GÜNEŞ BALIK BURCUNDA (MERKÜR RETRO)

SUYUN DERİNLİĞİ GÜNEŞİN SEYRİNDE

19 Şubat Güneş Balık Burcuna geçiş yapıyor olacak.

Öncelikle ;

Balık Burçların öncelikle doğum günlerini kutlar sağlıklı, huzurla, bolluk bereket ve tabiki aşk  enerjiyle olmalarını dilerim.

Balık burçlarını öncelikle tanıyalım onların duygu yüklü ruhlarını nasıl tanımlar anlar ve hissederiz.

Rengi; Deniz Yeşili

Yöneticisi; Jupiter ve Neptündür

Taşı; Ay Taşıdır

Esması; Ya Vedüd* Ya Basir*Ya Rezzak

Balık burcunda veya balık etkisinde olan kişiler son derece hassas, duygusal, narin, sanatsal şiirsel bazı zamanlarda ise megolaman özelliklerine sahip olurlar. Yüreği gibi elide açıktır, hesapsız kitapsız kalpleri vardır.

Onlar bu hayata dış dünyanın Hengameli karışıklığına ayak uydurmayı öğreniyorlar Çok fazla ayak uyduramadıklarından kendilerini alan yaratıp hayalleriyle ve içsel dünyalarını farklı alanlarda hissederek yazılara dökerek ruhsal enerjilerini tamamladıklarını hissederler.

Bu nedenle ünlü şairler, sanatçılar, besteciler, senaristler balık burcu etkisinde olanlardan çıkar. Onları toplumun içinde çok göremeyiz, onlar kendilerine ait alanlar oluşturmakta ustadırlar. Hayalperest dünyalarında aşkı yaşar, senaryolar,romanlar ve besteler yazarlar. Topluma duygusallığı ,aşkı ,narinliği, huzuru ,barışı yansıtırlar.Hayata çabuk küser ve bir çokşey için gözyaşı dökebilirler.

Sezgileri çok kuvvetlidir, hisleriyle hareket etmeyi severler, çoğu zaman mantık ikinci planda kalır .

Güneş /Yükselen/ Ay Balık Veya Haritasında Balık burcu etkisi Fazla Olan kişiler toplumdan kendini soyutlarlar dışarı hayatı karışık görür. Onların hislerini duygularını ve narin yapısını anlayamadıklarını hissedemediklerini düşünürler.

Alkole veya maddesel bağımlılıklara yatkın olmalarında bu nedendir. Kendi gibi duygusal derin bakabilen kimseleri göremediklerinden çabucak alkol yada maddesele yatkındır. Herkesle her şeyini paylaşmaz, iç dünyasını sır gibi saklar, dıştan uyumludur fakat çabuk kırılır alınır ve hayata küsebilme özelliğini taşır.Yardımsever,Affedici,Hayvansever ve  Fedakarlıklarıyla meşhurdur onların yürekleri.

Aşkı safça yaşar, fedakar , romantik ve hayalperest dünyasında inanmak istediklerine inanabilirler.

Balık burcu olmasaydı, ne şiir okuyabilirdik, nede o güzelim besteleri dinleyebilir, nede o duygu dolu kitapları okuyabilirdik. Şarkıların en güzel melodileri onların kalplerinden çıkar. Aşkın en güzel tanımı onların o pembe dünyalarından dökülür. Bu güzel duyguları hissettirdikleri için

Onlara Teşekkür ederiz.

Genelde aradığı aşkı ya hayallerinde yaşarlar yada yazı yazarak kendilerini tamamlarlar. Sessiz ve sakin olurlar, o sessizliğin içinde fırtınalar koptuğunu da unutmamak lazım. Bazen Bir aşk için yıllarını verebilir,platonik aşka yatkınlığı vardır. İç dünyasında yaşamak ona daha safça gelebilir.

Merkür Retro Balık Burcunda ?

Bu duygusal burcumuz İletişim gezegenimizde  olacağından bu süreçte aynı hisleri ve duygusallık içerisinde olabilmemiz yüksek olasıdır.

iletişimlerimizin yavaşlayacağı hassaslığımızın artacağı içe dönme durumumuzda artış olur.

Bu süreçte ne yapabiliriz ?

*Meditasyon ve Yürüyüş olumlu olacaktır

*İçsel olarak halledemediğiniz konularda destek alabilirsiniz

*Hayatınızı yapılandırmak adına Gerçekliğe ait planlar yapabilirsiniz

*Geçmişi bırakmaya niyet edebilirsiniz

*İsteklerinize ve Arzularınıza odaklanabilirsiniz

Bu durumları gözden geçirip retro bitiminde yeni kararlarınız ile yürümek yolunuzu daha aydınlatmış olacaktır. Şifalanmak için harika bir ay olduğunu söyleyebiliriz.

** Rüyalarınıza Dikkat Etmenizi Öneririm

Unutmayalım ki ; Her ruh aynı izleri taşımaz ve hassas kalpler için bu dünya bazen cehennem olabilir.

Bireysel olarak Herkes Cehenneminide Cennetinide aslında kendi içinde yaratır. Mühim olan ise  içimizde yarattıklarımızın baharlar içinde olumlu ve güzel enerjilerle olmasıdır.

(Balık Burcu *Ay Balık*Yükselen Balık Ünlüler) Beren Saat, Harun Kolçak, Michael Jackson,Gülse Birsel,Nejat İşler, Murat Boz,Ferhan Şensoy,Hüsnü Şenlendirici

Victor Hugo ,Henrik Ibsen ,John Steinbeck,Wilhelm Grimm ,Mihail Gorbaçov,George Washington,Kurt Cobain

Enerjiniz Bol Şifanız Daim olsun

Sevgiler….  

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!