14 EKİM DOLUNAYINDA BİZ NERDEYİZ ?..

BİR ŞEYLERİN YOLUNA GİREBİLMESİ İÇİN BİR ÇOK ŞEYİN

RAYDAN ÇIKMASI GEREKLİ

İletişimsel sorun ve sıkıntılar yaşanabilir, maddi kaynaklar için beklentilerimizi biraz zamana yayarak yol izlesek daha olumlu olacaktır.

Bitişleri anlatırken sen bu bitişlerin neresinde olduğunu Dolunay zamanında sorgulamasın.

Hepimiz yeni güzel ve iyi şeyler istiyoruz, Fakat bunları isterken seçimlerimize ve tercihlerimize bakmıyoruz.

Karmalarımızı temizlemenin de bir bedeli olduğunu bilmenizi isterim.

Ben size mükemmel olun demiyorum mükemmeli aramayın diyorum, mükemmel olmak isterken mükemmeli aradığımızın farkına varırsak ve seçimlerimizi gözden geçirirken daha kolay yol alacağımızı umuyorum.

Fedakarlıklarımızı gözden geçirmenin zamanı geldi geçiyor bile,

*Tercihlerini ve Seçtiğin kişiler hayatının neresinde ne kadar rol oynadıklarını gözden geçirmeliyiz

*Bir şeyleri isterken Ne kadar verdiğimizi sorgulamalıyız

*Hayatımızda sevdiğimiz kadar sevildik mi ? Bunu görmezden gelmekten vazgeçmeliyiz.

*Hedef belirlemek yerine, Önceliklerimizin hayatımıza, ruhumuza, kalbimize giren insanların bizlere ne kadar değer verdiğini saygı duyduğunu artık görmezden gelmemeliyiz.

Açıkçası Dostlar

Dolunayın size ne verdiğini ne hissettirdiğini bu yazımda hissettirmek istedim.

Karmalar dejavu gibidir, sen temizlemedikçe bilinçaltında aynı şeyleri yapar , aynı tarz olay ve durumları aynı kişi ve davranışları hayatında yaşarsın.

Örneğin;

Birini düşünürken başkasıyla olman bir karma oluşturur

Sevdiğin işi yapmak yerine şartlarını zorlayıp sevmediğin bir işi yapmak zorunda kalmak bir karma oluşturur.

Öfkeli bir evde bağıran çağıran bir evde sürekli olarak kalmak bunu görmezden gelmek bir karma oluşturur.

O nedenle bu dolunayda size yazdıklarım tamamen aslında karmaya  inebilmemiz gerektiğini vurguluyor olacak.

Koç mars enerjini taşır ve bu enerji hiç kolay değildir, Mars savaşçıldır zorludur ve olumsuz hal ve durumları kendine mıknatıs gibi çekme özelliği de yaratır. Doğum haritanızın Etkilerine göre değişse de Dolunayın koç burcunda olması , Aslında size bir şeyleri hatırlatabilir. Savaş mı ? Yoksa Barış mı ? Yukarıda yazdıklarım bu durumu İçsel olarak Sorgulamanıza yardımcı olacaktır.

 YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE ETKİLER VE ESMALAR

YÜKSELEN KOÇ BURCU

İş ve kariyer alanlarınızda sizden üst düzeyde olanlar yada iş arkadaşlarınızla polemiğe girmekten kaçınmalısınız. Duygusal patlamalar olası mümkündür. Canınızı sıkan durumlardan uzak durmanızı öneririm. Bu dolunay kendinizi nasıl ortaya koyduğunuzla ilgilenecektir. İkili ilişkileriniz ile ilgili konular. Maddi konularınızı zamana yaymalısınız.

Ya Muhdi  Hediye veren. Hediye gönderen. İhya eden. * Hidayete getiren. Hidayete vesile olan. ( 1020)

Olumlaması ; Daima İyi Fırsatlarla Beraberim  Şükürler Olsun 21 Kere

***

YÜKSELEN BOĞA  BURCU

Gizli ve gizli iş çevirenler önünüze gelebilir bu durum karşısında üzüntü duyabilirsiniz. Gerçek yüzünü göremediğiniz kişileri görebilmeniz olasıdır.  Ay sonuna kadar parasal konulara zaman vermelisiniz. Spritüel mesajlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Ruh sağlığınıza bu dolunay haftasında  önemseyin.

Bir şeylerin kararlarını vermek istiyorsanız dolunay haftası tam zamanı .

Ya Metin Her şeye gücü yeten, çok sağlam, kuvvet ve kudreti metin, fiillerinde asla zorluğa ve yorgunluğa uğramayan demektir. Hiçbir şey hükmünü sarsmayan ve kendisine güvenilen. (500)

Olumlaması ; Ben Daima Güven ve Huzur İçerisindeyim Şükürler olsun 21 kere

***

YÜKSELEN İKİZLER

Sosyal ve Arkadaşlıklarınızla ilgili konularda Ruhunuzu ve sizi yoran enerjinizi emen insanlarla karşı yeni kararlar alabilirsiniz bu durumda sizin gelecek yönlü hayırlı olmasını sağlayacaktır.

Yeni ortamlara katılabilir bu durum size güzel kapılar açılabilir.

Size fayda sağlayan insanlar hakkında fikirler elde edebilirsiniz

El-Mukaddim  Dilediğini maddi manevi nimetler verip öne geçiren, istediğini var veya yok etmekte zaman, mekan şeref ve rütbede ileri geçiren öne alan. (184)

Olumlaması ; Her Günümü Doğru Ve Güzel enerjilerle olmasını seçiyorum Şükürler Olsun 21 kere

***

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

İş değişikliği düşünüyorsanız eğer bu dolunay bu durumu destekleyecektir. Duygusal olarak çökkünlük yaşayabilir bazı durumlardan çok sıkılabilirsiniz.  Eskiyi bırakmak  yaptığınız hataları yapmamanızı gerektiğiniz bu dolunay vurguluyor olacaktır.

İyi niyetliyim deyip her dediğinizin olmasını istemek mümkün olmadığını düşünmeli bu durum karşısında kendinize yeni sayfa açmalısınız.

Ya Rahim Rahmet eden, şefkat gösteren, merhamet eden, en iyi şekilde koruyan ve bağışlayan anlamlarına gelir. (269)

Olumlaması ; Kendimi Affetmeyi Seçiyorum Şükürler Olsun 21 Kere

***

YÜKSELEN ASLAN BURCU

İş konularında kendinizi ortaya koymaya ihtiyaç duyabilirsiniz, fakat bu durum bazı olumsuz enerjilere neden olabilir. Seyahat yapmak istediğiniz bir yer varsa uygun zaman dilimi diyebiliriz. Ruhsal olarak bu durum size iyi gelebilir, bazı içsel  konular ile ilgili kendinizi yenileyebilirsiniz. Medya yada Sosyal ile ilgili bir projeniz varsa sizin için olumlu olacaktır.

Ya Kadir İstediğini yapabilen, dilediğini istediği gibi yaratmaya muktedir olandır. (305)

Olumlaması ; Ben Hissettiklerimi  Ortaya Koymayı Seçiyorum Şükürler Olsun 21 kere

 ***

YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Parasal konularınızda bütçe düzenlemesi yapabilirsiniz, gelir ve giderlerinizin olumlu olması açısından bu sizin için iyi olacaktır.

Hayatınızla ilgili önemli süreçten geçebilir ufak şeylere takılmadan bazı konuların üzerinden geçebilirsiniz.  Bazı durumlarda alınganlık yapmamalısınız.  Kadersel dönüşümlerinizden  içsel olarak arınmanız sizin elinizde. Kendinizi Hiçbir konuda riske atmamalısınız.

Ya Kayyum  Her şeyi ayakta tutan, gökleri ve yeri bir nizamda, şaşmayan, hiç değişmeyen bir düzen üzere ayakta tutan, gökleri, yeri ve bütün mahlukatı ayakta tutan demektir. (780)

Olumlaması ; Ben Sevmeyi ve Sevilmeyi Seçiyorum Sevgi Enerjisi Daima Benimle Beraber Şükür Olsun  21 Kere

 ***

 YÜKSELEN TERAZİ BURCU

İkili ilişkilerinle ilgili ciddi sınavlardan geçiyor olabilirsiniz, Sizi yıpratan üzen ve daraltan durumlardan şifalanmalı kendinize yeni bir yol haritası çizmelisiniz. Taşınmayı ev değişikliği düşünüyorsanız eğer şu an için uygun bir zaman dilimi olmadığını söyleyebilirim.  İçinizde sıkışmış gibi hissettiğiniz durumları bir danışmanla paylaşarak şifalanabilirsiniz.

Ya Reşid Bütün alemleri dosdoğru bir nizam ve hikmetle akıbetine ulaştıran, insanlara doğru yolu gösterendir.(257)

Olumlaması; Ben Şimdi Ve Tüm zamanlarımda Bana hayırlı olanları kılıyorum Şükürler Olsun 21 Kere

***

YÜKSELEN AKREP BURCU

Dolunay haftasında Unutkanlıklarınıza dikkat etmeniz gerekiyor ,Bir şeyinizi kayıp etmemek adına. Sağlınıza kan şekerinize dikkat etmeniz gereken bir haftada olduğunuzu söyleyebilirim. İkili ilişkilerinizde bir konu hakkında karar almaya meyilli olabilirsiniz. Parasal konularda harcamalarınıza gelir ve gider tablonuzu gözden geçirmelisiniz, ekim ayından sonra ona göre hareket etmelisiniz.

Ya vali Bütün kâinatı idare eden, onların işlerini yoluna koyan.
İdare eden bu büyük kâinatı ve onda her an olup bitenleri idare edip yönetendir. İdare etme yeteneği O’nundur. ( 444)

Olumlaması ; Ben Hayatımı Ruhumu  Olumlu Enerjilerle Olmasını Seçiyorum  Şükürler Olsun 21 Kere

***

YÜKSELEN YAY BURCU

Dolunay haftası bazı olumsuz kişiler tarafından söylenen şeyler canınızı sıkabilir. İlişki olarak tutkularınız ön plana çıkabilir yinede siz geçici olan hiçbir şeye adım atmamalısınız.  İlerisi için bu durum karşınıza olumsuz olarak çıkmaması açısında. Tutkularınızın sizi eline geçirmesine izin vermemelisiniz.  Ailenizde çocuklarla ilgili bir gündeminiz olabilir bu konu hakkında bir yol izleyebilirsiniz. Bir ortamda yeni biriyle tanışabilirsiniz, Her yeni tanıştığınız birisiyle samimi olmak yerine zamana yayıp tanımanızı öneririm.

Ya Ganiyy Her şeyden müstağni (gözü yok) olan, zenginliğinin hudut ve ölçüsü olmayan hiçbir şeye muhtaç olmayan, gerçek zenginlik sahibi demektir.(1020)

Olumlası ; Başarı ,Huzur ,Sağlık, Aşk Daima Benimle beraber. Ben enerjimi daima yükseltmeyi seçiyorum Şükürler Olsun 21 kere

***

YÜKSELEN OĞLAK BURCU

İş konusunda bazı sıkıntılarınız olabilir , hak etmediğinizi düşündüğünüz durumlarınız gündeminizde yer alabilir. Sinirli ve agresif tavırlar sergileyebilirsiniz , fakat bu durum daha da olumsuz enerjiler getirebilir. Sakin olmaya özen göstermenizi tavsiye ediyorum. İlişkilerinizde dengeyi kurmanız gerektiğini söylüyor dolunay.  Aile içerisinde müdahale edilmesi gereken konuları sakinlikle çözmenizde fayda var.

El Kabid Dilediğini sıkan, daraltan O’dur. Lütuf ve hikmetletiyle kullarına vermiş olduğu maddi manevi rızıkları sıkan, tutan, daraltan, zorlaştıran O’dur. (903)

Olumlaması; Ben Sakin olmayı seçiyorum , Olumsuz Enerjilere Bedenimi Ruhumu Kapatıyorum  Şükürler Olsun 21 kere

***

YÜKSELEN KOVA BURCU

Enerjinizi yükseltmeye ihtiyacınız olacağı bir dolunay süreci, sosyal aktiveler bedeninize ruhunuza iyi gelecektir. Ruhunuzu olumsuz durumları düşünmek yerine, Çözemediğiniz bazı konular için bir danışmandan yardım almanız olumlu sonuçlar getirecektir.  Eğitim konularında acele etmeden sakin öğrenmeye dikkat edin. Sosyal çevrenizde sizi anlamalarını beklemek yerine, anlatmamaya özen göstermelisiniz.

Ya Alim Alîm, “bilgi sahibi”, “çok bilen” anlamına gelmektedir. Allah, her şey’i tam mânasıyla bilendir. Büyük- küçük, gizli veya açık, kalpten geçen veya sözde, dilde olan, dışa vurulan veya vurulmayan her şeyi en ince ayrıntısına kadar hakkıyla bilendir. (150)

Olumlaması ; Enerjim ve Ruhum Daima olumlu enerjilerle birleşiyor Şükürler Olsun 21 kere

***

YÜKSELEN BALIK BURCU

Dolunay burcunuzun karsı acısında olması sebebiyle gergin hassas, kırılgan, alıngan  olabilme potansiyeliniz  yüksek. Parasal konularda acele etmek yerine bu süreçte zamana yaymanızı tavsiye ederim.

Dolandırılmaya açık bir süreçte olduğunuzdan alıp verdiğiniz her konuya çok dikkat etmelisiniz. Yeni tanışıklar yasabilirsiniz ruhsal enerjiniz için bu durum olumlu olacaktır.

El Batın Yüce Allah’ın sıfatı olarak el-Batın; zatının hakikati ve mahiyyeti akıllarla idrak olunamayan, hayal dahi edilemeyen, duygularla erişilemeyen ve hissedilemeyen, her şeye en yakın olan, gizli ve açık her şeyin iç yüzünü ve sırlarım bilen demektir. (101)

Olumlaması ; Ben Şimdi ve Tüm zamanlarımda Bolluk ve Bereket içerisindeyim Şükür Olsun 21 Kere

********

Not ;

Her harita kendi öz değerini benliğini özel niteliklerde kadersel planını taşımaktadır

Yükselen burçların  yada burç Yorumları Genel anlamda %30 çıkmaktadır .

Haritanız üzerinizden Bazen düz bazen ise malefik çalışabilir.

Unutmayın ki ; Vücut yapımız nasıl farklı özelliklerdeyse haritalarda farklı etkilere sahiptir.

 

Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum

Sevgiler..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Uyarı: İçerik Kopyalanamaz !!