GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA ♊ YENİAY İKİZLER BURCUNDA

GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA

YENİAY İKİZLER BURCUNDA

**

Öncelikle

Tüm ikizler Burçlarının Doğum Günlerini Kutlarım Nice Sağlık Huzurlu Bir Yıl Dilerim ♥

**

KARMASI DİYOR Kİ ;

NEDENİNİ KENDİNE SOR !…..

Bu süreçte  Astro Enerjisin Ne Diyor ?

 

Güneş ikizler burcunda; Gezegeni merkürdür bu nedenle iletişim kurmayı sever, İkizler burcu’nun karmasında neyi neden sormayı öğreniyor bu nedenle bu çocuklarla’da bireylerlede uğraşmak ciddi emek isteyen konudur.

Bir ikizler evladın olsun, on taneye bedel. Hiç birini aratmayacağından emin olabilirsiniz. Yapısı gereği değişken ruh hallere sahiptir, O hayatında her şeyi deneyebilir. Riski sever ve cesaretlidir.

Kendini Baskı altında asla hissetmemeli, kendisi başkalarını  yönlendirebilir fakat onu hiç kimse yönlendiremez. Başkalarına kabul ettirmek istediği konu ve durumlardan arınmayı öğreniyor. Sorgulamayı ve aşırı değişken ruh halleriyle dengeli kalabilmeyi öğreniyor.

**

İkizler Burcunda Yeni Ay

Bize Mesajı ? Huzur Nerede ?

Hayatta her şeyin bir anlamı vardır , Sen bu anlamlardığın durumlardan hangisisin ? Cevap Sende

İkizler burcunda olacak yeni ay daha çok iş ve para kaynaklı durumlarımızı ortaya koyarken diğer yandan aile içinde birlik beraberlik konusunda ruhsal olarak istek ve arzularımızın ön planda olacağını söyleyebiliriz.

Bulunduğunuz konumdan her ne kadar sıkılmış olsanız bile huzurun kabul etmekten geçmekten olduğunu unutmayın!

İnsan huzurlu olduğunda fizana bile gitse huzurludur. Huzur bizim içimizde , gezdiğimiz dolaştığımız veya gittiğimiz gördüğümüz yerlerde değil. Gezip dolaşmak sadece dünya evi işleridir. Sonu olan bir hayatta sonsuzmuş gibi düzen aramak yerine, huzurunun olduğu yerde bulunmamız bizleri daima iyi ve olumlu enerjiler verecektir.

Venüs ikizler burcunda geri hareketi ile 25 hazirana kadar sürecek , bu durum ilişkilerimizi sorgulayacağımız bir süreçten geçmemize neden olacaktır.

Güneşinde ikizler burcuna geçiyor olması ilişkilerimiz iç dünyamızda fazlasıyla gündemimizde olacağı rol oynar.

Harita etkisiyle yükselen yay burcunda olması 1*7 aksını ilgilendiriyor olacak. Evlilikler, aşk ilişkileri, gizli ilişkileri, açık veya kapalı düşmanlıklar konusunda hassas bir dönemdeyiz diyebiliriz.

Hırslar, rekabetler , öfkelere ve  tartışmalara dikkat!…

Bir şeyler bitiyorsa sevgiyle uğurlamak senin şahındandır.

Yeniay yeni yaptığımız ve yapacağımız her konuyu kapsar, Fakat her yeni ayda çok sevindirici olmayabilir. Kapanmayan defterlerin tamamen kapanması için sana bir şeyleri gösterirken , sen gözlüklerinle şık gözükmeye çalışırsan. Tabi ki görmen gerekenleri görmeyebilirsin.

Aldatıcı ve yalancı şahıslara dikkat edelim !… Der Geçerim

Neptün Etkisi ‘de buğulu bir cam gibi arkada kalanı gizlerken sana farklı gibi gelen durumlar yanıltıcı olabilir.

İnanmak istediklerine mi inanıyorsun ?

Yoksa Gerçekliğimi Arıyorsun ?

Algılarımızın açık olması gereken bir süreçte olmamız gerektiğini söylemek isterim ki… Bilgi, zeka ,araştırmak ve gerçek olanı bilmek ön planda olması gerektiğini gökyüzü hatırlatıyor !.

İŞ HAYATINDA !..

Dikkat dağınıklığı , tam olarak bir konuya kendini verememe gibi durumlar olabilir. Neptün etkisi bunu yapabilir. İkizler stelyumu tembellik ve uyku halleri, huzursuzluklar verecektir.

SAĞLIK KONUSUNDA !..

Bu süreçte Boğaz ve boyun ile ilgili sorunlara dikkat edelim, üst solunum yolları alerji veya hijyenle ilgili takıntılar olasıdır. Kadınsal figürlerde karmadan gelen duygusal köklü rahatsızlıklar meydana gelebilir.

TÜRKİYE ;

Gerekli tedbirlere uyulması konusunda harita vurguluyor olacak. Ciddi hassas zamanlardan geçiyoruz diyebiliriz.

Gizli hastalıklar, doktorlar, hemşireler, akademi,adalet, hukiki işlemler, skandallar, spekülasyonlar, perde arkası tüm oyunları dernek kuruluşlarını ilgilendiren süreçten geçiyor olacağız.

 

*****

YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE HANGİ ETKİ ALTINDA OLACAKSINIZ !…

 Koç:

İş, gelir ve harcamalar,komşular, yolculuklar,kardeşler planladığınız konular, internet, medya, yazılı ve sözlü olarak iletişimleriniz gündemlerinizde olacaktır

Boğa:

kendinizi ortaya koyma biçiminiz, tek başına var olma Beden, görüntü, dışarıdan nasıl algılandığınız,kısmetler sahip olduğunuz alanlar ilgili konular gündemlerinizde olacaktır.

İkizler:

Sağlık, bilinçaltı ve spritüel konularla ilgilenme, izole hissetme, içsel konularınız ve sanat, baş bölgesi, gözlerinizle ilgili konular gündeminizde olacaktır.

Yengeç:

Sosyal çevre ve bağlantılarınız veya sevdiklerinize destek ve yardım, sağlık, bilinçaltı ve spiritüel konular ayaklarla ilgili durumlar ve skandallar ,dilekleriniz dualarınız ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Aslan:

Çalışma hayatı, eş ve anne/baba olma ile ilgili unvanlarınız veya idealleriniz, hedefleriniz, teknoloji kullanımı, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ,bireysellik özgür olmak arzularınız istekleriniz ile ilgili konular gündeminizde olacaktır.

Başak:

Hayata bakış açınız, bilmediğinizi keşfetme, öğrenme, deneyimleme, eğitimler, seyahatler, yurtdışı, medya, yayıncılık, interneti kullanma,siyasi ,politik çalışanlarınız veya iş ortamınız ile ilgili konular gündeminizde olacaktır.

Terazi:

Yaptığınız işle ilgili konular , parasal  kaynaklar, alacaklarınız, borçlar, ödemeler, miras, eşinizin para kaynakları, ortaklı gelirleriniz , basın ,yayın internet gibi konularınız gündeminizde olacaktır.

Akrep:

Gizli ve mistik konular, İlişkiler, evlilik ve iş ortaklıkları, cinsellik, vergi, dedektif araştırmak istedikleriniz, kafanızdaki sorular, muhasebe, bankalar, kredi gibi konularınız gündeminizde olacaktır.

Yay:

İlişkiniz, partneriniz, evliliğiniz , anlaşmazlıklar. Çalışma ortamı, şartları, çalışma arkadaşları, beden, spor, diyet ve sağlıkla ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Oğlak:

Evcil hayvanlarınız, ev, aile, güvende olma hissi, yaşadığınız yer/şehir/ülke Sevgi, aşk, romantik arzularınız, hobileriniz,sindirim sistemi , şifalanma konularınız gündeminizde olacaktır.

Kova:

Aşk hayatınız , spor , iletişim kurduğunuz insanlar ve iletişim şekliniz, öğrenme ve eğitim,hobiler ,şanslarınız, çalışma ortamınız ile ilgili konular gündeminizde olacaktır.

Balık:

Aileniz eviniz, düzeniniz, özel hayat ikili ilişkiler, yakınlarınız, bilinciniz, kökler ve karmalarınız ilgili konularınız gündeminizde olacaktır.

Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum.

ASTRO NOT;

Her Doğum haritası kendi öz benliğini ve niteliklerini içinde taşır bu nedenle etkiler bazen benefik ve bazen manefik çalışabilir.

Enerjiniz Daim Olsun

Şifanız Bol Olsun

Sevgiler…

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!