AŞK GEZEGENİ KOVA BURCUNDA

AŞK GEZEGENİ KOVA BURCUNDA

23 ARALIK /13 OCAK

BURÇLARA ETKİSİ

Venüs gezegeni hayatımızda aşka bakış açımızı temsil eder. Güzelliği ,estetiği, duygularımızı, şansımızı , para ve hediyeleri gösteren açıdır.

Kova burcunun verdiği etki özgürlükçü, araştırmacı,perspektif bakabilen, kısıtlamalara gelemeyen bir yapısı vardır.

İlişkilerde kısıtlamalara gelemeyeceğimiz bir süreçte olacağız. Düşüncelerimizi saklayamayacağımız her şeyi net bir şekilde konuşacağımız bir zaman diliminde olacağımızı belirtmek isterim.

Bu süreçte yeni başlayan ilişkilerde günaydın iyi akşamlar tarzında mesajlar beklemeyin derim.

İlişkilerde başkaldırı ve isyanlık dik kafalılık daha çok görülebilir. Özel hayatınızda normalde tolere ettiğiniz konuları artık edemeyebilirsiniz.

YÜKSELEN BURÇLARIN GÜNDEMDEKİ ETKİLERİ

KOÇ BURCU;

Arkadaşlıklar, içinde olduğumuz sosyal gruplar, dostlar, umutlar istekler, iş hayatından kazandığımız gelirler, destek gördüğümüz alanlar gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben daima güzel enerjilerle beraberim.

Esması; Ya Latif

BOĞA BURCU

Statü, toplumun bizi nasıl algıladığı, evlilikle de ilgilidir, anne-baba ile de ilişkilidir. Üstlerimiz, patronlarımız, patronlarla ilişkilerimiz, iş yapış şeklimiz, başarı, popülarite, herkesin gözü önünde olma, otorite figürler – kişiler, yükselme çabası, yaşam hedefleri gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben daima istediklerime ulaşıyorum.

Esması; Ya Vasi

İKİZLER BURCU

Liseden sonra ki eğitim, yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileri, uzak akrabalar, felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama anlamlandırma noktası, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı/farklı değişik konular, astroloji, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğumuz gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben geçmişime ve geleceğime güvenle bakıyorum.

Esması; Ya Metin

YENGEÇ BURCU

Büyük krizler, ameliyatlar,tehlikeli bir evdir. Ölüm, ölümün şekli, zorluk çıkaran işler, zayıflıklar, finansal krizler, borçlar, miraslar, paylaşımlı mal ve kazançlar, başkalarına ait kazançlar, kaynaklar, eşin ve ortağın parası, burslar, vergiler, korkular, ilke tarafımız,

iç güdüler, cerrahi konular gündeminizde olacaktır.

Olumlaması ; Ben daima huzurluyum

Esması; Ya Hakem

ASLAN BURCU

Evlilik, anlaşma, sözleşme, kendini belli eden açık düşmanlar, ölüm, ortaklıklar, yardım ve destek alınması, davalar,ölümün başlangıcı,evliliğin kalitesi, eşin kalitesi, diplomasi kuruş şeklimiz, avukatımız, vekalet verdiğimiz kişiler, başka insanlarla birlikte iken nasılız, nasıl insanları hayatımıza çekiyoruz?Gündeminizde olacaktır.

Olumlaması ; Hayatıma olumlu enerjileri çekiyorum.

Esması; Ya Azim

BAŞAK BURCU

Hastalıklar, problemler, çok çalışma az değer görme, hizmet etme, hizmet sektörü, kişisel sağlık, birlikte çalıştığımız kimseler, ev hayvanlarımız, fiziksel zayıflıklar, yanımızda çalıştırdığımız kimseler, zevk almadan yaptığımız ama zorunlu olduğumuz işler gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben şansımı hayatımı kolaylıkla çekiyorum

Esması ; Ya Kayyum

TERAZİ BURCU;

Aşk, aşkın kalitesi, çocuklar, sahip olunacak çocuk sayısı, hobiler, sanatsal yetenekler, sahne, organizasyon, şans, turizm, kabiliyetler, cinsellik, hamilelik, babanın finansal durumu, riskli işler, borsa, şans oyunları, romantik ilişkiler, moda gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben daima kalbimin enerjisini hayatıma çekiyorum.

Esması; Ya Vedüd

AKREP BURCU;

Kökler, aile, aile kökleri, soy ağacı, anne-baba, taşınmaz mallar, yatırımlar, yaşamın dip noktası. Ev, yuva, aile, yerleşim yeri. Miraslar, aileden gelen miraslar, genetik miraslar. Yaşamın temelleri, yaşamın son döneminin nasıl geçeceği gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben daima bolluk bereket içerisindeyim

Esması ; Ya Varis

YAY BURCU ;

Üniversiteye kadar eğitim, trafik, iletişim, her türlü görsel, sözel iletişim, yakın çevre, kardeşler, komşular, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım faaliyetleri, 1. dereceden akrabalar, kısa seyahatler, resmi yazılı evraklar, belgeler. Zihin yapısı, el becerilerimiz, zihin dünyamız gündeminizde olacaktır.

Olumlaması, Benim daima yaratıcı bilincim güzel enerjilerle birleşiyor.

Esması ; Ya Kerim

OĞLAK BURCU;

Maddi kazançlar, gelir ve giderleriniz, taşınabilir mallar, bütçe. Üretim,üretilen her türlü ürün. İş ve çalışma şekliniz gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Evren hayrıma olan her şeyi bana veriyor.

Esması ; Ya Mukaddim

 

KOVA BURCU;

Kişilik,hayatın başladığı nokta, şans, kişisel yetenekler, sağlık, fiziksel koşullar,yüz şekli, ilk intiba, toplumsal maske ve ilişkilerimiz gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben daima sevgi enerjisi içerisindeyim.

Esması; Ya Alim

BALIK BURCU

Rüyalar, bilinçaltı, zorlanmalar, şifa, kapalı yerler, hastaneler, hapishaneler, korkular, bizi sınırlandıran konular, kontrol dışı gelişen durumlar, istemediğimiz duygularımız ve düşünceleriniz gündeminizde olacaktır.

Olumlaması; Ben bilincimi daima olumlu enerjilerle birleştiriyorum.

Esması; Ya Batın

 

Venüs kova burcunda haritada hangi evimizi ilgilendiriyorsa o konular gündemimizde yer alacaktır.

Doğum haritası kişiye özel niteliklere sahiptir. Malefikte çalışabilir. Bu nedenle burç yorumları daima %30 çıkmaktadır.

 

Enerjiniz daim Venüs enerjiniz sevgiyle olsun.

Sevgiler…