NİSAN AYI ASTRO ENERJİN ?

HATALAR YANLIZCA FARKINDA OLANLAR İÇİN VARDIR

Nisan Ayında Astro Enerjin Nediyor ?

4 Nisan /4 Mayısa Kadar ( Merkür Koç Burcunda olacak )

İletişimler de sertlik, netlik, pata küte konuya giren bir enerji verir. Açık sözlü olmak herseye rağmen iyidir . Kaybedeceksen de dürüstlüğünden kaybet sinsilikten iyidir. Nedensiz ve sebepsiz yere iç huzurluğu olabilir, bu dönemde sadece iletişimlerde kırmamaya yıkmamaya özen gösterilmesini tavsiye ederim.

12 Nisan Koç Burcunda Yeni Ay

Yeni yapacağın durumlara odaklanmak iyi gelecektir, Konsantren ve dikkatin dağınık olabilir kafa dagınıklığının farkında olup kendini toparlamaya özen göster. Yeniayın vermiş olduğu enerjide aile karmaların ortaya çıkabilir , günlük işlerinde yorulabilirsin ufak kazalara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Çocuklarda dikkati çekmek için huysuzluklar görülebilir.

Kendine faydalı olan konularla olman gerektiğini kendine hatırlatmalısın !..İlişkiler hep istediğin gibi gitmez, hayatını sen yönet başkalarının yönetmesine izin vermemelisin.

Sen bir bireysin bunu hatırla!.

20 Nisan Güneş Merkür Boğa Burcunda

Bu kavuşum her ne kadar güzel enerjilerde olduğumuzu vurgulasa da , maddi olanaklara daha çok odaklı olacağımızın etkisi altındadır. Hırs ve inatçı iletişimleri vurguluyor olacaktır, ön yargılı olmaktan ve eleştirel yaklasılardan uzak durulması gerekiyor. Mantıklı olmak güzeldir fakat dengeli olunursa daha iyi ve olumlu olacaktır.

23 Nisan / 29 Temmuz (Mars Yengeç Burcunda)

Onaylanma duygumuzun baskın olacağı bir süreç ,alınganlıklar, durduk yere ağlamalar, hayaller, rüyalar, kişilere takıntıların artacağı bir süreçe gireceğiz. Yaralarından ders çıkaramıyorsan , yaralarından arınmak için çaba sarf etmelisiniz. Bazen hayat öğrenmen gerekenleri sınav olarak yasarsın, yengeç burcunun karması gerçekleri görmekten geçtiğinden marsın verdiği etkide hayal kırıklarının etkisi altında olabilir, Yüzleşmeler gerçeklerle olursa daha doğru olur.

27 Nisan Dolunay Akrep Burcunda

Akrep burcunda olacak dolunay , aşk ve ilişkileri ön planda tutacağı etkisi altında olacağız. Her aşk aşk değildir , bazen aşk sandığın sadece cinsellikten ibarettir. Toplasan ne paylaştığını sadece cinsellik için bir araya gelinen ilişkileri görebiliriz. Boğa stelyumu ise bilinçaltı ve tramvatik yasadığımız ilişkileri gündememize vuruyor olacak.

Seks ve cinsellik konularında baskı altında hissetme , nasıl bir partnerle olmak istediğini sorgulamana sebep olabilir. Melankoliye bağlanmış alışılmışlıkları aşmamız gerektiğini üstünü basa basa söyleyebilirim.

Nisan Ayında Sağlık ;

Kafa bölgesini ilgilendiren rahatsızlıklar , baş ağrısı,kulak ağrısı, burun boğaz ile ilgili problemler, romatizma , depresyona yatkınlık , böbrek ve bel ağrısı. Ani davranışlardan kaçınılması gerekiyor.

Nisan Ayında Yapılması gerekenler ;

*Seni tutan her şeyin sebebini kendine sor ?

*Eğitim seminer ve yeni bir şeyler hayatına katmaya özen göster olumlu olacaktır.

*Koç yeni ayına mutlaka hayatında şifalanmaya niyet et. Koç etkisinin ne kadar önemli olduğunu Koç burcu konumuzda yazmıştım.

*Başkalarını düşünmek yerine öz benliğinin kimliğini önemse!..

*Akrep dolunayında , ne tarz ilişkiler yasadığının listesini yap ve değersizliklerinden arınmaya niyet et.

..

Unutma ki; Hatalar sadece anlayanlar için vardır, ve sadece saf sevenler için ruhsal bütünlük kazanir ..

Hayat merdivelerini ne kadar yorucu göstersede

Senin o merdivenlerden anladığın kadardır.

 

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

**

Astro Not;

Burçlar daima %30 etkileri ele alır.

Her Doğum haritası kendi öz benliğini ve niteliklerini içinde taşır bu nedenle etkiler bazen benefik ve bazen manefik çalışabilir.

Sevgiler….

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!