7/13 EKİM YÜKSELEN BURÇLARA RUHSAL ETKİLERİ

7/13 EKİM YÜKSELEN BURÇLARA

RUHSAL ETKİLERİ 

 

Kova/  Terazi /  ikizler (Hava Grubu)

Maddi kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz ve Geçmiş ve Gelecek arasındaki durumları değerlendirme yapabilirsiniz.

Koç/ Aslan/ Yay  (Ateş Grubu)

Sağlınızla İlgilenebilir canınızı sıkan bazı durumlar hakkında bazı kararlar verebilirsiniz. Uzun süredir sıkılgan ruhunuz yalnız kalmak isteyebilir.

Oğlak / Boğa / Başak  (Toprak Grubu)

Hayatınızda Olumsuz Olan olay ve durumlar enerjinizi düşürebilir

Kazalara  açık bir süreçtesiniz dikkat etmenizi öneririm.

Balık / Yengeç / Akrep  (Su grubu)

Maddi konularda sıkıntı yasayacağınız bir hafta , bu durumu maddesel  olarak çözmek yerine ruhsal olarak çözmenizi öneririm.

 

YÜKSELEN KOÇ

Yoğun tempodaki iş hayatınız önümüzdeki süreçte sağlığınızı etkileyebilir, O nedenle sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Maddi olanaklarınıza dikkat etmeniz  ve tutumlu olmanız  gereken bir süreçtesiniz.

Aşk hayatınızda karsınıza çıkan kişilere dikkatli olmalısınız.

Bu hafta ; Tabiatta bulunan bitki ve ağaçların çiçek açması, çekirdeklerin ve tohumların sümbül vermesi, rahmet ve mağfiret kapılarının açılıyor olması  (El-Fettah 489 Okuyabilirsiniz)

YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta sırlarınızı kimseye vermemenizi öneririm, Para konusunda verimli bir hafta olacaktır sizin açınızdan.  Sağlınızda pürüzler olabilir

Bu süreçte sıcak soğuk durumlarına dikkat edin.  Bakış açınızı ve defterinizi yenilemenin vakti geliyor (Değişemiyorsanız değiştirin)

Bu hafta ; Nimeti bol olan, İlmi, rahmeti, kudreti, af ve mağfireti geniş ve sonsuz olan. Sonsuz genişlik ve tahammül sahibi; ilim ve ihsanı her şeyi içine alan.

(Ya vasi 137) Okuyabilirsiniz)

 

YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta ön yargılı olmamalı eleştirilerden uzak durmalısınız,

Sizden yardım isteyenler olası olabilir bu durumu göz ardı etmemelisiniz. Aşk olarak sarsıntılı süreçlerden geçiyor olabilirsiniz bu durumla yüzleşmeniz gerekebilir.

Bu hafta ; İlmiyle her şeyi sayan,büyük veya küçük hiçbir şey gözünden kaçmayan.

(Ya Muhsi 148 bir bardak suya okuyup sabahları içebilirsiniz)

 

YÜKSELEN YENGEÇ

Maddi konularında zorlandığınız br süreçte olabilirsiniz, bu durumdan dolayı hiç olmadık işlere başvurabilirsiniz. Sağlıkla ilgili riskli durumlar olası olabilir. Ailevi olarak sizden uzak kalan bir yakınınız olabilir, fakat unutmayın ki her ayrılık bir çok şeyin farkındalığını yaratır.

Bu hafta ; İstediğinin maddi ve manevi rızkını genişleten. Dilediğinin rızkını genişleten, ruhları veren Allah’ın, her hayrı veren, lütuf ve rahmetini kullarına yayan yüce yaratıcı olduğunu ifade eder.

(Ya Basit 72 Her sabah okuyabilirsiniz)

 

YÜKSELEN ASLAN

 İş ve kariyer alanında fırsatları değerlendirmelisiniz, Size öneride bulunan kişilere kulak asmanızda bu süreçte faydalı olacaktır.

Bedeninizi bazı işler yaparken zorlamamalı dikkatli haraket etmelisiniz. İlişkilerinizde ön yargıdan kurtulmalı bu durumda önünüze bakmalısınız.

Önünüze sunulan şeyleri paylaşırsanız ruhsal acıdan daha iyi olacaktır.

Bu hafta : Yardım eden, destek veren, işleri düzenleyen, yöneten anlamlarını taşır. Bu muazzam kâinâtı ve bütün hâdisâtı tek başına idâre eden demektir.

(Ya Vali 47 Ezanlardan sonra okuyabilirsiniz)

 

YÜKSELEN  BAŞAK

Bazı kararlar almanızı gökyüzü destekliyor olacaktır. Bazı ön yargılarınızı bırakmalı etrafınızdaki kişilerin düşüncelerine önem vermelisiniz, maddi konuda sizden bekleneni yapmak bu süreçte olumlu enerjiler getirmeyebilir. Aşka bakış açınızı değiştirmeniz olumlu sonuçlar getirebilir.

Bu hafta ; Büyüklüğünün sınırı, emsali, ölçüsü olmayan, Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes, her şeyden ulu, herkesten yüce, şanı büyük, azametli ve yücelik sahibi olan manasındadır

(Ya Azim 1020 Gece uyumadan önce okuyabilirsiniz)

 

 YÜKSELEN TERAZİ

Aşk yada ikili ilişkilerinizle ilgili kafanızın karışacağı bir süreçtesiniz, Beklediğiniz paralar gelebilir ve kendinize bir şey almak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır arkadan iş çeviren kişilerden çok yorulmuş olabilirsiniz. Şifalanacağınız bir hafta diyebilirim.

Unutmayın ki ;

Her gözyaşı yeniden doğuştur.

Bu hafta;  Bir şeyin olmasını istemediği zaman o şeyin olmasına mani olan, koruyucu sebepleri yaratmak suretiyle helak (ölme, harcanma, çok yorulma) ve noksanlık sebeplerini önleyen def eden, olmasını istemediği şeyin meydana gelmesine engel olan, istediğini engelleyen.

(Ya Mâni celle celâlühû 161 Günlük çekebilirsiniz)

 

YÜKSELEN AKREP

Ailevi konularda tek başına mucadele etmeten yorulmuş olabilirsiniz bu durum enerjinizi düşürebilir büyük sözü geçen birinden yardım alırsanız daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Aşk ve ilişkilerinizde herseye dikkat etmeniz sizi huzursuz edebilir, aradığınız yada istediğiniz ilişkide olmayabilirsiniz. İyi düşünüp öyle hareket etmelisiniz.  Geçmişteki  bazı durumlar sizi her ne kadar huzursuz etmiş olsada bu hafta sabırlı olmanızı öneririm.Maddi anlamda olumlu durumlarla olabilirsiniz.

Bu hafta : Canlı veya ölü,küçük veya büyük,gizli veya açık,klapte,kafada olan veya dışa vurulan şeyi en ince ayrıntısına kadar  hakkıyla bilen.
Hiç birşey Allah’ın ilminden gizlenemez. Evrende,nerde ne varsa,neler olup bitiyorsa bir bir monitörün başında oturup izliyor gibi izliyor ve gerekenleri yazıp kaydediyor.

(Ya Alim 150 Sabah ezanında okuyunuz)

 

 YÜKSELEN YAY

Gizli Düşmanlara açık bir süreçtesiniz, Dostlarınıza görüştüğünüz ve konuştuğunuz kişilere dikkat etmenizi öneririm.

Maddi dengesizlikler yaşanabilir, bütçe planlaması stratejik yol belirlemeniz önümüzdeki süreç için iyi olacaktır. Ailevi kırgınlıklar olası olabilir , onlara vakit ve zaman ayırmalısınız. Aşk hayatınızda istediğiniz durumda olmıyabilir bu durumu siz yaratıyor olabilirsiniz. Bu süreçte herseyi gözden geçirmeni tam zamanı.

Unutmayın ki ; Aşık ve maşuk da kavuşmanın bedelini ödemişlerdi.

Bu hafta ; Bütün mahlukatı var kılıp varlığını devam ettiren. Gökleri, yeri, her şey’i ayakta tutan…

(Ya Hayyu yâ Kayyûm, lâ ilâhe illâ ente 150 Öğle namazından sonra okuyabilirsiniz.)

 

YÜKSELEN OĞLAK

Parasal konularda beklediğiniz bir para gelebilir maddi durumda rahatlayabilirsiniz, Ailevi sorunlarda birisi sizin dikkatinizi çekmek için film rolünde davranış sergileyebilir.

İkili ilişkilerinizde olumsuz gibi görünen durumları zamana yaymanız sizin açınızdan ileride daha emin adım atmanızı sağlayacaktır.

Olumsuz gibi görünen bazı durumları sizin bazı şeylerin farkında olmanızı sağlayabilir.

Bu hafta ; insanlar arasındaki selamlaşma sırasında Allah’ın bu ismiyle selamlaşma gerçekleşir. Ahirette de yine cennetlik müminler bu selamla selamlanarak,cennete girmeleri istecektir.

Selam,emniyet,güven ve esenlik sahibi,yani her çeşit ayıptan selamette,her türlü afetten beri,emniyet içinde demektir.

(Es Selam Her gün 131 kere Okuyabilirsiniz)

 

YÜKSELEN KOVA

Bir ilişkiniz varsa zıtlaşmamanızı öneririm, Çözümlenmesi gereken bir durumu bu hafta çözümleyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bazı konularda düşünceye girebilirsiniz bedeninize fazla yüklenmemeniz gerektiğini hatırlatırım. Parasal konularda verimli bir haftadasınız maddi durumunuz olumlu enerjilerle olacaktır. Aşk kurallarına çok takılmayın kendinize zaman ayırın kafi. Sizi seven her daim yanınızda olandır .

Bu hafta ;  Yarattığı mahlukatı sevdiği gibi aynı zamanda da o kullarının hayrını isteyip, iyi kulları sevip onları rahmetine ve rızasına erdiren demektir.

(Ya Vedüd 180 Beş vakit okuyabilirsiniz)

 

YÜKSELEN BALIK

Para enerjisini çok fazla düşünüp kendinizi yorduğunuz süreçten geçebilirsiniz, Alıngan olabilme potansiyeliniz bu hafta olabilir.

Kendinize zaman ayırmanız huzursuz olan bu süreçte şifalaşmak size iyi gelecektir.  Kimseye geçmişinizi anlatmamanızı öneririm .

Özel hayatınızla ilgili ailenizin önerilerini hafife almayın derim.

Unutmayın ki; Akıl akıldan üstündür.

Bu hafta : Dilediğini maddi manevi nimetler verip öne geçiren, istediğini var veya yok etmekte zaman, mekan şeref ve rütbede ileri geçiren öne alan.

(Ya Mukaddim 184 Gün içerisinde okuyabilirsiniz)

 

Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum

Yıldızınız Bol Enerjniz Daim Olsun

Sevgiler

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!