MART AYINDA ASTRO ENERJİN NE DİYOR ?

‘’HİKAYENİN YA BAŞ ROLÜ OLURSUN YADA FİGÜRANI’’

VE BAZEN

SORGULAMADIKLARIN SINAVIN OLUR …..

4 Mart (23 Nisana kadar ) Mars İkizler Burcuna geçiş yapıyor olacak ; Patavatsızlıklar gündem konusu olabilir, konuştuğunuz ve görüştüğünüz kişilerle ne konuştuğunuza ve kelimelerinizin nereye gittiğine dikkat etmeniz gereken bir sürece giriyor olacağız. Düşünmeden hareket etmemelisiniz ani ve fevri durumlardan uzak durmalısınız!.. Tutamayacağınız sözler vermeyin sonra sorunlar yaşayabilirsiniz. (Yanma tehlikesi , kaza tehlikelerine dikkat)

13 Mart Balık Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor olacak Venüsün de balık burcunda olması duygularınızda neye ve kime ihtiyaç duyduğunuz ile ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı yoğun bir şekilde yaşayabilir bu yoğunluğun içinde arzu ve isteklerinizin yerine gelmemesi halinde içsel kırgınlıklar yaşayabilirsiniz.

İlişki karmanız varsa çözümsel süreç şifalanma enerjisi olumlu olacaktır….

16 Mart Merkür Balık Burcuna geçiyor olacak ; İletişimlerde içine kapaklılık duygularını tam ifade edememe gibi etkiler olabilir. Platonik aşklar gündemde veya içsel olarak yaşama olasılıklar söz konusudur. Aşk enerjileri yoğun olacağı bir süreçten geçiyor olacağız.

Yalnız hayal kırıklarınına dikkat!…  İnanmak istediklerine inanmak yerine gerçekleri görmeye çalışıp ona göre yolunu çizmelisiniz.

Hayaller güzeldir elbet , Gerçek olabilecek hayaller daha anlamlı olacaktır. Yeşilçam moduna sokmayın kendinizi. Buğulu camın arkasındaki yağmurmu ,karmı , güneş mi ? Bunu detaylı bir şekilde Göremeyebilirsiniz. Zamana yaymanı tavsiye ederim.

20 Mart Güneş Koç Burcuna Geçiyor olacak (Yazısını ayrı yazağım)

21 Mart Venüs Koç Burcunda olacak. (14 Nisana kadar) Bugüne kadar ihtiyacın olan konuların üzerinden geçebilirsiniz, kendinizi yalnız hissetmemek adına birilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlıklarınız daha ön planda olacağı bir süreç olacak. Aşk ilişkilerinizde rekabetten ve savaşsal davranışlardan kaçınmalı , daha olumlu ve anlayışlı olmanız gereken bir zaman dilimi geçirmenizi tavsiye ediyorum.  (Aceleci ve  sabırsız olmayın) Sakinliğe önem vermelisiniz!..

**

(SAĞLIK)

Bu ay  , yanmalara, trafik kazalarına ve kesici aletlere dikkat edilmesi gereken bir ayda olacağız. Bedensel olarak kazalardan dolayı zarar görme ve bu durumdan kaynaklı ruhsal sıkıntılar olabilir. Gündemde İntiharlar, aile karmasından kaynaklı depresyonlar görülebilir. Açık ve gizli düşmanlıklara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yavaş ve temkinli hareket edin , hızlı hareket etmemeye özen gösterin !..

Yaralarını başkalarını değil senin görmen ve gördüklerinle tercihlerini belirlemen gerektiğini söylüyor olacak enerjiler. (Bu etki on gün sürebilir)

**

Unutmayın ki; Gökyüzü fısıldar bizler önlem alırız.

28 -29 – 30 Mart Terazi Burcunda Dolunay olacak ; Bu dolunay Bitirme enerjisini hissettiriyor olacak, Uzun zamandır kafanızda bitirmek istediğiniz veya bitirmeyi planladığınız durum ve konuları cesaret edip bitirebilirsiniz. Venüs Güneş ve chironun kavusumu da bunu destekliyor olacak.

Cesaret edemediklerine artık cesaret edebilir, bir şeylere adım atabilirsin. Kararlı olmalı kimseyi incitmeden kırmadan dökmeden yıkmadan . Bitirmek istediklerine odaklanmalısınız!.

Her dolunay yeni bir başlangıç gibi görünmesede orda senin sınavlarında ruhsal yolculuğunun girdiğini unutmamalısınız !

..

Enerjiniz Daim Şifanız Bol Olsun

Sevgiler ..

NOT;

Her harita kendi öz benliğini kendi içinde özel enerjiler taşır; Kolektif yorumlar daima genel hatlar içerisindedir.

Kendi haritanı bildiğin zaman yolunu öğrenirsin , yanlışlarını veya doğrularını öğrenirsin.

Burçlar ise daima %30 çıkmaktadır. Harita bir bütündür kişiye özel haritalar bazen malefik bazen benefik çalışabilir.