacağımızdan dolayı, bu istekleri törpüleyerek şifalanma yolunu seçmemiz en doğrusu olacaktır. Bu süreçte aniden bir şeyler yaşamamızı gösterebilir.

Spritüel konulara ilgi artar, mistik veya dua meditasyon gizli ilimler ile araştırmalar yapılabilir.

 23 Nisan Boğa Yeniayı

Duyguların ve hislerin ön planda olduğu bir yeniay olacaktır. Yeni bir şeyler başlamak istesekte haritanın diğer açıları bir ayağımızı tutuyor olacak.

Çevremizdeki insanlara kırıcı olabilir düşünmeden konuşmamaya dikkat etmeliyiz. Güney ve ay üranüs kavuşumu ilişkilerde olumsuzluk enerjileride getirir.

Ben merkezci olunabilir, ben merkezci olmak yerine daha perspektif açılardan düşünürsek bu süreci daha kolay atlatmış olacağız.

25 Nisan da Pluto Oğlak burcunda geri haraket edecek.

İşlerimiz aksayabilir, iletişimlerimiz yavaşlayabilir. Sersemlik verebilir, ruh hali çöküşte hiçbir şey yapmama isteği ruhsal olarak kendimizi kötü ve olumsuz hissedebiliriz.

27 Nisan Merkür Boğa Burcunda

Sanatsal fikirlerin ve tarzın ortaya çıkacağı konumdur. Kararlı ve istikrar gerektiren düşünceler olabilir. Daha çok ailevi konularda hassas olacağımızın belirtisidir. Alışkanlıklarımızı gözden geçirebilir. İletişimlerde daha fazla huzur isteyeceğiz.

 

Alışkanlıklar sadece gerekçedir. Ruhun ise gerçektir.

Not: Her Doğum haritası kendi öz benliğini öz nitelikleriyle beraberinde taşır, Kişisel Etkiler bazen malefik benefik çalışabilir.

 Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim

Enerjiniz daim  olsun Sevginiz bol olsun.

Sevgiler….

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!